Praca - dam

  (1659 og這sze)

Liczba og這sze: 14436
Os鏏 on-line: 73

Temat:
19-06-2017 16:28:19

Tre嗆:

Zak豉d Produkcyjny Levi Strauss Poland w P這cku poszukuje os鏏
na stanowisko: Specjalisty ds. BHP

Zakres obowi您k闚:

 Wykonywanie zada s逝瘺y bhp okre郵onych w Rozporz康zeniu Rady Ministr闚 w sprawie s逝瘺y bezpiecze雟twa i higieny pracy;
 Realizacja zada zwi您anych z Ochron 字odowiska oraz Ochron Przeciwpo瘸row
 Nadz鏎 nad stanem bezpiecze雟twa w zak豉dzie produkcyjnym;
 Prowadzenie szkole z zakresu BHP dla wszystkich grup pracowniczych (wst瘼ne i okresowe);
 Reprezentowanie Sp馧ki w sprawach dotycz帷ych bhp, ochrony 鈔odowiska oraz ochrony przeciwpo瘸rowej przed organami zewn皻rznymi;
 Nadz鏎 nad funkcjonowaniem zintegrowanego systemu zarz康zania wg norm ISO 14001 oraz OHSAS 18001;
 Nadz鏎 nad gospodark odpadami, emisjami do powietrza oraz gospodark wodno-軼iekow;

Wymagania:

 Uprawnienia do wykonywania obowi您k闚 s逝瘺y BHP;
 Wykszta販enie wy窺ze kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP;
 Aktualne uprawnienia Inspektora ochrony przeciwpo瘸rowej (mile widziane);
 Uprawnienia pedagogiczne do prowadzenia szkole;
 Znajomo嗆 system闚 ISO 14001 oraz OHSAS 18001;
 Znajomo嗆 pakietu MS Office;
 Komunikatywna znajomo嗆 j. angielskiego;
 Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielno嗆;
 Do鈍iadczenie w firmie produkcyjnej b璠zie mile widziane.
 Prawo jazdy kat. B;

Wy郵ij swoj aplikacj na adres:
Levi Strauss Poland - Dzia Kadr
ul. Otoli雟ka 8, 09-407 P這ck

lub mailowo na
Jobs.East-Eu@levi.com

Nie zapomnij poda stanowiska, kt鏎ym jeste zainteresowany.
Tel. kontaktowy 024 267 94 24 lub 25

W dokumentach aplikacyjnych nale篡 zamie軼i klauzul :
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Temat:
19-06-2017 15:19:27

Tre嗆:

Solidna firma zatrudni kierowc z do鈍iadczeniem z prawem jazdy kat.C+E.
Praca na zestawie Euro 6 + firanka coilmulda.
Atrakcyjne zarobki.
Telefon: 604 273 074
Adres e-mail.: pawlak.marcin@onet.pl

Temat:
19-06-2017 10:29:18

Tre嗆:

Zatrudni osob do wypieku pizzy. CV prosz przesy豉 na adres e-mail . Pe軟y etat. Umowa o prac. Mile widziane do鈍iadczenie.
Adres e-mail.: mazovia.solopizza@vp.pl

Temat:
13-06-2017 16:37:53

Tre嗆:

Firma F.H.T.U. Zbigniew Warczachowski zatrudni kierowc na samochud z 簑rawiem HDS praca sta豉 ca造m rokiem, umowa o prac. Wynagrodzenie 3000-4000z netto miesi璚znie. Wymagane do鈍iadczenie minimum rok na samochodzie z 簑rawiem HDS.

Og這szeniodawca: Zbyszek
Telefon: 602 439 829
Adres e-mail.: warczachowski@vp.pl

Temat:
13-06-2017 09:16:01

Tre嗆:

Firma Hermes poszukuje osoby z orzeczeniem o niepe軟osprawno軼i na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY.

Wymagania:
-wykszta販enie min. 鈔ednie,
-dobra organizacja pracy i umiej皻no嗆 zarz康zania czasem,
-rozwini皻e zdolno軼i komunikacyjne,
-samodzielno嗆 w dzia豉niu,
-dok豉dno嗆, terminowo嗆 oraz rzetelno嗆 przy wykonywaniu zada

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie dokument闚 na adres rekrutacja.hermes1@wp.pl z dopiskiem BIURO.

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi osobami.

Og這szeniodawca: Hermes
Adres e-mail.: rekrutacja.hermes1@wp.pl

Temat:
13-06-2017 08:43:23

Tre嗆:

Firma Hermes poszukuje pracownika na stanowisko Pomoc G堯wnego Ksi璕owego.

Opis stanowiska:
-dekretowanie i ksi璕owanie faktur
-uzgadnianie sald kont
-weryfikacja kont bilansowych i wynikowych
-ewidencja 鈔odk闚 trwa造ch
-do鈍iadczenie w pe軟ej ksi璕owo軼i

Wymagania:
- 2 lata do鈍iadczenia w ksi璕owo軼i
-min. 鈔ednie wykszta販enie
-znajomo嗆 programu Fakir

Prosimy o wysy豉nie CV na adres: m.swiderska@hermes1.pl w temacie wpisuj帷 BIURO.

Adres e-mail.: m.swiderska@hermes1.pl

Temat:
12-06-2017 13:01:11

Tre嗆:

SUEZ P這cka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. poszukuje obecnie kandydat闚 na stanowisko:
Kierowca - ζdowacz
Miejsce pracy: P這ck
SUEZ P這cka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
Od kandydat闚 i kandydatek oczekujemy:
Prawa jazdy kategorii C, C + E lub C z uprawnieniami HDS na stanowisku kierowc闚 (dodatkowym atutem b璠zie posiadanie elektronicznej karty kierowcy);
Sumienno軼i, uczciwo軼i;
Ch璚i do pracy, zaanga穎wania;
Do鈍iadczenie w pracy w bran篡 komunalnej b璠zie dodatkowym atutem.
Dlaczego warto z這篡 swoj aplikacj?
Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac, pakiet medyczny i inne 鈍iadczenia.
Jak aplikowa?
Osoby zainteresowane ofert i spe軟iaj帷e nasze wymagania prosimy o kontakt osobisty
Ul. Przemys這wa 31
09-400 P這ck
Telefoniczny 024 262 48 53 lub 024 262 03 70
B康 mailowy plock.sekretariat@suez.com

Temat:
12-06-2017 08:23:14

Tre嗆:

Zak豉d Produkcyjny Levi Strauss Poland w P這cku poszukuje os鏏 na stanowisko: Grafik komputerowy

WYMAGANIA:
 Praktyczna znajomo嗆 program闚 graficznych Adobe Photoshop na platformach Windows/iOS
 P造nna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego w mowie i pi鄉ie
 Otwarto嗆 na relokacj zwi您an z czasowym wykonywaniem pracy za granic
 Zdolno軼i komunikacyjne i umiej皻no嗆 pracy w zespole
 Kreatywno嗆 oraz tw鏎cze podej軼ie do wykonywanych zada
 Otwarto嗆 na rozw鎩 zawodowy i zdobywanie nowych umiej皻no軼i
 Zmys techniczny i artystyczny
 Mile widziane zainteresowanie trendami w modzie zw豉szcza w bran篡 jeansowej

ZAKRES OBOWI╴K紟:
 opracowywanie wzor闚 graficznych spodni w celu uzyskania wymaganego wygl康u i w豉軼iwo軼i fizycznych wyrobu
 opracowywanie dokumentacji technicznej
 wsp馧praca z dzia豉mi projektowania, rozwoju oraz produkcji

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie Listu motywacyjnego i CV na adres pocztowy:
Levi Strauss Poland Sp. Z o.o.

Uprzejmie informujemy 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.

Telefon: 242 679 424

Temat:
24-06-2017 17:29:38

Tre嗆:

z wypadk闚 komunikacyjnych, tel. 600 590 511

Og這szeniodawca: Doradztwo Ubezpieczeniowe
Telefon: 600 590 511

Temat:
24-06-2017 16:25:00

Tre嗆:

Przyjm osob na stanowisko kasjer-sprzedawca do sklepu 畝bka.Mile widziane do鈍iadczenie.
Zainteresowane osoby prosz o przes豉nie C.V
Adres e-mail.: agnieszka.budek@onet.pl

[<<] [<]     [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]     [>] [>>]

newser24.pl