Pomocnik Elektromontera

Opublikowano 13.02.2024 15:00. Ostatnia modyfikacja 13.02.2024 15:00
SAM-BUD Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko „POMOCNIK ELEKTROMONTERA”
1. Warunki pracy:
• Miejsce pracy: PŁOCK i OKOLICE
• Praca od Pon. do Pt.
2. Zakres obowiązków:
• Praca w brygadzie przy budowie oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych
• Prace związane z wykonywaniem przecisków pod drogami metodą bez wykopową
• Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień
3. Nasze wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe
• Prawo jazdy kat. B
4. Mile widziane
• Prawo jazdy kat. B+E
• Wykształcenie średnie techniczne (kierunek elektroenergetyka, elektryczny lub pokrewny)
5. Oferujemy
• Przyuczenie oraz zdobycie doświadczenia do pracy "elektromontera"
• Umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość uczestnictwa w ubezpieczeniu grupowym
• Ekwiwalent urlopowy i świąteczny
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mail: kancelaria(małpa)sam-bud.eu, lub kontakt telefoniczny pod nr tel:
• 603 964 943 – w sprawach technicznych
• 888 691 730 – w sprawach formalnych
Osoby z Płocka i okolic zapraszamy do biura SAM-BUD Sp. z o.o., 09-407 Płock, ul. Targowa 41 (po uprzednim kontakcie tel.)
Ogłoszeniodawca: SAM-BUD Sp. zo.o. Telefon: 888 69… E-mail: o.wisniewska@…