Poszukiwany Kierowca kat. C

Opublikowano 27.12.2023 13:56. Ostatnia modyfikacja 18.04.2024 10:48
Zatrudnimy Kierowcę Kat. C do dystrybucji Towaru Spożywczego. Tzw."SUCHY"
*Start pracy od godziny 5:00, auto ładowane przez magazyn.
*Załadunek w Płocku ,Wokół komina +/- 100km
*Średnio 7-15pkt dziennie
*Auta 14-18 miejsc paletowych, na wyposażeniu auta również paleciak elektryczny oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
*Szkolenie z naszymi kierowcami przed rozpoczęciem współpracy.
*Umowa o prace
Twój zakres obowiązków:
-Przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,
-Realizacja dostaw towarów do klientów,
-Rozładunek przewożonego towaru,
-Odpowiedzialność za prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów związanych z transportem towarów.
-Dobra komunikacja z klientem.
Nasze wymagania:
+Prawo jazdy kat. C,
+Doświadczenie w transporcie towarów,
+Karta kierowcy,
+Uprawnienia na przewóz rzeczy,
+Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia).
Cena: 5 500zł Ogłoszeniodawca: Mariusz Telefon: 578 02…