Praca w biurze poselskim w Płocku

Poszukuje Dyrektora biura Poselskiego
Miejsce pracy : Płock
Twój zakres obowiązków
Zarządzanie i koordynacja działalności biura oraz zespołu liczącego ponad 30 osób.
Organizacja, koordynacja i zarządzanie biurem.
Współpraca i zawieranie umów ,kontrola kosztów funkcjonowania biura.
Organizacja i nadzorowanie prac administracyjno-biurowych,
Nadzór nad fakturami, rozliczenia z urzędami i umowami z pracownikami.
Współpraca z biurem rachunkowym, urzędami skarbowymi, ZUSem.
Sporządzanie wniosków finansowych, nadzór nad procesem rekrutacji pracowników.
Organizacja i zarządzanie działaniami biura.
Nasze wymagania
Doświadczenie w zarządzaniu organizacją z zespołem.
Znajomość języka angielskiego mile widziana
Doskonałe umiejętności komunikacyjne, kierownicze i interpersonalne.
Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów i podejmowania strategicznych decyzji.
Gotowość do pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku.
Doskonałe umiejętności planowania i organizacji.
To oferujemy
Umowa o pracę na pełen etat
Konkurencyjne wynagrodzenie i premie.
Możliwości rozwoju zawodowego i kariery.
Przyjazne i wspierające środowisko pracy.
Nowoczesne i komfortowe biuro.
Czekamy na ciebie
Zainteresowane osoby proszę wysłać cv na adres podany w ogloszeniu
Ogłoszeniodawca: biuro poselskie E-mail: biuro.poselskie.plock@…