Pracownik biurowy praca od zaraz

Szkoła Erida oddział Płock poszukuje pracownika biurowego
Opis stanowiska:
zapewnienie sprawnego działania i organizacji biura szkoły (korespondencja, zamówienia artykułów biurowych)
przyjmowanie gości oraz obsługa sal konferencyjnych
obsługa telefoniczna sekretariatu
obsługa systemu elektronicznego obiegu dokumentów
koordynowanie programu BenefitSystems
bieżące wsparcie (wykonywanie innych zadań zleconych)
Wymagania:
prawo jazdy kat. B - mile widziane
ok. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz wszelkich urządzeń biurowych
dobra znajomość języka angielskiego- mile widziane
szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w grupie
budowanie dobrych relacji z ludźmi
samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
odpowiedzialność i wysoki poziom kultury osobistej
umiejętność planowania oraz dobra organizacja pracy
Oferujemy:
pracę stacjonarną
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktury firmy
różnorodność zadań
pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy
pakiet benefitów pracowniczych
jasny system premii
Czekamy na ciebie!!
Zgłoszenia CV są przyjmowane na podany e-mail
Oddzwonimy
Ogłoszeniodawca: Szkoła Erida E-mail: szkola.erida@…