Najnowsze og這szenia

Liczba og這sze: 25438
Os鏏 on-line: 42

 Praca - dam
Temat:
20-04-2014 22:37:58

Tre嗆:

Opis Stanowiska:
Osoba zatrudniona na powy窺zym stanowisku odpowiedzialna b璠zie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obs逝gi klienta, obs逝g kasy fiskalnej, roz豉dunek dostaw towar闚, dbanie o estetyczny wygl康 i w豉軼iwy spos鏏 ekspozycji towar闚 oraz o czysto嗆 w sklepie.

Nasze wymagania:
-Gotowo嗆 do pracy w r騜nych porach dnia oraz w r騜ne dni tygodnia
-Gotowo嗆 do pracy fizycznej
-Rzetelno嗆 i uczciwo嗆
-ζtwo嗆 nawi您ywania kontakt闚, umiej皻no嗆 pracy w zespole
-Do鈍iadczenie na podobnym stanowisku b璠zie mile widziane

Oferujemy:
- Umow cywilno-prawn
-Bezp豉tne szkolenie kasjerskie
-Stawk godzinow
-Regularne wyp豉ty

Prosimy o za陰czenie do aplikacji nast瘼uj帷ej klauzuli: wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do cel闚 zwi您anych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Aplikacje - regonix.pl@gmail.com

Dzi瘯ujemy za przes豉ne aplikacje, informujemy, i b璠ziemy kontaktowa si z wybranymi kandydatami.
Adres e-mail.: regonix.pl@gmail.com

 Praca - dam
Temat:
20-04-2014 22:33:23

Tre嗆:

-Organizacja, koordynacja i nadz鏎 nad prawid這wym funkcjonowaniem Sekretariatu
-Przygotowywanie dokument闚, raport闚, prezentacji na spotkania organizowane w ramach spotka Zarz康u
-Wsparcie Zarz康u w sprawach bie膨cych
-Zapewnienie przep造wu i zarz康zanie informacj pomi璠zy Zarz康em a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie
-Obs逝ga centrali telefonicznej i korespondencji
-wspomaganie pracy Zarz康u

Wymagamy:
-Wykszta販enia min. 鈔edniego
-Do鈍iadczenia z zakresu organizacji i zarz康zania pracy sekretariatu
-Bardzo dobrej, praktycznej znajomo嗆 pakietu MS Office
-Samodzielno軼i, dyspozycyjno軼i, asertywno軼i, zdecydowania
-Mile widziane prawa jazdy kat. B
-Umiej皻no軼i pracy pod presj czasu
-Prac na umow o prac w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Je郵i zainteresuje Ci nasza oferta czekamy na Twoj aplikacj pod - regonix.pl@gmail.com
Cena: 3 000 z

 Rolnicze
Temat:
20-04-2014 22:27:10

Tre嗆:

przyczep rozrzutnik闚 piast闚 siewek rozsiewaczy nawoz闚 siewnik闚 agregat闚 ci庵nik闚 masz co do naprawy dzwo a na pewno si dogadamy
733982431 okolice plocka

 Praca - szukam
Temat:
20-04-2014 22:17:07

Tre嗆:

Witam . Jestem m這d osob z P這cka . Jestem osob nie pal帷 , nie pij帷 bez zadnych na這g闚 . Kocham dzieci . Poszukuj pracy typu roznoszenie ulotek , Wyprowadzanie ma造ch ps闚 na spacer , Opieka nad dzieckiem najbardziej . Bardzo prosz o kontakt najlepiej telefoniczny pod numer : 884860213

Og這szeniodawca: Kamila
Telefon: 884 860 213
Adres e-mail.: kamilcia181993@wp.pl

 Ksi捫ki
Temat:
20-04-2014 21:58:46

Tre嗆:

ANTYKWARIAT 涉K tel.24 2628586 sprzeda i skup podr璚znik闚 (podstaw闚ka ,gimnazjum, 鈔ednie ,wy窺ze) Ksi捫ek,wszelkich staroci i pami徠ek . Zapraszamy od poniedzia趾u do pi徠ku od godziny 10 do 18 .W soboty od godziny 10 do 14. PΜCK Kr鏊ewiecka 25/14 I pi皻ro. Zadzwo i sprawd...

Og這szeniodawca: 畝k
Telefon: 242 628 586
Adres e-mail.: antykwariat_zak@interia.pl

 Wynajm
Temat:
20-04-2014 21:45:29

Tre嗆:

Wynajm 豉dne mieszkanie 40m2 CENTRUM:
- 2-pokojowe + kuchnia (z oknem) + 豉zienka,
- 40 m2,
- II pi皻ro,
- blok po odnowieniu (termoizolacja), kilka miesi璚y temu odnowiona klatka,
- centrum, bardzo blisko Galeria Mosty, inne sklepy, szko豉 podstawowa, przedszkola, generalnie bardzo dobra lokalizacja,
- mieszkanie do wynaj璚ia od 24.04.2014,
- cz窷ciowo umeblowane (kompletna kuchnia i 豉zienka, przedpok鎩 z szaf i pawlaczami, pokoje bez mebli),
- remontowane w 2011 (w tym kompletnie nowa 豉zienka i kuchnia), obecnie mieszkanie po od鈍ie瞠niu,
- 990 z/mc (w tym czynsz, gaz, 鄉ieci, ogrzewanie) + op豉ty licznikowe (pr康 ,woda),
- kaucja – 1-miesi璚zny czynsz

Zdj璚ia:
Og這szenia P這ck: tablica.pl/oferta/wynajme-ladne-mieszkanie-40m2-centrum-CI D3-ID5xI6x.html

501-01-74-84

Cena: 980 z
Telefon: 501 017 484

 Motoryzacja - pozosta貫
Temat:
20-04-2014 21:41:37

Tre嗆:

Mam do sprzedania:

4 kola 14 cali z oponami letnimi ktore zosta造 mi z renault kangoo 240 z
2 z nich to 175 70 R14 Goodyear 4-5 milimetrow
2 z nich to 165 70 R14 Michelin (slabe) 3-4 milimetry

Zdj璚ia - patrz:

Og這szenia P這ck: tablica.pl/oferta/felgi-kola-z-oponami-renault-kangoo-14-c ali-CID5-ID5oBB7.html

Cena: 299 z

 Motoryzacja - pojazdy
Temat:
20-04-2014 21:39:49

Tre嗆:

KLIMATYZACJA do wszelkich pomieszcze. Urz康zenia, wraz z monta瞠m jak i urz康zenia przeno郾e.
SPRZEDA, MONTA, SERWIS.
Nasi pracownicy posiadaj niezb璠ne i wymagane wed逝g obowi您uj帷ych
przepis闚, dokumenty umo磧iwiaj帷e monta i serwis klimatyzator闚 czyli :
-名IADECTWO KWALIFIKACJI obrotu substancjami kontrolowanymi
-名IADECTWO SEP do 1 kV
Zapytaj swojego montera czy posiada w/w 鈍iadectwa ?
ZAPRASZAMY
Tel. 513 197 107 nagrzewnice@op.pl
www.abklimat.pl

Cena: 685 z

Og這szeniodawca: abklimat
Telefon: 513 197 107
Adres e-mail.: nagrzewnice@op.pl

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Okazje P這ck

newser24.pl