Praca za granicą Monter/mechanik przemysłowy W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:
montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych na podstawie rysunku technicznego,
montaż elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp.,
uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń,
serwis mechaniczny oraz testowanie maszyn i urządzeń,
tworzenie dokumentacji i raportowanie bieżących prac.
Nasze wymagania:
znajomość podstaw montażu, mechaniki, ślusarstwa,
doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
wykształcenia technicznego kierunkowego lub pokrewnego (w przypadku braku doświadczenia zawodowego),
praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich i elektronarzędzi,
zmysł techniczny,
zdolność pracy na wysokości,
samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
gotowości do pracy w różnych państwach europejskich,
prawo jazdy, paszport,
Mile widziane:
uprawnienia typu: SCC, VCA, UDT: wózki, podnośniki, suwnice, SEP,
uprawnienia spawalnicze,
znajomość rysunku technicznego,
znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
To oferujemy
umowę o pracę (okresy: 3 miesiące – 3 lata – czas nieokreślony),
gwarancję pracy w systemie 6/1 (wyjazd 6 tygodni, przerwa 1 tydzień)
atrakcyjne wynagrodzenie,
szkolenia wdrożeniowe i zawodowe,
bezpłatne zakwaterowanie,
dojazd na miejsce wykonywania pracy z oddziału w Lubinie,
wysokiej klasy pakiet narzędzi i odzieży roboczej i ochronnej,
benefity pozapłacowe (karta Medicover Sport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),
premie za polecenia pracowników,
dostęp do mobilnych kursów językowych dla Ciebie i Twojej rodziny.
Ogłoszeniodawca: W&K Industriemontage Sp. z o.o Telefon: 530 87… E-mail: s.pajda@…