Praca - dam

  (1303 og這szenia)

Liczba og這sze: 22886
Os鏏 on-line: 139

Temat:
19-05-2015 14:42:50

Tre嗆:

Sympatyczna pani Julie mieszkaj帷a ko這 Stuttgartu potrzebuje od 31 maja opiekunki z komunikatywn znajomo軼i j瞛yka niemieckiego oraz do鈍iadczeniem w opiece os鏏 starszych.

Podopieczna (90 lat):

* cierpi na lekk demencj

* jest lekko zapominalska

* ma kr鏒ki oddech

* ma os豉bione serce

* chodzi z pomoc

Obowi您ki:

Pani potrzebuje pomocy w toalecie, przebieraniu i myciu oraz prowadzeniu domu.

Gwarantujemy:

* legalne zatrudnienie
* karta Ekuz oraz druk A1
* zwrot koszt闚 podr騜y
* 1200 euro
* terminowa wyp豉ta!

Cena: 4 800 z

Og這szeniodawca: Global Care
Telefon: 583 054 186
Adres e-mail.: globalcare@globalcare.com.pl

Temat:
19-05-2015 14:12:11

Tre嗆:

Dam prac monta篡軼ie stolarki budowlanej .Poszukuj pracownika z du篡m do鈍iadczeniem , Kt鏎y z pomocnikiem zamontuje samodzielnie okna , drzwi , Rolety zewn皻rzne , bramy itp. Przyuczanie do zawodu WYKLUCZONE !!! Wymagane Prawo Jazdy kat. B. Kontakt tel. 505-721-995

Og這szeniodawca: Firma monterska

Temat:
19-05-2015 13:59:27

Tre嗆:

UNIMONT Sp馧ka z ograniczon odpowiedzialno軼i poszukuje do鈍iadczonych monter闚 oraz spawaczy 135/136 do pracy na kontynencie afryka雟kim. Jeste zainteresowany prze郵ij zg這szenie i certyfikat mailem.
Telefon: 693 291 229
Adres e-mail.: sekretariat@unimont.net.pl

Temat:
19-05-2015 13:58:15

Tre嗆:

Firma PTU Artus zatrudni zaanga穎wanych i ambitnych pracownik闚 na stanowisko

Spawacz 135, 136, 111, 141, 141/11
Monter z uprawnieniami na palnik
Monter/奸usarz

WYMAGANIA:
- Min 2 lata do鈍iadczenia na w/w stanowisku
- Dobra znajomo嗆 rysunku technicznego
- Dyspozycyjno嗆 (praca po godzinach, praca w weekendy)
- Kreatywno嗆

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Poszerzenie wiedzy z zakresu wykonywania konstrukcji stalowych
Cv prosz kierowa na podany adres e-mail. Skontaktujemy si z wybranymi Kandydatami

Adres e-mail.: ptuartus@wp.pl

Temat:
19-05-2015 13:50:22

Tre嗆:

potrzebuje 3 osob do prac wykonczeniowych min 2 lata dos.praca w delegacji na okres 2lat tylko kokretne propozycje czas rozpoczecia nawet w tym tyg cv ze zdjeciem
Adres e-mail.: kamal0105@o2.pl

Temat:
19-05-2015 13:47:49

Tre嗆:

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legaln prac dla opiekun闚 os鏏 starszych w Niemczech.Zaufa造 nam setki os鏏, kt鏎e dzi瘯i nam podj窸y prac w prywatnym domu starszej osoby.
Obowi您ki:
- zabiegi piel璕nacyjne oraz czuwanie nad bezpiecze雟twem podopiecznego
- codzienna toaleta
- pomoc podopiecznemu w spo篡waniu posi趾闚( podawanie lek闚)
- pomoc przy ubieraniu si i rozbieraniu
- utrzymywanie porz康ku w gospodarstwie domowym
- dotrzymywanie towarzystwa
- ewentualnie robienie zakup闚, wizyty w aptece, itd.
Wymagania:
- komunikatywna znajomo嗆 j. niemieckiego- warunek konieczny
-dyspozycyjno嗆 na okres 2-3mc
-do鈍iadczenie w opiece nad osobami starszymi
- osoba odpowiedzialna, lubi帷a prac z osobami starszymi.
- mile widziane prawo jazdy
Informacje dodatkowe:
- dla opiekunki /a jest pok鎩 ze standardowym wyposa瞠niem , mo磧iwo嗆 pod陰czenia internetu.
- czas wolny do ustalenia z rodzin.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- op豉cone sk豉dki i ubezpieczenia spo貫czne
- bezp豉tne zakwaterowanie i wy篡wienie w domu podopiecznej
- zwrot koszt闚 podr騜y
- sta造 kontakt z polskoj瞛ycznym koordynatorem po wyje寮zie
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
edyta.pertyk@pmh.info.pl
Tel: 508 624 667

Cena: 1 z

Og這szeniodawca: Pflege mit Herzen24
Telefon: 508 624 667
Adres e-mail.: edyta.petryk@pmh.info.pl

Temat:
19-05-2015 13:11:16

Tre嗆:

Opis stanowiska:
Organizacja i kontrola dokumentacji wychodz帷ej/przychodz帷ej
Segregacja i weryfikacja dokument闚 pod wzgl璠em formalnym
Organizacja biura
Przygotowanie zapyta ofertowe
Rozmowy z kontrahentami
Wymagania:
Zaawansowana znajomo嗆 j瞛yka angielskiego
Znajomo嗆 obs逝gi program闚 MS Office
Wykszta販enie 鈔ednie lub wy窺ze techniczne
Wysokie umiej皻no軼i komunikacyjne
Umiej皻no軼i organizacyjne
Rzetelno嗆 oraz zaanga穎wanie w wykonaniu powierzonych obowi您k闚
Wysoka motywacja
Oferujemy:
Miejsce pracy w P這cku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Mo磧iwo嗆 pracy (p馧 etatu/ca造 etat)
Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie dokument闚 na podany adres e-mail lub kontakt osobisty P這ck, ul. Otoli雟ka 21 pok. 302 B

Og這szeniodawca: Ma貪osia
Telefon: 534 343 355
Adres e-mail.: rekrutacja@mundo-enterprise.eu

Temat:
19-05-2015 12:48:45

Tre嗆:

Zatrudnimy jak wyzej osobe z wykszalceniem kierunkowym oraz do鈍iadczeniem zawodowym. Wymagana znajomo嗆 dokumentacji z obszaru ochrony 鈔odowiska. CV prosimy przesy豉 na adres email.
Adres e-mail.: agnieszka.ziolkowska@orlen.pl

Temat:
19-05-2015 12:46:13

Tre嗆:

Firma zatrudni Kierowc kat. C. Mile widziane C+E oraz obs逝ga HDS. CV prosimy przesy豉 na poni窺zy adres e-mailowy.
Adres e-mail.: info@zieloneogrody.net

Temat:
19-05-2015 12:43:38

Tre嗆:

Przyjm do pracy dwie osoby:
* na ca造 etat jako pomoc kucharza,
* na 1/3etatu jako sprzedawca w punkcie gastronomicznym.
Mile widziana umiej皻no嗆 obs逝gi kasy fiskalnej. Prosz o kontakt osoby odpowiedzialne, uczciwe i chc帷e naprawd pracowa

Og這szeniodawca: osoba prywatna
Telefon: 608 425 360

[<<] [<]     [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl