Praca od zaraz

Firma Dantona oddział Płock ( branża spożywcza) zatrudni pracownika biurowego
Zadania:
- Opracowanie i przygotowanie w systemie (SAP) zapytań ofertowych i ofert dla klientów
- Śledzenie i analiza ofert wysyłanych do klientów
- Sprawdzanie i przetwarzanie przychodzących zleceń w systemie
- Realizacja zamówień klientów
- Przetwarzanie w systemie reklamacji i zwrotów towarów dla klientów
- Komunikacja z klientami (zewnętrznymi i wewnętrznymi) w zakresie dostaw i płatności
- Monitorowanie dostaw do klientów i płatności od klientów
Wymagania:
- Wysoka komunikatywność, łatwość kontaktu i asertywność
- Umiejętności handlowe i negocjacyjne
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność formułowania myśli w formie pisemnej oraz umiejętność prezentacji
- Biegła znajomość MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
- Dobra znajomość urządzeń biurowych
Oferta:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Praca stacjonarna
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Miła atmosfera oraz wspierający się zespół współpracowników
- Wolne weekendy, godziny pracy 8-16
Ogłoszeniodawca: firma Dantona E-mail: firma.dantona@…