Zatrudnimy Monterów Konstrukcji Stalowych oraz Rurociągów!

Nasza prężnie rozwijająca się firma z sektora budownictwa i przemysłu aktualnie poszukuje kompetentnych i doświadczonych specjalistów do montażu konstrukcji stalowych i rurociągów.
Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i doświadczeniu.
• Pracę nad ciekawymi projektami.
• Pewną pracę na podstawie umowy.
• Profesjonalne szkolenia i szanse na rozwój.
• Ubezpieczenie zdrowotne.
• Dostarczamy odzież roboczą.
Oczekujemy:
• Doświadczenia w instalacji konstrukcji stalowych/rurociągów.
• Zdolności do interpretacji planów technicznych.
• Efektywnej organizacji pracy i pracy zespołowej.
• Dyspozycyjności do pracy w Puszczy Mariańskiej.
Zakres zadań:
• Montowanie konstrukcji stalowych i rurociągów według specyfikacji technicznej.
• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i jakości.
• Współdziałanie z zespołem i kierownictwem projektowym.
Zgłoszenia zawierające CV prosimy kierować na: rekrutacja(małpa)altertechnika.pl z tytułem „Monter - Puszcza Mariańska”. Kontakt: 531 001 717, 535 008 271 (8:00-16:00). Oczekujemy na Państwa aplikacje!
W CV prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"
Ogłoszeniodawca: Altertechnika Telefon: 535 00… E-mail: rekrutacja@…