Kierownik produkcji

Opublikowano 28.02.2024 18:09. Ostatnia modyfikacja 28.02.2024 18:17
ALVECO Aluminium Constructions
Jesteśmy producentem konstrukcji i ślusarki aluminiowej min. drzwi, okien, fasad, ślusarki p.poż EI, przesuwnej, ścianek wewnętrznych, rolet oraz żaluzji fasadowych.
Współpracujemy z największymi producentami systemów aluminiowych ALUPROF oraz PONZIO.
Poszukujemy osoby na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI
Wymagania:
• Umiejętność analizy dokumentacji projektowej, technicznej, przetargowej
• Wykształcenie techniczne – budownictwo
• Dobra znajomość programu AutoCAD, MS Office
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Samodzielność, systematyczność, dokładność i rzetelność
• Prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
• Zarządzanie zespołem pracowników
• Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z planowanym poziomem jakości, efektywności założonych terminów
• Zarządzanie bieżącym przepływem materiałów
• Zarządzanie odpowiednim poziomem zapasów
• Kontrola i uzupełniania dokumentacji produkcyjnej
• Wdrażanie nowych technologii wytwarzania ślusarki
• Kosztorysowania projektów
• Monitorowanie i ocena wydajności produkcji oraz wprowadzanie działań usprawniających.
• Współpraca z dostawcami
• Obsługa reklamacji
Oferujemy:
• Pakiet szkoleń technicznych z zakresu ślusarki aluminiowej
• Zatrudnienie na pełen etat lub dowolnie inną formę zatrudnienia
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Miejsce pracy: Płock
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z aktualną klauzulą dot. RODO)
na adres e-mail.
Ogłoszeniodawca: ALVECO Telefon: 604 28… E-mail: biuro@…