Oferta pracy - Brygadzista

Polimex Operator Sp. z o. o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, zajmująca się wynajmem i dzierżawą sprzętu budowlanego z obsługą operatorską, a także elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i urządzeń transportu bliskiego.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko : BRYGADZISTA
Twój zakres obowiązków:
-organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu pracowników,
-nadzorowanie jakości i terminowości wykonanych prac,
-zapewnienie dostępności narzędzi i materiałów do efektywnej pracy zespołu.
Nasze wymagania:
-umiejętność organizacji pracy przy montażu i demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych,
-dobra znajomość systemów rusztowań przemysłowych i ich montażu,
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w nadzorowaniu pracowników na budowach przy montażu i demontażu rusztowań przemysłowych,
-dyspozycyjność, gotowość do pracy na projektach zlokalizowanych w Polsce,
-dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień UDT wciągarki, wózki itp.
To oferujemy:
-stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
-przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
-ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
-pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).
Ogłoszeniodawca: Polimex Operator Telefon: 506 28… E-mail: rekrutacja@…