Praca dla Elektromontera

Firma SAM-BUD Sp. z o.o. zatrudni ELEKTROMONTERÓW
1. Warunki pracy:
• Miejsce pracy: PŁOCK i OKOLICE
• Praca od Pon. do Pt.

2. Zakres obowiązków:
• Prace na liniach napowietrznych i kablowych nN-0,4kV; SN -15kV; napowietrznych i wnętrzowych stacjach transformatorowych 15/0,4 kV, liniach napowietrznych i kablowych oświetlenia drogowego
• Realizacja prac związanych z usuwaniem awarii i skutków awarii
• Wykonywanie prac w technologii pod napięciem zgodnie z posiadanym przeszkoleniem
• Praca na wysokości
• Praca w wykopach
• Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień
3. Nasze wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (kierunek elektroenergetyka, elektryczny lub pokrewny)
• Świadectwo kwalifikacyjne „E” powyżej 1 kV
• Prawo jazdy kat. B
• Doświadczenie zawodowe przy pracy na sieci elektroenergetycznej nN i SN
• Uprawnienia do obsługi Podnośników koszowych
• Uprawnienia do prac pod napięciem przy elektroenergetycznych liniach napowietrznych i kablowych oraz urządzeniach rozdzielczych do 1 kV
4. Mile widziane
• Prawo jazdy kat. B+E, C, C+E,
• Uprawnienia do obsługi minkoparek, Żurawi typ HDS
5. Oferujemy
• Umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość uczestnictwa w ubezpieczeniu grupowym
• Ekwiwalent urlopowy i świąteczny
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mail: kancelaria(małpa)sam-bud.eu, lub kontakt telefoniczny pod nr tel:
• 888 691 730 – w sprawach formalnych
• 603 964 943 – w sprawach technicznych
Osoby z Płocka i okolic zapraszamy do biura SAM-BUD Sp. z o.o., 09-407 Płock, ul. Targowa 41 (po uprzednim kontakcie tel.)
Ogłoszeniodawca: SAM-BUD Sp. zo.o. Telefon: 888 69… E-mail: o.wisniewska@…