Pracownik biurowy praca od zaraz

Poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent / Asystentka w firmie Pegaz oddział Płock
Wymagania:
Wykształcenie min. średnie
Doskonała znajomość pakietu MS Office
Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność zarządzania czasem
Zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętności pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie-mile widziane
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Dyskrecja i umiejętność obsługi informacji poufnych
Obowiązki:
Wsparcie w codziennych zadaniach administracyjnych
Przygotowywanie i redagowanie dokumentów, raportów oraz prezentacji
Koordynacja podróży służbowych i eventów firmowych
Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia płynności procesów biznesowych
Oferujemy:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego szkolenia
Przyjazne środowisko pracy i wsparcie dla nowych pracowników
Pakiet bonusów i świadczeń pracowniczych Elastyczne godziny pracy
Zainteresowane osoby proszę o aplikację swojego CV na adres kierownika podany w ogłoszeniu
Ogłoszeniodawca: Firma pegaz E-mail: adam.tiba@…