Brygadzista

Firma STALMECH zatrudni osobę na stanowisko: Brygadzista
Zakres obowiązków:
- Koordynowanie pracy zespołu i zapewnienie efektywnego działania w trakcie zmiany
- Zapewnienie ciągłości procesów poprzez prawidłowy nadzór i obsługę instalacji, maszyn, urządzeń
- Przestrzeganie przepisów BHP i OŚ
-Monitorowanie wydajności i jakości pracy pracowników
- Komunikowanie się z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji i współpracy
- Raportowanie i analizowanie danych dotyczących produkcji i wydajności pracy
- Doskonalenie procesów produkcyjnych i poszukiwanie możliwości usprawnień
- Motywowanie zespołu i tworzenie atmosfery pracy sprzyjającej efektywności i wysokiej jakości produkcji
Nasze wymagania:
- Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Brygadzisty lub podobnym
- Umiejętność organizacji pracy i planowania działań
- Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
- Umiejętność szybkiego reagowania na nieprawidłowości
- Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
- Chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji
-Znajomość pakietu MS Office
To oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
• pracę w przyjaznym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
CV prosimy wysyłać na adres email: rekrutacja(małpa)stalmech.com.pl z dopiskiem "brygadzista".
Niniejszym informujemy, iż Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest STALMECH z siedzibą w Nowa Biała 33, 09-411 Biała. Ponadto, informujemy, że: 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez STALMECH w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na w/w stanowisko, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji na ww. stanowisko. 3. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 4. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. 5. Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. 7. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
Ogłoszeniodawca: STALMECH Telefon: 600 97… E-mail: rekrutacja@…