Praca - dam

  (1567 og這sze)

Liczba og這sze: 17858
Os鏏 on-line: 22

PADO24

Temat:
26-07-2016 08:54:22

Tre嗆:

Autoryzowany dealer maszyn rolniczych poszukuje pracownika na stanowisko kierowca-serwisant.

Wymagania:
Do鈍iadczenie w zawodzie.
Wykszta販enie zawodowe lub 鈔ednie.
Wymagane prawo jazdy kat.B,C+E
安iadectwo niekaralno軼i
Znajomo嗆 bran篡 rolniczej oraz samochodowej
Umiej皻no嗆 samodzielnego diagnozowania usterek, oraz efektywnego wykorzystania czasu.
Dba這嗆 o wysok jako嗆 napraw
Dyspozycyjno嗆

Oferujemy:
Umow o prac (po okresie pr鏏nym)
Niezb璠ne narz璠zia do pracy
Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie
Firma zapewnia podstawowe szkolenia w zakresie wykonywanej dzia豉lno軼i

Miejsce pracy Go郵ice
Oferty Cv prosz kierowa na adres mailowy
januszj2@wp.pl

Cena: 100 z

Og這szeniodawca: Agroserwis Mazowsze
Telefon: 604 940 537
Adres e-mail.: agroserwismazowsze@wp.pl

Temat:
26-07-2016 08:53:58

Tre嗆:

FIRMA HANDLOWA IWMARK Marek Jankowski poszukuje osoby do pracy na stanowisko: MAGAZYNIER -KIEROWCA Opis stanowiska:
- dostawa towar闚 do klienta
- przyjmowanie i wydawanie towar闚 na magazyn,
- za豉dunek i roz豉dunek
- obs逝ga w霩ka wid這wego, Wymagania:
- wykszta販enie min. zawodowe,
- do鈍iadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- prawo jazdy kat.B
- uprawnienia na w霩ki wid這we - umiej皻no嗆 pracy w zespole. Oferujemy - ciekaw prac w stabilnej firmie, - odpowiednie narz璠zia pracy,
- mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego i zdobywania nowych do鈍iadcze. Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie aplikacji ( CV) na adres: rekrutacja@iwmark.pl lub osobi軼ie do siedziby firmy: Cekanowo, ul. P這cka 20
Prosimy i zamieszczenie klauzuli „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z dnia 28.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”.
Skontaktujemy si z wybranymi osobami.

www.iwmark.pl

Og這szeniodawca: FIRMA HANDLOWA IWMARK Marek Jankowski

Temat:
26-07-2016 08:51:41

Tre嗆:

Zatrudnimy spawaczy 135 oraz spawaczy 138/136 ewentualnie 135/136 dla grupy materia這wej 1.2 (FM1). Pozycja PC, PF lub PE.

Wymagania:
- minimum 2 lata do鈍iadczenia w spawaniu w danej metodzie
- aktualne certyfikaty
- rzetelno嗆 i abstynencja

Biuro czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach 8.00-16.00

(24) 366- 66 -26
531-00-17-17
535-008-271

Prosimy wysy豉 CV i skany certyfikat闚 na adres: rekrutacja@altertechnika.pl w temacie wpisuj帷 SPAWACZ 135 lub SPAWACZ 138/136

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Og這szeniodawca: Altertechnika
Adres e-mail.: rekrutacja@altertechnika.pl

Temat:
26-07-2016 08:44:22

Tre嗆:

Przyjm pracownika do gospodarstwa agroturystycznego w okolicach Nowego Duninowa. Wi璚ej info Tel. 600800973

Og這szeniodawca: ja
Telefon: 600 800 973

Temat:
26-07-2016 08:35:35

Tre嗆:

Firma "Gerbud" ul. Lachmana 2 m 47 w P這cku zajmuj帷a si izolacj termiczn w przemy郵e, energetyce, oraz w pracach na rusztowaniach zatrudni kosztorysanta z do鈍iadczeniem.
Telefon: 243 660 614
Adres e-mail.: gerbud@gerbud.pl

Temat:
26-07-2016 08:28:56

Tre嗆:

Zatrudni pracownik闚 og鏊nobudowlanych. Budownictwo jednorodzinne. Praca od zaraz

Telefon: 519 640 695

Temat:
26-07-2016 08:14:36

Tre嗆:

Firma zajmuj帷a si produkcj stolarki PCV i 郵usarki ALU poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko specjalista ds. handlu i ofertowania
Osoba odpowiedzialna b璠zie za:
- Kontakt z klientami
- Doradztwo handlowe
- Przygotowywanie ofert oraz dokumentacji handlowej

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka angielskiego lub francuskiego.
- Do鈍iadczenie i znajomo嗆 bran篡 b璠zie dodatkowym atutem
- Bardzo dobra znajomo嗆 pakietu Office

Adres e-mail.: biuro@euroraam.com

Temat:
26-07-2016 08:11:59

Tre嗆:

firma poszukuje pracownik闚 do pracy na produkcji w bran篡 stolarki okiennej i drzwiowej, do pcw i aluminium os鏏 z do鈍iadczeniem, jak r闚nie bez do鈍iadczenia.
prosimy o wys豉nie cv na adres: biuro@izo-plast.pl
z dopiskiem o mo磧iwo軼i przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacji.
Adres e-mail.: biuro@izo-plast.pl

Temat:
26-07-2016 07:24:01

Tre嗆:

BIURO RACHUNKOWE VICTORIA SP. Z O.O. w zwi您ku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko
SPECJALISTA DS. KADR I PxC

Opis stanowiska:
-samodzielne prowadzenie spraw kadrowo-p豉cowych

Wymagania:
- minimum trzyletnie do鈍iadczenie
- mile widziana znajomo嗆 przepis闚 o czasie pracy kierowc闚.

Oferty CV prosz przesy豉 na adres: victoria@victoria-biurorachunkowe.pl

Osoby zainteresowanie prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji o prac w celach niezb璠nych dla obecnego i przysz造ch proces闚 rekrutacyjnych prowadzonych przez Biuro Rachunkowe Victoria Sp. z o.o., ul. Zubrzyckiego 21, 09-410 P這ck, NIP: 7743225680, REGON: 363055050, KRS: 0000587926. Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Victoria Sp. z o.o., ul. Zubrzyckiego 21, 09-410 P這ck. Dane osobowe przetwarzane s w celach zwi您anych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezb璠ne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Ka盥a osoba ma prawo wgl康u w swoje dane, mo磧iwo嗆 ich poprawiania oraz usuni璚ia.”

Og這szeniodawca: BIURO RACHUNKOWE VICTORIA SP. Z O.O.
Adres e-mail.: victoria@victoria-biurorachunkowe.pl

Temat:
26-07-2016 01:05:40

Tre嗆:

Zatrudni Pani dyspozycyjn czasowo, uczciw i pracowit do pracy w ma貫j gastronomii jako pomoc kuchenn. Prosz o przes豉nie CV wraz ze zdj璚iem na podany adres mailowy.

Og這szeniodawca: XXL Foods
Adres e-mail.: xxlfoods@o2.pl

[<<] [<]     [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36]     [>] [>>]

newser24.pl