Zatrudnimy Magazyniera

Opublikowano 13.06.2023 19:47. Ostatnia modyfikacja 27.04.2024 12:22
HURTOWNIA INSTALACYJNA "ASBUD" poszukuje pracownika na stanowisko MAGAZYNIER .
WYMAGANIA:
- znajomość branży instalacyjnej-(hydraulicznej)
- chęć do podjęcia długotrwałej współpracy
- zaangażowanie
- uczciwość
- sumienność
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- prawo jazdy kat. B
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-rozmieszczanie towarów w magazynie
-dbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych
-dbanie o czystość i porządek na magazynie
ZAPEWNIAMY:
-pracę w Firmie o pewnej pozycji rynkowej
-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
-zatrudnienie na umowę o pracę
Aplikacje proszę przesyłać na wskazany adres mailowy :asbud6(małpa)onet.eu Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASBUD s.c. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Ogłoszeniodawca: ASBUD Telefon: 601 89… E-mail: asbud6@…