Praca - dam

  (1253 og這szenia)

Liczba og這sze: 23805
Os鏏 on-line: 74

Temat:
04-05-2015 11:21:15

Tre嗆:

PILNIE Zatrudni instruktora nauki jazdy na kat. B

CV ze zdj璚iem prosz przesy豉 na adres e-mail: oskpawlik@interia.pl

Og這szeniodawca: oskpawlik@interia.pl
Telefon: 607 860 936
Adres e-mail.: oskpawlik@interia.pl

Temat:
04-05-2015 11:20:40

Tre嗆:

Witam

W zwi您ku du膨 ilo軼i dzia豉 marketingowych poszukuje do wsp馧pracy hostess (18+).
Osoby zainteresowana prosz o przes豉nie swojego cv oraz 2 zdjeci

Telefon: 534 981 989
Adres e-mail.: edyta.mackowska@motywacja.com.pl

Temat:
04-05-2015 11:16:17

Tre嗆:

Wiod帷y producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM

poszukuje kandydat闚 na stanowisko:
SPECJALISTA ds. SPRZEDA玆 Z J佖YKIEM FRANCUSKIM

na terenie miasta:
Gostynin

Opis stanowiska:

praca w dziale handlowym w zak豉dzie produkcyjnym w Gostyninie
sprzeda produkt闚 wchodz帷ych w sk豉d oferty Grupy PETECKI
realizacja za這穎nych plan闚 sprzeda篡
doradztwo techniczno-handlowe
przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych
kontrola i analiza transakcji

Wymagania :

wykszta販enie wy窺ze
minimum 3 letnie do鈍iadczenie handlowe, preferowane bran瞠: budowlana, motoryzacyjna, finansowa
bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka francuskiego – wym鏬 konieczny
znajomo嗆 j瞛yka angielskiego b璠zie dodatkowym atutem
dobra znajomo嗆 obs逝gi pakietu MS Office
umiej皻no嗆 efektywnej organizacji pracy
umiej皻no嗆 prowadzenia negocjacji oraz nawi您ywania trwa造ch relacji z klientami
odpowiedzialno嗆, inicjatywa i dyspozycyjno嗆
prawo jazdy kategorii B
do鈍iadczenie w bran篡 okiennej b璠zie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy :

atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
mo磧iwo嗆 podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osi庵anych wynik闚 pracy
niezb璠ne narz璠zia pracy

Aplikacje zawieraj帷e list motywacyjny, CV i aktualne zdj璚ie prosimy sk豉da na adres:
Firma „PETECKI SP. Z O.O.”, 09-500 Gostynin , ul. Kro郾iewicka 7
lub wysy豉j帷 na adres
rekrutacja.gostynin@petecki.eu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli : „ Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych do cel闚 rekrutacji zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133,poz.883)”.

Og這szeniodawca: PETECKI
Telefon: 242 352 323

Temat:
04-05-2015 11:14:07

Tre嗆:

Firma Mundo Enterprise Sp. z o. o. z siedzib w P這cku poszukuje mechanik闚 do pracy od zaraz w pojazdach szynowych.
Wymagane do鈍iadczenie w zawodzie. Oferujemy zakwaterowanie, odzie ochronn, transport oraz prac na d逝gi okres czasu. Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie dokument闚 na podany adres e-mail lub kontakt osobisty w siedzibie firmy P這ck, ul. Otoli雟ka 21 pok. 302B.

Og這szeniodawca: Ma貪osia
Telefon: 534 343 355
Adres e-mail.: rekrutacja@mundo-enterprise.eu

Temat:
04-05-2015 11:10:04

Tre嗆:

Przyjm do pracy w lokalu gastronomicznym. Wymagane: prawo jazdy kat b, ksi捫eczka do cel闚 sanepid. CV prosz kierowa na maila

Og這szeniodawca: ms
Adres e-mail.: marta.bier@wp.pl

Temat:
04-05-2015 11:05:53

Tre嗆:

Lubisz widzie na koncie efekty swojej pracy? Do陰cz do nas.
Zosta Doradc ds. Ubezpiecze i Inwestycji. AVIVA.
Je郵i jeste osob rzeteln i chcesz podnosi swoje kwalifikacje,
a tak瞠 lubisz kontakt z lud幟i, z pewno軼i ta praca jest dla Ciebie.

Oferujemy Tobie:
• sta貫 wynagrodzenie na start,
• mo磧iwo嗆 systematycznego rozwoju kwalifikacji zawodowych dzi瘯i licznym szkoleniom,
• atrakcyjny system prowizyjny, w tym prowizj za obs逝g ka盥ej polisy przez ca造 okres jej trwania,
• jasno okre郵on 軼ie磬 kariery,
• wsparcie finansowe i marketingowe wa積e w pracy doradcy.

W zamian za to, oczekujemy:
• minimum 鈔edniego wykszta販enia,
• umiej皻no軼i komunikowania si i budowania relacji z Klientami,
• 3xS: samodyscypliny, systematyczno軼i i solidno軼i.
Nie zwlekaj. Czekamy na Ciebie!

Og這szeniodawca: Mened瞠r Zespo逝 Sprzeda篡 Wies豉w Grodzicki
Telefon: 509 842 959
Adres e-mail.: grodzicki.wieslaw@aviva.com.pl

Temat:
04-05-2015 10:59:41

Tre嗆:

Przyjm do pracy w charakterze pomocy kuchni (zmywak).
Osoby zainteresowane prosz o zg這szenia osobiste do PIZZERII TRATTORII PRESTO, P這ck, Pl.Stary Rynek 6

Temat:
04-05-2015 10:50:39

Tre嗆:

Zatrudni kierowc kat C+E w transporcie krajowym. Prowadzenie zestawu (ci庵nik siod這wy z naczep firank), weekendy wolne.
Wymagane aktualne uprawnienia na przew霩 rzeczy, badania lekarskie i psychologiczne oraz do鈍iadczenie minimum 1 rok. Prosz o wys豉nie CV na adres mailowy.
Telefon: 780 079 425
Adres e-mail.: transportpl@onet.pl

Temat:
04-05-2015 10:48:20

Tre嗆:

Adecco Poland Sp. z o.o. nale篡 do mi璠zynarodowej korporacji Adecco S.A. - 鈍iatowego lidera w鈔鏚 firm doradztwa personalnego, kt鏎y posiada 5100 plac闚ek w ponad 60 krajach. W Polsce dzia豉my od 1994 roku. Swoj wiedz i do鈍iadczeniem s逝篡my w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku prac dzi瘯i Adecco Poland znalaz這 ponad 46 000 os鏏. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencj Zatrudnienia nr 364.

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: okolice Sannik
Zadania:
• czynno軼i pomocnicze przy warzywach
Wymagania:
• Nastawienie na jako嗆,
• Zaanga穎wanie, dok豉dno嗆,
• Umiej皻no嗆 pracy w zespole,
• Wysoko rozwini皻e zdolno軼i manualne.
Oferujemy:
• Zatrudnienie na umow zlecenie,
• Prac w przyjaznym zespole,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dobre warunki
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy przes豉nie swojej aplikacji zawieraj帷ej CV oraz list motywacyjny z podaniem nr ref.: Nr ref.: PP/PL/2014 na adres e-mail: plock@adecco.com. Aplikacje mo積a r闚nie sk豉da w biurze Adecco w P這cku, ul. Grodzka 15/1, tel. 695 060 534 lub 24 262 22 91.

Og這szeniodawca: Adecco Poland
Telefon: 242 622 291
Adres e-mail.: malgorzata.ochocinska@adecco.com

Temat:
04-05-2015 10:44:51

Tre嗆:

Wiod帷y producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM poszukuje kandydat闚 na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI 印USARKI ALUMINIOWEJ

Miejsce pracy: Gostynin

Wymagania

- do鈍iadczenie
- znajomo嗆 technologii, oraz zagadnie zwi您anych z wytwarzaniem okien i drzwi z aluminium,
- umiej皻no嗆 obs逝gi maszyn,
- dobra organizacja pracy,
- praca w zespole.

Firma „PETECKI”, 09-500 Gostynin , ul. Kro郾iewicka 7 lub wysy豉j帷 na adres rekrutacja.gostynin@petecki.eu

[<<] [<]     [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl