Praca - dam

  (1448 og這sze)

Liczba og這sze: 23617
Os鏏 on-line: 153

Temat:
30-06-2015 07:52:38

Tre嗆:

Poszukuje TYNKARZY

Praca w okolicach Warszawy z zakwaterowaniem

Platne co tydzien

Kontakt tel lub mail

Og這szeniodawca: dominik
Telefon: 517 945 906
Adres e-mail.: domypodklucz@o2.pl

Temat:
30-06-2015 07:46:22

Tre嗆:

Agencja Ochrony "DES" poszukuje os鏏 z P這cka, G帳ina, ㄠcka, Gostynina i okolic - na stanowisko - PRACOWNIK OCHRONY .
WYMAGANIA:
- niekaralno嗆,
- do鈍iadczenie na podobnym stanowisku pracy.
- wpis na list kwalifikowanych pracownik闚 ochrony fizycznej.
MILE WIDZIANE:
- pozwolenie na bro.

Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie CV (wraz z klauzul dot. przetwarzania danych osobowych) na adres mailowy: sekretariat@des.plock.pl Kontakt telefoniczny: 24 3672992 wew. 28

Og這szeniodawca: AO "DES" PΜCK
Telefon: 243 672 992
Adres e-mail.: sekretariat@des.plock.pl

Temat:
30-06-2015 07:43:40

Tre嗆:

P.U.H. i O. DES-SYSTEM poszukuje os鏏 posiadaj帷ych orzeczenie o niepe軟osprawno軼i do pracy w charakterze PRACOWNIKA OCHRONY.
WYMAGANIA:
- mile widziane do鈍iadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie CV (wraz z klauzul dot. przetwarzania danych osobowych) na adres mailowy: sekretariat@des.plock.pl
Kontakt telefoniczny: 24 3672992 wew. 28

Og這szeniodawca: P.U.H.iO. DES-SYSTEM SP. Z O.O.

Temat:
30-06-2015 07:40:54

Tre嗆:

Agencja Ochrony "DES" w P這cku poszukuje os鏏 ch皻nych do wsp馧pracy przy zabezpieczeniu imprez masowych.
WYMAGANIA:
- uko鎍zone 18 lat,
- za鈍iadczenie o uko鎍zeniu szkolenia w zakresie wykonywania zada cz這nka s逝瘺 porz康kowych lub informacyjnych na imprezach masowych.

Og這szeniodawca: Agencja Ochrony "DES"

Temat:
30-06-2015 07:13:55

Tre嗆:

Zatrudnimy osob na stanowisko handlowca ds sprzeda篡 maszyn rolniczych.

Wymagania:
- znajomo嗆 maszyn rolniczych
- mile widziane do鈍iadczenie rolnicze
- dobra znajomo嗆 j. angielskiego i/lub j. niemieckiego
- mile widziane do鈍iadczenie w handlu
- komunikatywno嗆, umiej皻no嗆 budowania relacji z klientem
- dyspozycyjno嗆, samodzielno嗆 w pracy, sumienno嗆
- prawo jazdy

Praca od zaraz, 20 km od P這cka - Ramut闚ko, gm. Bodzan闚.

Aplikacj prosz przesy豉 na podany adres e-mail - w temacie prosz wpisa "handlowiec". Jednocze郾ie informujemy, 瞠 odpowiemy tylko na wybrane zg這szenia.

Og這szeniodawca: AGRISTAL
Adres e-mail.: rekrutacja@agristal.pl

Temat:
30-06-2015 07:01:09

Tre嗆:

IDEAL PFLEGE jest pr篹nie dzia豉j帷 na rynku europejskim firm, 鈍iadcz帷 us逝gi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebuj帷ymi pomocy. Oferujemy prac w charakterze Opiekun闚 os鏏 starszych w Niemczech. IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpiecze雟two, gwarancja legalno軼i oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Poszukujemy Opiekunki dla 86-letniej Pani Liane, kt鏎a mierzy 150 cm wzrostu i wa篡 70 kg. Podopieczna posiada Pflegestufe II, cierpi na demencje, nietrzymanie moczu, ma problemy z poruszaniem si. Pani Liane potrzebuje pomocy przy codziennych czynno軼iach. Nie wymaga opieki nocnej. Pacjentka mieszka razem z synem w domku na wsi.

Rozpocz璚ie pracy: od zaraz
Miejsce: Münchsteinach

ZADANIA:
- opieka nad podopiecznym
- podstawowa piel璕nacja osoby podopiecznej
- wsparcie przy czynno軼iach dnia codziennego
- przygotowanie i podawanie posi趾闚
- organizacja czasu dla podopiecznego
- pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
- do鈍iadczenie w opiece nad osobami starszymi
- mi貫 usposobienie oraz cierpliwo嗆
- osoba niepal帷a

OFERUJEMY:
- sk豉dki ZUS od pe軟ego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zani穎nych sk豉dek ZUS)
- legaln prac w Niemczech
- atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opieku鎍zego
- pomoc w organizacji wyjazdu
- opiek koordynatora oraz sta陰 pomoc ze strony zespo逝 IDEAL PFLEGE

ZGΜ SI:
- wy郵ij wiadomo嗆 na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl
- zadzwo pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366
- odwied nasz stron internetow: www.idealpflege.com.pl

NIE ZWLEKAJ! DOㄐCZ DO NAS!

Prosimy o zamieszczenie o鈍iadczenia:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezb璠nych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883). Wyra瘸m zgod na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przysz造ch rekrutacji.

Og這szeniodawca: Ideal Pflege
Adres e-mail.: rekrutacja@idealpflege.com.pl

Temat:
30-06-2015 00:47:27

Tre嗆:

Zajazd Mazowsze w S逝pnie zatrudni na stanowisko kelner/ kelnerka osoby na okres wakacyjny i osoby na d逝gi okres pracy.
Zainteresowane osoby prosz o kontakt pod numerem 733 997 503 w godzinach 13:00-19:00.

Temat:
29-06-2015 23:07:44

Tre嗆:

Przyjm na sta na stanowisko pomoc kuchenna kobiet zarejestrowan w MIEJSKIM URZ犵ZIE PRACY,kt鏎a uko鎍zy豉 50 lat ,posiada maximum wykszta販enie zawodowe lub jest d逝gotrwale bezrobotn.Wi璚ej informacji pod tel.660-968-774

Og這szeniodawca: Szyma雟ka Maria
Telefon: 660 968 774
Adres e-mail.: marylasz1952@wp.pl

Temat:
29-06-2015 22:21:57

Tre嗆:

Przyjm na stanowisko kierowca magazynier na okres wakacji (umowa zlecenie). CV na ad.bud@op.pl
Adres e-mail.: ad.bud@op.pl

Temat:
29-06-2015 21:41:01

Tre嗆:

Witam poszukuj osoby kt鏎a dobrze po這篡 p造tki pod這gowe na 16 metrach kwadratowych .
Adres e-mail.: olaa_-s@wp.pl

[<<] [<]     [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl