Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania funduszy unijnych / krajowych

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania funduszy unijnych / krajowych:
- umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
- pełny etat
- praca stacjonarna, praca hybrydowa
- praca od zaraz
Twój zakres obowiązków:
- Monitorowanie dostępnych funduszy krajowych i europejskich;
- Wsparcie i inspirowanie przy wyborze programów dotacyjnych;
- Realizacja zadań zaplanowanych w projektach, rozliczenie wsparcia finansowego ze środków unijnych RPO, KPO;
- Przygotowanie postępowań zgodnie z zasadą konkurencyjności, rozeznania rynku i wewnętrzną procedurą wydatkowania środków;
- Współpracę z instytucjami zarządzającymi programami;
- Samodzielne prowadzenie projektów;
- Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie, studiów wykonalności biznesplanów
- Doradztwo i dostosowanie konkursu pod potrzeby klienta
- Kontakt z instytucjami finansującymi i klientami
- Negocjacje w zakresie zmiany / korekty projektów
W przypadku projektów własnych:
- Dbałość o dopełnienie wszystkich formalności związanych z projektem, jak i nad właściwym wydatkowaniem uzyskanych funduszy;
- Nadzór nad prawidłową realizacją projektów;
- Współpraca z doradcami zewnętrznymi oraz z instytucjami publicznymi;
- Analiza bieżących umów dotacyjnych w firmie
- Wprowadzanie ewidencji dokumentacji dotacyjnej wraz z oględzinami maszyn czy innych sprzętów związanych z dotacjami oraz z ich katalogowaniem i znakowaniem zgodnie ze standardami projektów.
- Rozliczanie projektów unijnych, w tym przygotowywanie wniosków o płatność;
- Weryfikacja wniosków o dofinansowanie i nanoszenie zmian zgodnie z przygotowaną karta zmian;
- Przygotowywanie wszelkiej dokumentacji projektowej: regulaminów, list obecności, deklaracji uczestnictwa, umów itp.;
- Weryfikacja wydatków pod kontem ich poprawności i kwalifikowalności;
Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata;
- Możliwość rozwoju;
- Możliwość wdrażania ciekawych pomysłów i projektów;
- Dużą samodzielność działania.
Nasze wymagania:
- Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości, zarządzania, inżynierii lub prawa;
- Min. 3 lata doświadczenia w pozyskiwaniu dotacji i funduszy unijnych
- Wiedza w zakresie programów dotacyjnych krajowych i unijnych;
- Znajomość dokumentów, procedur i szczegółowych wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych (środki publiczne krajowe i europejskie);
- Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
- Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i skrupulatność.
- Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów;
O nas:
Jeden z działów naszego przedsiębiorstwa specjalizuje się w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Pomagamy zrealizować potrzeby inwestycyjne w oparciu o o dofinansowania z różnych programów w tym unijnych oraz krajowych.
Ogłoszeniodawca: MUD JK Telefon: 885 88… E-mail: biuro@…