NANTES PŁOCK poszukuje kosmetologa z doświadczeniem

NANTES PŁOCK POSZUKUJE KOSMETOLOGA
Jesteśmy 4-osobowym zespołem, z ogromną pasją do dbania o dobre samopoczucie naszych Klientek i Klientów. Aktualnie poszukujemy doświadczonego kosmetologa, który dołączy do nas i pomoże nam tworzyć to wyjątkowe miejsce na mapie Płocka.
Opis stanowiska
Poszukujemy kosmetologa z minimum 3-letnim doświadczeniem. Zależy nam na tym, abyś miała doświadczenie w masażach liftingujących twarzy (Kobido/BelViso/Lift Yoga/Hollywood Lifting Massage/inne), a jeśli wykonujesz do tego masaże relaksacyjne ciała - to już w ogóle rewelacja.
Warunki zatrudnienia
na okresie próbnym:
- umowa zlecenie
- elastyczny grafik, do ustalenia wspólnie
po okresie próbnym:
- umowa o pracę na pełen etat
- praca od poniedziałku do soboty
- godziny pracy w trybie 8-16 lub 12-20 (poniedziałek-piątek)
- jedna sobota pracująca w miesiącu
Wynagrodzenie
- 4500 - 8000 złotych brutto na początek
- rozliczamy się na zasadzie podstawa + premia
Czym się będziesz zajmować?
Depilacja laserowa, fotoodmładzanie, e-light, zabiegi na twarz (nawilżające, liftingujące, oczyszczające), zabiegi modelujące na ciało, masaże twarzy/ciała.
Jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce - wyślij CV na podany w ogłoszeniu adres e-mail. :)
Dziękujemy za każde zgłoszenie! I do zobaczenia!
Nantes Płock
Ogłoszeniodawca: Nantes Płock E-mail: nanntes@…