Najnowsze og這szenia

Liczba og這sze: 14034
Os鏏 on-line: 131

 Praca - dam
Temat:
23-10-2017 13:34:26

Tre嗆:

Firma Mercomp P這ck Sp. z o.o. obecnie poszukuje kandydat闚 na stanowisko : Pomocnik Elektromontera
Miejsce pracy : P這ck

Zadania na stanowisku:
Uk豉danie koryt kablowych i kabli w korytach oraz wszelkie prace pomocnicze w bran篡 elektrycznej i automatycznej.

Wymagania:
- uczciwo嗆 i ch璚i do pracy .

Oferujemy:
- praca na podstawie umowy o prac - na pe軟y etat,

Kandydat闚 prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dodatkowe informacje mo積a uzyska pod nr. tel ; 24 262 98 56

Telefon: 242 629 856
Adres e-mail.: biuro@mercomp.eu

 Biura nieruchomo軼i
Temat:
23-10-2017 13:30:03

Tre嗆:

Pasja Nieruchomo軼i poleca do sprzeda篡 mieszkanie dwupokojowe
o powierzchni 32 m2 usytuowane na trzecim pi皻rze w bloku o niskiej zabudowie,
po termomodernizcji. W lokalu zosta造 po這zone g豉dzie na 軼ianach, pod這gi panelowe.
Wymienione okna i drzwi wej軼iowe.
Bardzo dobra lokalizacja, w pobli簑 pe軟a infrastruktura.

Osiedle ㄆkasiewicza

Cena 109000 z

Zapraszamy Do Wsp馧pracy!!!

Pasja Nieruchomo軼i
Ul. Tysi帷lecia 10 lok 22
09-400 P這ck
Lic. Zawodowa 7365

ZAPRASZAMY DO WSP茛PRACY I SKxDANIA OFERT
PASJA NIERUCHOMO列I
TYSI。LECIA 10 LOK 22
DORADCY RYNKU NIERUCHOMO列I
lic. Zaw. 7365
Cena: 109 000 z

Og這szeniodawca: Pasja Nieruchomo軼i
Telefon: 728 453 107
Adres e-mail.: pasjabiuro@op.pl

 Us逝gi
Temat:
23-10-2017 13:29:16

Tre嗆:

• ζtwe do sp豉ty
• Kwoty od 300 z. do 20000 z.
• Decyzja w 15 min.
• Szybka wyp豉ta na konto lub na poczcie
• Wszystkie 廝鏚豉 dochodu
• Do 15000 z. Tylko na o鈍iadczenie
• Okres kredytowania od 15 dni do 48 miesi璚y

BΧSKAWICZNA POMOC FINANSOWA TWOJEGO BUD浩TU
Szeroka oferta po篡czek wielu sprawdzonych firm po篡czkowych: Aasa, Axcess, Ferratum Bank, Hapi Po篡czki, NetCredit, InCredit, SMS Kredyt, SMS 365,Supergrosz, Kredyt OK, Takto, Vivus, Zaplo

ZAPRASZAMY
APORT biuro finansowe
Aleje Jachowicza 17 (wej軼ie obok apteki) I pi皻ro
Czynne: 9:00-18:00 (przerwa 13:00-14:00)
Mail: biuro@aport.expert
Tel:606-779-778

Og這szeniodawca: APORT
Telefon: 606 779 778
Adres e-mail.: biuro@aport.expert

 Praca - dam
Temat:
23-10-2017 13:27:44

Tre嗆:

Witam poszukujemy do pracy chetnych os鏏 jako operator maszyn zbrojarskich. Wymagania: Checi do pracy, nauki zawodu,brak na這gow. Praca za granica,Belgia,Francja,Niemcy.za miesiac 1600-1700e.Mo磧iwosc nadgodzin. Szkolenie jest na miejscu. Zakwaterowanie,dojazd,po stronie pracodawcy. Praca od zaraz,na halach. osoby zainteresowane,zdecydowane prosze o kontakt na email. Nie wymagamy doswiadczenia.

Og這szeniodawca: operatormaszyn.zbrojarz2017
Adres e-mail.: operatormaszyn.zbrojarz2017@gmail.com

Temat:
23-10-2017 13:26:03

Tre嗆:

Funkcjonalny dom na obrze瘸ch P這cka

dogodny dojazd,
blisko do Centrum

www.pasjanieruchomosci.pl/property/dom-na-obrzezach-ploc ka/

KUPUJ。Y JAKO GRATIS MO浩 OTRZYMA

DARMOWY TYGODNIOWY POBYT NA TENERYFIE
W DOWOLNYM TERMINIE

tel. 692 264 840
ZAPRASZAMY DO WSP茛PRACY i SKxDANIA OFERT

Telefon: 692 264 840

 Edukacja
Temat:
23-10-2017 13:24:38

Tre嗆:

Pomagam w pisaniu prac zaliczeniowych, dyplomowych. Przygotowuj materia造 wst瘼ne do napisania pracy – struktura i plan pracy, podstawowe za這瞠nia, metodologia. Opracowuj bibliografi.

Og這szeniodawca: korki61@gmail.com
Adres e-mail.: korki61@gmail.com

 Edukacja
Temat:
23-10-2017 13:24:03

Tre嗆:

Zapraszamy na kursy bran篡 ochrony.
* Kwalifikowany Pracownik Ochrony
* Kurs Doszkalaj帷y dla KPO
P這ck, pop豉ci雟ka 37 tel. 601271465

Cena: 1 500 z

Og這szeniodawca: szko豉
Telefon: 601 271 465
Adres e-mail.: rafik997@poczta.fm

 Us逝gi
Temat:
23-10-2017 13:21:53

Tre嗆:

Odd逝瘸nie – upad這嗆 konsumencka
Zajmujemy si pomoc w odd逝瘸niu os鏏, kt鏎e wpad造 w tarapaty finansowe. Nie udzielamy kredyt闚 i po篡czek na ich sp豉t. Pomagamy realnie wyj嗆 z zad逝瞠nia i pozby si zobowi您a finansowych, kt鏎ych nie jest si w stanie sp豉ca. Je郵i chcesz si wi璚ej dowiedzie zapraszamy do kontaktu:

telefonicznego: 606 779 778
na mail: biuro@aport.expert
lub do odwiedzenia nas:
w biurze: P這ck, ul. Jachowicza 17 (wej軼ie obok apteki)
w godzinach: 9:00-18:00 (przerwa 13:00-14:00)

Za konsultacj nic nie p豉cisz. Dowiedz si czy mo瞠my ci pom鏂.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

newser24.pl