Asystent ds. zatrudnienia z orzeczeniem- biuro BPO Network Warszawa

Asystent ds. zatrudnienia z orzeczeniem o niepełnosprawności – praca stacjonarna w Warszawie (ul. Bitwy Warszawskiej)
Zakres obowiązków:
• Kompleksowe prowadzenie dokumentacji dotyczącej zatrudnionych osób tj teczek osobowych zawierających umowy, przebyte badania wymagane przez pracodawcę, wnioski o urlop, zwolnienia lekarskie i inne
• Weryfikacja otrzymanej dokumentacji kadrowej, następnie drukowanie i wysyłka kompletu dokumentów do pracownika pocztą tradycyjną
• Sprawdzanie dokumentacji kadrowej otrzymanej od pracowników pod względem poprawności. W razie braków informowanie działu osób wypełniających dokumenty o brakujących elementach (fakturach, podpisach itp.)
• Kontrola ważności umów obecnych pracowników ( w tym umów o pracę, orzeczeń o niepełnosprawności i zaświadczeń lekarskich (medycyna pracy, lekarz specjalista – dotyczący danego schorzenia pracownika)
• Obsługa bieżącej dokumentacji kadrowej pracowników (sporządzania umów wraz z ich weryfikacją)
• Zgłaszanie do działu kadr nowych pracowników do ubezpieczeń ZUS
• Ścisła współpraca z pracownikami biura OBPON jak również kontakt z działem pracowników wypełniających dokumenty (poprzez mail lub komunikator Skype)
• Wystawianie pracownikom skierowań okresowych i kontrolnych do lekarza medycyny pracy, oraz ich wysyłka (mailowo lub pocztą tradycyjną)
• Obsługa systemu kadrowego HRS
• Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów – zgodnie z obowiązującym Kodeksem Pracy
• Kopiowanie dokumentów, układanie teczek pracowniczych
• Obsługa urządzeń biurowych: komputer, drukarka, ksero, faks, skaner
• Koordynacja przepływu poczty e-mailowej
Wymagania:
• Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Mile widziana znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
• Znajomość środowiska Windows i pakietu Microsoft Office
• Umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania
• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
• Komunikatywność, duże umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pracę w godz. 9.00-16.00 tylko w dni robocze (uwzględniamy wszystkie dni wolne od pracy, nie pracujemy w godzinach nocnych).
• Pracę w obiekcie przystosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
Stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze
• Wielowymiarowa opieka ze strony BPO NETWORK (psycholog, prawnik, kadrowa)
• Respektujemy wszystkie uprawnienia pracownicze osób z niepełnosprawnościami
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Ogłoszeniodawca: Ilona Telefon: 798 95… E-mail: rekrutacjabpo@…