Najnowsze og這szenia

Liczba og這sze: 13969
Os鏏 on-line: 109

 Odzie, obuwie
Temat:
23-08-2017 19:05:38

Tre嗆:

Sprzedam odzie u篡wan na wieszakach 600 sztuk cena za sztuk 1,20z cena do negocjacji

Og這szeniodawca: Robert
Telefon: 691 052 665
Adres e-mail.: gawliniak75@wp.pl

 Praca - dam
Temat:
23-08-2017 19:05:16

Tre嗆:

Nowoczesna Kancelaria Antywindykacyjna oferuj帷a kompleksowe us逝gi prawne zar闚no dla klient闚 indywidualnych jak r闚nie dla przedsi瑿iorc闚, kt鏎ych celem jest skuteczna walka o prawa D逝積ika. Nasz ide i celem jest pomoc D逝積ikom w pozbyciu si problem闚 finansowych i ich ochrona przed nieuczciwymi praktykami stosowanymi w obrocie konsumenckim i gospodarczym. Zatrudniamy najlepszych specjalist闚 w dziedzinie szeroko rozumianego prawa cywilnego i gospodarczego. Obs逝gujemy Klient闚 z najwy窺z staranno軼i oraz pe軟ym zaanga穎waniem w powierzone zadania.
W zwi您ku z pr篹nym rozwojem naszej Firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Zadania:
• aktywne pozyskiwanie Klient闚 posiadaj帷ych problemy ze sp豉t d逝g闚 wynikaj帷ych z um闚 po篡czek i um闚 kredytowych, a tak瞠 z um闚 gospodarczych;
•prezentowanie oferty na odleg這嗆 (podczas rozmowy telefonicznej lub w korespondencji mailowej) albo bezpo鈔ednio na spotkaniu z Klientem;
• pozyskiwanie oraz przygotowanie wraz z Klientem dokument闚 do sprawy;
• budowanie oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientem.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzale積ione od uzyskanego przychodu. Wysoko嗆 prowizji osi庵anych przez Naszych Przedstawicieli w zale積o軼i od rodzaju sprawy waha si od 150 z do 3000 z (dotyczy to przychodu uzyskanego w sprawie JEDNEGO Klienta);
• wsparcie merytoryczne oraz skuteczne i sprawdzone techniki sprzeda篡;
• atrakcyjny pakiet produkt闚 prawnych w ofercie dla Naszych Wsp馧pracownik闚,
• elastyczne godziny pracy i mo磧iwo嗆 pracy zdalnej.

Wymagania:

• wykszta販enie co najmniej 鈔ednie;
• prowadzenie dzia豉lno軼i gospodarczej lub gotowo嗆 jej zarejestrowania ewentualnie zatrudnienie na podstawie stosunku pracy u innego pracodawcy z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem za prac;
• komputer wraz z dost瘼em do Internetu;
• wymagana komunikatywno嗆 na najwy窺zym poziomie;
• mile widziane do鈍iadczenie w sprzeda篡, w szczeg鏊no軼i w sprzeda篡 us逝g prawnych;
• mile widziany dost瘼 do os鏏 posiadaj帷ych kredyty, po篡czki (w tym chwil闚ki) oraz zad逝瞠nie w Funduszach Sekurytyzacyjnych.

Szczeg馧y odno郾ie warunk闚 pracy przeka瞠my podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Osoby zainteresowane nasz ofert prosimy o przes豉nie CV na adres mailowy: biuro@kancelariaprawna24.com.pl wraz z klauzul: „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z p騧n. zm.)".

Og這szeniodawca: Kacelaria Antywindykacyjna
Adres e-mail.: biuro@kancelariaprawna24.com.pl

 Praca - szukam
Temat:
23-08-2017 19:02:57

Tre嗆:

Szukam pracy jako;
Kierowca -magazynier
posiadam prawo jazdy kat-B,uprawnienia na w霩ki .
Pracownik budowlany
ocieplenia ,malowanie szpachlowanie .Ochrona imprez masowych
Telefon: 797 630 756
Adres e-mail.: jacek.jacekxd@o2.pl

 Praca - dam
Temat:
23-08-2017 19:01:08

Tre嗆:

Poszukujemy monter闚 i spawaczy 141/111 do prefabrykacji ruroci庵闚.
G堯wnie ruroci庵i z materia逝 cs i ss.
Praca 50 km od P這cka.
Telefon: 883 382 611
Adres e-mail.: petrometjms@wp.pl

 Edukacja
Temat:
23-08-2017 18:57:36

Tre嗆:

Oferuj t逝maczenia tekst闚 z j瞛yka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski - NISKIE CENY! ju od 15 z za stron t逝maczeniow.

Jestem absolwentem filologii angielskiej ze specjalizacj t逝maczeniow, dlatego t逝maczenia zar闚no tekst闚 o tematyce og鏊nej, jak i specjalistycznych (urz璠owych czy prawnych) nie stanowi dla mnie problemu.

T逝maczenie tekst闚:
- urz璠owych oraz prawnych
- CV, list闚 motywacyjnych
- artyku堯w, publikacji, wypracowa, prezentacji
- prace szkolne oraz uniwersyteckie
- korespondencji, list闚 oraz wszelkiego rodzaju wiadomo軼i
- teksty piosenek, napisy do fillm闚 itp.

T逝maczenia zar闚no fizyczne jak i zdalne przez Internet. Jestem bardzo elastyczn osob oraz szybko realizuje zlecone t逝maczenia. Zajmuje si r闚nie t逝maczeniem symultanicznym (na 篡wo).

Zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: tanietlumaczeniaplock@gmail.com

Cena: 15 z
Adres e-mail.: tanietlumaczeniaplock@gmail.com

 AGD
Temat:
23-08-2017 18:55:23

Tre嗆:

Sprzedam pralk automatyczn AMICA PA

pralka w stanie idealnym - b.ma這 u篡wana

tel. 502 309 738

Og這szeniodawca: prywatny
Telefon: 502 309 738

 Us逝gi
Temat:
23-08-2017 18:55:10

Tre嗆:

Cena: 15 z

 Motoryzacja - pojazdy
Temat:
23-08-2017 18:54:44

Tre嗆:

sprzedam PEUGEOT 306 1,4 rok 1998 wspomaganie kierownicy centralny zamek ele. szyby radio 5 drzwiowy przegl康 do lipca 2018 OC do maja 2018 stan techniczny BDB kolor czerwony bez korozji okazyjna cena 1200 z do negocjacji

Telefon: 505 209 891

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

newser24.pl