Młodszy Specjalista ds. Kontroli Dokumentacji

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.
Do swojego biura operacyjnego w Płocku poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Kontroli Dokumentacji ze znajomością języka angielskiego.
OPIS STANOWISKA:
Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Kontroli Dokumentacji w szczególności należeć będzie:
- Utrzymywanie rejestru dokumentacji otrzymanej i dystrybuowanej
- Zrobienie niezbędnych kopii otrzymanej dokumentacji i ich dystrybucja do wszystkich wymaganych osób
- Utrzymywanie segregacji całej biurowej dokumentacji technicznej
- Dbanie o prawidłowy i terminowy przepływ informacji związany z dokumentacją techniczną
- Zapewnienie, aby cele projektowe dotyczące dokumentacji technicznej, tj.: terminowość wydań, jakość, bezpieczeństwo danych, były osiągnięte
- Współpraca z działami inżynieryjnymi w celu realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wysyłką dokumentacji technicznej
- Wykonywanie bieżących zadań zleconych lub zatwierdzonych przez przełożonego
WYMAGANIA:
- Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office) - mile widziane wykształcenie informatyczne
- Ponadprzeciętna dbałość o szczegóły, sumienność
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzowania zadań
- Wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu
- Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
OFERUJEMY
- Pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
- Przyjazną atmosferę pracy
- Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej
- Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy
- Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport
Ogłoszeniodawca: KTI Poland E-mail: hr@…