Praca - dam

  (1484 og這szenia)

Liczba og這sze: 26115
Os鏏 on-line: 179

Temat:
15-09-2014 00:32:30

Tre嗆:

Tylko i wy陰cznie Kontakt 690682467
Witam. Pilnie poszukuj osoby sprawnej fizycznie do wykaszania traw przy drogach krajowych, najlepiej z do鈍iadczeniem.
Telefon: 690 682 467

Temat:
14-09-2014 23:28:34

Tre嗆:

Zakres czynno軼i:

• dotarcie do os鏏 poszkodowanych wskutek wypadku lub innym zdarzeniu losowym,
• skompletowanie i przekazanie wymaganej dokumentacji do naszego biura

Wymagania:

• otwarto嗆 na ludzi i ch耩 pomocy innym,
• wysoka motywacja do pracy,
• nastawienie na sukces i zaanga穎wanie,
• brak do鈍iadczenia nie jest przeszkod w podj璚iu wsp馧pracy.

Oferujemy:

• prac daj帷 sta造 lub dodatkowy doch鏚,
• nienormowany czas pracy,
• ponadprzeci皻ne zarobki oparte na atrakcyjnym systemie prowizyjnym zgodnym z planem kariery,
• dla do鈍iadczonych agent闚 indywidualnie negocjujemy stawki prowizyjne,
• niezb璠ne bezp豉tne szkolenia przygotowuj帷e do pracy na opisywanym stanowisku, podnosz帷e kwalifikacje oraz daj帷e mo磧iwo軼i szybkiego awansu (zwi瘯szenie prowizji),
• dost瘼 do nowoczesnego i funkcjonalnego systemu on-line,
• wsp馧prac na podstawie umowy agencyjnej,
• nieograniczone mo磧iwo軼i w豉snego rozwoju przy wsparciu firmy,
• mo磧iwo嗆 budowania w豉snego zespo逝 agent闚,
• atrakcyjny system motywacyjny –program start,nagrody rzeczowe, finansowe, inne...
• samochody dla najlepszych agent闚.

Do wsp馧pracy zapraszamy szczeg鏊nie by造ch i aktualnych agent闚 ubezpieczeniowych, doradc闚 finansowych, inwestycyjnych, przedstawicieli, specjalist闚 sprzeda篡 bezpo鈔edniej oraz osoby posiadaj帷e do鈍iadczenie a tak瞠 pragn帷e nauczy si samodzielnej pracy z klientem.

Aplikacje prosimy przesy豉 na adres e-mail: korzyscik@o2.pl

Og這szeniodawca: Andrzej
Telefon: 601 943 967
Komunikator Skype: korzyscik
Adres e-mail.: korzyscik@o2.pl

Temat:
14-09-2014 23:19:54

Tre嗆:

Jeste m這d mam ?

Jeste na urlopie macierzy雟kim ?

Jeste na urlopie wychowawczym ?

Chcesz zarabia i jednocze郾ie by z dzieckiem ?

Zapraszam

TEL 601943967 lub skype korzyscik

Temat:
14-09-2014 22:06:59

Tre嗆:

zadania: • Sprzeda produkt闚 finansowych, pozyskiwanie nowych Klient闚, prowadzenie spotka handlowych oraz negocjacji, Bie膨ca obs逝ga Klient闚. Wymagania: • Dobra organizacja pracy, samodzielno嗆 i inicjatywa, skuteczno嗆 w dzia豉niu, • Kreatywno嗆 • Nastawienie na cel , Wykszta販enie co najmniej 鈔ednie • Umiej皻no嗆 nawi您ywania kontakt闚 z lud幟i , • Ch耩 ci庵貫go rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, • Zainteresowanie rynkiem finansowym i ch耩 poszerzania wiedzy, Oferujemy: •Prac w dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie, w partnerskiej i przyjaznej atmosferze Bardzo atrakcyjny system motywacji i wynagradzania, • System szkole produktowych i rozwoju osobistego.
Adres e-mail.: pracawfinansach20@gmail.com

Temat:
14-09-2014 22:02:55

Tre嗆:

Zadania: sprzeda produkt闚 finansowych Klientom indywidualnym oraz z sektora ma造ch i 鈔ednich przedsi瑿iorstw, dbanie o rozw鎩 portfela Klient闚, dopasowanie produkt闚 do potrzeb i oczekiwa Klient闚, profesjonalna obs逝ga Klient闚, Oczekiwania: preferowane do鈍iadczenie w kontaktach z Klientami, komunikatywno嗆 i 豉two嗆 nawi您ywania kontakt闚 interpersonalnych, wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny, bardzo dobrej znajomo軼i technik negocjacji i sprzeda篡, silne nastawienie na rozw鎩 zawodowy, do鈍iadczenie w sprzeda篡 i/lub obs逝dze Klienta (mile widziane) min. 鈔ednie wykszta販enie, niekaralno嗆 Oferujemy: atrakcyjny system wynagrodzenia uzale積iony od aktywno軼i i pozytywnego nastawienia (element sta造 i atrakcyjne prowizje), program szkoleniowy przygotowuj帷y do zawodu, szkoleni sprzeda穎we podnosz帷e kwalifikacje zawodowe.

Adres e-mail.: metlifepraca@gmail.com

Temat:
14-09-2014 21:50:00

Tre嗆:

Poszukuje do pracy brukarza do uk豉dania kostki brukowej mile widziane do鈍iadczenie. Zainteresowanych prosz o kontakt pod nr tel 500-606-507
Telefon: 505 606 507

Temat:
14-09-2014 21:48:45

Tre嗆:

Szukam pracownika do punktu handlowo - us逝gowego w galerii. Umowa zlecenie.
Wymagane do鈍iadczenie w bezpo鈔ednim kontakcie z klientem

CV ze zdj璚iem prosz przesy豉 na adres email.

Skontaktuj si tylko z wybranymi osobami.

Adres e-mail.: nydks.uk@gmail.com

Temat:
14-09-2014 20:19:28

Tre嗆:

Us逝gi Remontowo-budowlane
Cena: 1 z

Og這szeniodawca: ABR
Telefon: 500 875 364
Adres e-mail.: lukasz_woznicki1985@wp.pl

Temat:
14-09-2014 20:08:08

Tre嗆:

Witam, poszukujemy pracownika na stanowisku kierowcy od zaraz. Bardzo prosz o przesy豉nie cv wraz ze ZDJ犴IEM, na adres e-mail shisha.plock@o2.pl

Og這szeniodawca: Restauracja SHISHA
Adres e-mail.: shisha.plock@o2.pl

Temat:
14-09-2014 19:57:36

Tre嗆:

Zatrudni fryzjerk damsko-m瘰k min 2 lata do鈍iadczenia Cv ze zdj璚iem prosze przes豉 na maila

Og這szeniodawca: prywatny
Adres e-mail.: oskar70@spoko.pl

[<<] [<]     [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl