Praca - monter (urządzenia ciepłownicze)

Bilfinger Industria Services Polska zatrudni Montera Urządzeń ciepłowniczych z doświadczeniem lub bez.
Zadania:
Prace montażowe na instalacjach wodnych grzewczych ( węzły i sieci ciepłownicze)
Prace eksploatacyjne i remontowe na instalacjach ciepłowniczych w tym przeglądy, konserwacja, kontrola parametrów, lokalizowanie uszkodzeń sieci
Usuwanie awarii
Wymagania:
Wykształcenie techniczne (energetyk, hydraulik, mechanik)
Podstawowa znajomość instalacji elektrycznych oraz urządzeń automatycznej regulacji
Doświadczenie w pracach monterskich (instalacje ze stali, miedzi, PP)
Samodzielność i rzetelność
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (Instrukcje, rysunek techniczny, schematy, projekty itp.)
Prawo jazdy kategorii B
Umiejętność pracy pod presją czasu
Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz dyżurów
Mile widziane - uprawnienia energetyczne SEP Gr. I i II
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)
Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia
Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
Dofinansowanie kursów i szkoleń
Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
Ogłoszeniodawca: Bilfinger Industrial Services Telefon: 691 36…