Konserwator - "Złota rączka" praca w Gąbinie

Kim jesteśmy:
Jako producent drzew, krzewów owocowych i roślin ozdobnych działamy od 2007 roku. Naszymi klientami są największe europejskie sieci handlowe. W 2023 roku zdobyliśmy brązowy medal w kategorii Gotowe Rośliny i Drzewa w konkursie International Grower of the Year 2023 AIPH. Posiadamy certyfikat GLOBALG.A.P.
Kogo szukamy:
Określenie „złota rączka” idealnie pasuje do naszego wymarzonego Kandydata/Kandydatki. Chcemy, by do zespołu Konserwatorów dołączył prawdziwy Pasjonat mechaniki, osoba lubiąca codzienną pracę z maszynami, również tymi wymagającymi większej cierpliwości i dociekliwości. Ktoś, kto wie, że utrzymanie ruchu wymaga działań na wielu polach jednocześnie i potrafi układać priorytety.
Twoje przyszłe zadania:
• nadzór nad sprawnością, stanem technicznym maszyn i urządzeń, obiektów i narzędzi, infrastruktury firmy
• nadzór nad sprawnością instalacji elektrycznych, hydraulicznych w firmie
• współpraca z dostawcami usług serwisowych i egzekwowanie ich działa
Czego oczekujemy:
• zmysłu technicznego
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach, także w zakresie zagadnień związanych z elektryką, hydrauliką, mechaniką
• mile widziane uprawnienia SEP
• prawa jazdy kat. B
• samodzielności i umiejętności planowania pracy
Co chcemy zaoferować:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
• pracę od poniedziałku do piątku
• otwartość firmy na Twoją inicjatywę, samodzielność i pomysły
Administrator danych osobowych:
Twoje dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane tylko na potrzeby procesu rekrutacji. Więcej na ten temat na: https://fructoplant.pl/kariera/
Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”
Ogłoszeniodawca: Fructoplant Sp. z o.o. E-mail: kariera@…