Praca dla: Elektryk / Asystent serwisanta / Serwisant/ Elektronik

Ciągle rośniemy, cały czas szukamy nowych sił. Poszukujemy osób ambitnych oraz pasjonatów techniki na stanowisko: Elektryk / Asystent serwisanta / Serwisant/ Elektronik
Oferujemy:
pieniądze: zarobki adekwatne do efektów Twojej pracy,
rozwój: możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego przez szkolenia serwisowe i niezbędne kursy,
dowolną formę współpracy: umowa o pracę, umowę zlecenie kontrakt, jak Ci wygodnie - w pełnym wymiarze godzin pracy lub na pół etatu
czas: naprawdę pracujemy 8h dziennie, bo wierzymy w życie pozapracowe.
zespół: pracę w ambitnym i zgranym zespole pracowniczym
atmosfera: opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika.
Mile widziane osoby 40+ lub z lekką grupą inwalidzką.
Twoje główne zadania to:
analiza usterek i wymiana podzespołów,
regeneracja lub naprawa podzespołów,
testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,
prowadzenie dokumentacji serwisowej,
naprawianie sprzętów,
wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń.
Oczekujemy:
praktycznej wiedzy i doświadczenie z zakresu mechaniki, elektromechaniki, elektroniki,
samodzielności i kreatywności w zakresie twórczym i wykonawczym,
sumienności, dokładności,
znajomości czytania schematów elektronicznych/elektrycznych,
znajomości obsługi komputera,
umiejętności prowadzenia dokumentacji z przeprowadzonych napraw,
umiejętności pracy w zespole,
mile widziane prawa jazdy kat B ,
mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kW,
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej grupie/teamie prześlij swoje CV na adres e-mail: jaroslaw.berlinski(małpa)grupax.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPA X sp.j., Płock ul. Chopina 47/1, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie.
Ogłoszeniodawca: GRUPA X JAROSŁAW BERLIŃSKI Telefon: 515 12… E-mail: jaroslaw.berlinski@…