Poszukiwani spawacze TIG 141 do pracy w Płocku!

Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy TIG 141 do pracy na terenie Płocka. Szukamy profesjonalistów z doświadczeniem w spawaniu, gotowych dołączyć do naszego zespołu.
Obowiązki:
Spawanie metodą TIG różnych metali i stopów.
Praca zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami.
Zapewnienie wysokiej jakości spawów i przestrzeganie norm bezpieczeństwa.
Wymagania:
-Doświadczenie w spawaniu metodą TIG 141.
-Umiejętność czytania rysunków technicznych.
-Skrupulatność i dbałość o szczegóły.
-Znajomość zasad BHP.
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i doświadczeniu.
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę.
-Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.
-Odzież robocza.
-Wsparcie doświadczonego zespołu
-Ubezpieczenie
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja(małpa)altertechnika.pl z dopiskiem „Spawacz TIG – Płock”.
Kontakt: 531 001 717 lub 535 008 271 (8:00-16:00)
Dołącz do nas i stań się częścią naszego profesjonalnego zespołu!
W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”
Ogłoszeniodawca: Altertechnika Telefon: 535 00… E-mail: rekrutacja@…