Szukam osoby na stanowisko: Pracownik Biurowy

Szkoła Edison Edukacja w Płocku zatrudni pracownika sekretariatu.
Praca od poniedziałku do piątku, na zmianę w godz. 8:00-16:00, 9:00-17:00
KORZYŚCI DLA CIEBIE:
zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży
możliwość długofalowej współpracy
umowa o pracę
atmosfera oparta na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą
stałe godziny pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obsługa uczniów i rodziców- osobiście, mailowo, telefonicznie
obsługa rekrutacji do szkoły
wykonywanie zadań zleconych przez Dyrekcję Szkoły
WYMAGANIA:
mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą, w branży edukacyjnej
mile widziana umiejętność obsługi systemów takich jak: Microsoft TEAMS, LIBRUS, SIO, ODPN, VULCAN
pasja, życzliwe nastawienie do uczniów
zaangażowanie w wykonywane obowiązki
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
wykształcenie wyższe
CV prosimy o przesyłanie na adres mailowy:
Ogłoszeniodawca: Szkoła Edison Edukacja E-mail: edison-edukacja@…