Magazynier

Firma FOL-MECH Sp. z o.o. to prężnie działająca firma na rynku produkcji folii przemysłowych, obecnie dzięki ciągłemu rozwojowi oraz rozszerzeniu parku maszyn poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier.
Czego potrzebujemy:
· Gotowości pracy w trybie zmianowym
· Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
· Umiejętność pracy w zespole
· Bardzo dobra organizacja pracy
Nasze wymagania:
· Wykształcenie min. zawodowe
· Doświadczenie w pracy na stanowisku: magazyniera
· Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
· Prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków:
przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki-zgodnie z zamówieniem klientów
pakowanie przesyłek
utrzymanie porządku na magazynie
udział w inwentaryzacjach
przyjmowanie dostaw
wydawanie towarów
proste prace magazynowe
Oferujemy:
· Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę – pełen etat.
· Atrakcyjne warunki płacowe: 6000,00 zł – 7000,00 zł
· Jasny system premiowy
· Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
· Pomocny i zgrany zespół
· Siedziba firmy 15 min od Płocka
Ogłoszeniodawca: Fol-Mech Juryszewo Telefon: 570 71… E-mail: monikalinowska@…