Skład kostki brukowej zatrudni magazyniera

Skład kostki brukowej zatrudni magazyniera.
Obowiązki:
- przygotowywanie wysyłek,
- kontakt z klientem - przy wydawaniu towaru z własnym odbiorem klienta,
- załadunek i rozładunek dostaw - przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru,
- utrzymanie ładu i porządku na składzie,
- kontrola stanów magazynowych
- przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- prawo jazdy kat.B
- dyspozycyjność
- doświadczenie w zawodzie
- dokładność i rzetelność
- chęć do pracy
- uczciwość
- pełna samodzielność oraz wywiązywanie się z powierzonych zadań
- dbanie o powierzone narzędzia
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość nawiązania stałej współpracy
- regularne wynagrodzenie płatne raz w miesiącu
- przyjazna atmosfera pracy
Cv wraz ze zdjęciem prosimy wysłać na adres mailowy.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.