Mistrz Wydziału Urządzeń Technicznych i Tansportu

Opublikowano 05.10.2023 07:18. Ostatnia modyfikacja 06.05.2024 13:22
Poszukujemy do stabilnej pracy osoby na stanowisko:
MISTRZ WYDZIAŁU URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH I TRANSPORTU.
Praca w Firmie remontowo-montażowej, instalacyjnej, budowlanej i wykonującej diagnostykę, wśród wysoko kwalifikowanej kadry z wieloletnim stażem pracy, dysponujemy najnowszym i niezawodnym parkiem maszynowym.
Obowiązki:
Zakres obowiązków:
- planowanie i organizacja pracy wydziału,
- nawiązywanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami firmy,
- przygotowywanie zleceń i nadzór nad dokumentacją transportową,
- poszerzanie bazy podwykonawców,
- nadzór nad utrzymaniem w sprawności, maszyn i urządzeń,
- nadzór nad czynnościami naprawczo- konserwacyjnymi oraz dozorowymi,
- nadzór nad lokalizowaniem i usuwaniem awarii,
- bieżący nadzór nad powierzonym mieniem,
- zapewnienie wysokiej jakości usług oraz realizacja założonych celów.
Oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- pakiety medyczne,
- atrakcyjne wynagrodzenie i prosty system premiowy,
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju i szkolenia.
Wymagania:
- znajomość MS Excel, MS Word, Microsoft Outlook,
- dyspozycyjność, sumienność oraz samodzielna organizacja pracy,
- prawa jazdy kat. B,
- mile widziane doświadczenie.
Osoby udostępniające dane są zobowiązane dołączyć do dokumentów aplikacyjnych oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Petro Wodkan Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 09-400 Maszewo Duże, ul. J. Słowackiego 2 danych osobowych udostępnionych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Petro Wodkan.Sp. z o.o. obecnie, a także w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania udostępnionych danych osobowych oraz moje uprawnienia.”
Ogłoszeniodawca: Petro Wodkan Sp. z o.o. E-mail: rekrutacja@…