Praca w szkole

Niepubliczna Podstawowa Szkoła Młody Kopernik w Płocku, poszukuje pracownika na stanowisko: Sekretarz szkoły
Miejsce pracy: Płock
Twój zakres obowiązków:
obsługa klientów - w tym telefoniczna,
wprowadzanie danych klientów do baz danych,
prowadzenie dokumentacji biurowej w sekretariacie,
obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
realizacja zadań związanych z promocją usług edukacyjnych,
inne prace związane z obsługą sekretariatu oraz dokumentacją firmy.
Nasze wymagania:
biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,
znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word),
umiejętność szybkiego uczenia się,
dobra organizacja pracy własnej,
łatwość w nawiązywaniu kontaktu,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wykształcenie min. średnie
To oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę na pełny etat w godzinach 7:30-15:30,
stabilność zatrudnienia,
pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze,
możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
płatny urlop.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV . Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Ogłoszeniodawca: Dyrektor Szkoły Urszula Rodos E-mail: ula.rodos@…