Praca - dam

  (848 og這sze)

Liczba og這sze: 24566
Os鏏 on-line: 68

Temat:
23-02-2015 08:00:08

Tre嗆:

IDEAL PFLEGE jest pr篹nie dzia豉j帷 na rynku europejskim firm, 鈍iadcz帷 us逝gi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebuj帷ymi pomocy. Oferujemy prac w charakterze Opiekun闚 os鏏 starszych w Niemczech.

IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpiecze雟two, gwarancja legalno軼i oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Poszukujemy Opiekunki dla starszej Pani w wieku 62 lat, kt鏎a mierzy 160 cm wzrostu i wa篡 ok. 60 kg. Podopieczna cierpi na raka i z powodu tej choroby wi瘯szo嗆 czasu sp璠za w 堯磬u - posiada Pflegestufe III. Nie jest wymagany transfer. Pani wymaga pomocy w codziennych czynno軼iach piel璕nacyjnych. 3 razy dziennie przychodzi piel璕niarka. Podopieczna mieszka wraz z m篹em, kt鏎y nie wymaga opieki.

Rozpocz璚ie pracy: od zaraz
Miejsce: Oberrot (okolice Stuttgartu)

ZADANIA:
- opieka nad podopiecznym
- podstawowa piel璕nacja osoby podopiecznej
- wsparcie przy czynno軼iach dnia codziennego
- przygotowanie i podawanie posi趾闚
- organizacja czasu dla podopiecznego
- pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
- do鈍iadczenie w opiece nad osobami starszymi
- mi貫 usposobienie oraz cierpliwo嗆
- osoba niepal帷a

OFERUJEMY:
- sk豉dki ZUS od pe軟ego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zani穎nych sk豉dek ZUS)
- legaln prac w Niemczech
- atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opieku鎍zego
- pomoc w organizacji wyjazdu
- zwrot koszt闚 podr騜y
- opiek koordynatora oraz sta陰 pomoc ze strony zespo逝 IDEAL PFLEGE

ZGΜ SI:
- wy郵ij wiadomo嗆 na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl
- zadzwo pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366
- odwied nasz stron internetow: www.idealpflege.com.pl

NIE ZWLEKAJ! DOㄐCZ DO NAS!

Prosimy o zamieszczenie o鈍iadczenia:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezb璠nych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883). Wyra瘸m zgod na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przysz造ch rekrutacji.

Og這szeniodawca: Ideal Pflege
Adres e-mail.: rekrutacja@idealpflege.com.pl

Temat:
23-02-2015 07:05:00

Tre嗆:

Szukamy kierowc闚 z kat. B na samoch鏚 dostawczy, trasy po UE z do鈍iadczeniem. CV prosimy przesy豉 na mail: m2enterprise@interia.pl

Og這szeniodawca: M2 Enterprise
Telefon: 6 903 667 520
Adres e-mail.: m2enterprise@interia.pl

Temat:
22-02-2015 22:29:40

Tre嗆:

poszukuj pracownik闚 w zawodach: 郵usarz, spawacz, mechanik samochod闚 ci篹arowych i koparek, pracownik do wi您ania faszyn 鈍ierkowych, pracownik do demonta簑 konstrukcji metalowych.
Telefon: 692 148 734

Temat:
22-02-2015 20:09:06

Tre嗆:

Zatrudni kierowc kat. B do rozwozu pizzy
Adres e-mail.: pizzamozzarella@onet.pl

Temat:
22-02-2015 19:53:22

Tre嗆:

Wiod帷y producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM poszukuje kandydat闚 na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDA玆 Z J佖YKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Gostynin

Opis stanowiska:

- praca w dziale handlowym w zak豉dzie produkcyjnym w Gostyninie
- sprzeda produkt闚 wchodz帷ych w sk豉d oferty Grupy PETECKI
- realizacja za這穎nych plan闚 sprzeda篡
- doradztwo techniczno-handlowe
- przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych
- kontrola i analiza transakcji

Wymagania:

- wykszta販enie wy窺ze
- minimum 3 letnie do鈍iadczenie handlowe, preferowane bran瞠: budowlana, motoryzacyjna, finansowa
- bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego – wym鏬 konieczny
- znajomo嗆 j瞛yka angielskiego b璠zie dodatkowym atutem
- dobra znajomo嗆 obs逝gi pakietu MS Office
- umiej皻no嗆 efektywnej organizacji pracy
- umiej皻no嗆 prowadzenia negocjacji oraz nawi您ywania trwa造ch relacji z klientami
- odpowiedzialno嗆, inicjatywa i dyspozycyjno嗆
- prawo jazdy kategorii B
- do鈍iadczenie w bran篡 okiennej b璠zie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy:

- atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
- mo磧iwo嗆 podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osi庵anych wynik闚 pracy
- niezb璠ne narz璠zia pracy

Aplikacje zawieraj帷e list motywacyjny, CV i aktualne zdj璚ie prosimy sk豉da na adres:
Firma „PETECKI”, 09-500 Gostynin , ul. Kro郾iewicka 7 lub wysy豉j帷 na adres rekrutacja.gostynin@petecki.eu

Og這szeniodawca: PETECKI
Telefon: 242 352 323

Temat:
22-02-2015 19:52:37

Tre嗆:

Nowa PIZZERIA MOZZARELLA na Starym Rynku.
Zatrudni Pizzera
Wymagana umiej皻no嗆 kr璚enia pizzy r璚znie. Od kandydat闚 oczekujemy sumienno軼i, punktualno軼i i zaanga穎wania. Oferujemy prace w mi貫j atmosferze. Ch皻nych prosimy o wys豉nie CV ze zdj璚iem.
Z dopiskiem pizzer

Temat:
22-02-2015 19:49:27

Tre嗆:

KIEROWNIK PRODUKCJI PCV

Obowi您ki:

- planowanie i organizacja produkcji na wydziale okien PCV
- sprawne i efektywne realizowanie zada produkcyjnych wynikaj帷ych z optymalizacji plan闚 produkcyjnych w celu zapewnienia ci庵這軼i produkcji
- monitorowanie proces闚 produkcyjnych pod k徠em jako軼i, wydajno軼i i efektywno軼i
- optymalizacja cykli produkcyjnych we wsp馧pracy z dzia貫m przygotowania produkcji
- systematyczne zwi瘯szanie produktywno軼i
- inicjowanie i wprowadzanie nowych rozwi您a oraz usprawnie podnosz帷ych efektywno嗆 proces闚 produkcji

Wymagania:

- minimum trzyletnie do鈍iadczenie na podobnym stanowisku, w bran篡 okiennej(np. kierownik zmiany, kierownik produkcji)
- znajomo嗆 technik doskonalenia proces闚 oraz organizacji produkcji
- znajomo嗆 system闚 wspomagaj帷ych zarz康zanie produkcj
- zdolno軼i analitycznego my郵enia
- umiej皻no嗆 zarz康zania zespo貫m oraz zdolno軼i przyw鏚cze

Oferujemy:

- prac w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na podstawie umowy o prac
- mo磧iwo嗆 realizacji ambitnych projekt闚
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wykonywanych obowi您k闚

Temat:
22-02-2015 19:41:46

Tre嗆:

przyjme brygad trynkarzy na tynki maszynowe gipsowe i cementowo- wapienne 501-577-509

Og這szeniodawca: Czarek
Telefon: 501 577 509
Adres e-mail.: biuro_tynkbud@wp.pl

Temat:
22-02-2015 19:20:31

Tre嗆:

W zwi您ku z rozwojem kliniki Linea Medica z przyjemno軼i informujemy o rekrutacji na stanowisko
higienistka / asystentka stomatologiczna. CV prosimy sk豉da osobi軼ie w rejestracji Linea medica w P這cku ul. Wyszogrodzka 18 a I pi皻ro.
Wi璚ej informacji pod numerem telefonu
603 035 995.
Telefon: 603 035 995

Temat:
22-02-2015 17:30:35

Tre嗆:

Poszukujemy fryzjerki do salonu w P這cku radziwie (centrum mila) tylko osoba z doswiadczeniem prosze o CV lub Tel

Og這szeniodawca: Salon
Telefon: 667 668 521
Adres e-mail.: fryzjerniaplock@wp.pl

[<<] [<]     [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl