Zatrudnimy monterów

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA zaprasza do pracy osoby bez doświadczenia, ale pełnych chęci do nauki i rozwoju w branży technicznej!
Szukamy kandydatów z wykształceniem technicznym oraz podstawową wiedzą z zakresu elektryki, automatyki bądź hydrauliki.
Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
posiadasz wykształcenie techniczne (np. energetyk, hydraulik, mechanik, elektryk, automatyk).
posiadasz podstawową znajomość instalacji elektrycznych oraz urządzeń automatycznej regulacji.
chcesz się uczyć i rozwijać w obszarze montażu instalacji ciepłowniczych
jesteś zmotywowany do samodzielnej i rzetelnej pracy.
potrafisz lub chcesz się nauczyć korzystać z dokumentacji technicznej (np. instrukcje, rysunki techniczne, schematy, projekty).
jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
Jakie będą Twoje zadania:
Wsparcie przy pracach montażowych na instalacjach wodnych i grzewczych, w tym węzłach i sieciach ciepłowniczych.
Pomoc przy pracach eksploatacyjnych i remontowych na instalacjach ciepłowniczych, obejmujących przeglądy, konserwację, kontrolę parametrów oraz lokalizowanie uszkodzeń sieci.
Współpraca przy usuwaniu awarii.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pełne wsparcie w nauce i zdobywaniu doświadczenia zawodowego
Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej
Dodatki na święta
Prywatną opiekę medyczną w Medicover
Dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
Możliwość dofinansowania kursów i szkoleń
Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
Ogłoszeniodawca: Bilfinger IS Polska Telefon: 691 36…