Praca - dam

  (1142 og這szenia)

Liczba og這sze: 14219
Os鏏 on-line: 28

Temat:
16-01-2017 10:41:34

Tre嗆:

Polska firma budowlana posiadaj帷a inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemys這wym poszukuje do鈍iadczonych murarzy do budowy obiekt闚 od podstaw.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- obs逝giwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
- prace murarskie przy stawianiu budynk闚 od podstaw:
- wykonywanie z r騜nych materia堯w mur闚 pe軟ych o r騜nej grubo軼i,
- wykonywanie mur闚 z otworami okiennymi i drzwiowymi,
- wykonywanie mur闚 z kana豉mi dymowymi i wentylacyjnymi,
- wykonywanie 逝k闚 i sklepie,
- wykonywanie mur闚 zbrojonych, nadpro篡 p豉skich i strop闚,
- murowanie gzyms闚 i attyk, murowanie komin闚,
- wykonywanie mur闚 ze szczelin powietrzn lub wype軟ion materia貫m izolacyjnym,
- spoinowanie 軼ian,
- osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
- przygotowywanie zapraw murarskich,
- prace przy rozbi鏎ce budynk闚 oraz ich konserwacji,
- prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiekt闚
Oferujemy:
- umiej皻no軼i organizowania, u篡tkowania i likwidacji stanowiska pracy rob鏒 murarskich
oraz czynno軼i pomocniczych z uwzgl璠nieniem przepis闚 bhp, ppo.
i ochrony 鈔odowiska,
- min. 5 lat udokumentowanego do鈍iadczenia w zawodzie,
- sumienno嗆, rzetelno嗆 w pracy,
- preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
- dyspozycyjno嗆 do podj璚ia pracy od zaraz,
- brak na這g闚,
- mile widziana znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego oraz w豉sne auto.
Wymagania:

Osoby zainteresowane proszone s o nades豉nie CV ze zdj璚iem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941 lub 534-570-013

Cena: 11 500 z
Telefon: 534 188 717
Adres e-mail.: biuro@ruben-bau.eu

Temat:
16-01-2017 10:40:02

Tre嗆:

Polska firma budowlana posiadaj帷a inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemys這wym poszukuje do鈍iadczonych cie郵i - zbrojarzy – betoniarzy do budowy obiekt闚.
- wykonywanie szalunk闚 pod konstrukcje betonowe na budowach,
- wykonywanie zbroje i monta element闚 gotowych – prefabrykat闚,
- monta/demonta szalunk闚 tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,
- betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,
- obs逝giwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
Oferujemy:
- d逝goterminow, stabiln i legaln prac,
- bezp豉tne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wyp豉cane w euro, regularne p豉tno軼i),
- opiek biura podczas odbywania kontrakt闚.
Wymagania:
- umiej皻no軼i organizowania, u篡tkowania i likwidacji stanowiska pracy rob鏒 ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynno軼i pomocniczych z uwzgl璠nieniem przepis闚 bhp, ppo. i ochrony 鈔odowiska,

Temat:
16-01-2017 10:25:46

Tre嗆:

Firma kamieniarska zatrudni pracownik闚 na stanowiska .
Kamieniarzy ,Brukarzy i Budowla鎍闚
mile widziane prawo jazdy kat B
CV prosz sk豉da w siedzibie firmy
Granit Plus ul Sierpecka 2 09-402 P這ck
na przeciwko cm komunalnego .

Og這szeniodawca: kamieniarz
Telefon: 697 608 259

Temat:
16-01-2017 10:20:03

Tre嗆:

Nasze oczekiwania :
- wykszta販enie elektryczne,
- minimum 2 letnie do鈍iadczenie zawodowe ,
- aktualne uprawnienia SEP do 1kV,
- brak przeciwwskaza zdrowotnych do pracy na wysoko軼i powy瞠j 3 m,
-gotowo軼i do wyjazd闚 w delegacje,
- do鈍iadczenie w uk豉daniu kabli grzewczych b璠zie mile widziane,

Oferujemy prace na podstawie umowy o prace w pe軟ym wymiarze czasu pracy ze stawk ustalan adekwatnie do posiadanego wykszta販enia , a g堯wnie wiedzy i umiej皻no軼i z bran篡 (zgodnie z taryfikatorem Regulaminu wynagradzania ).

Wybrani kandydaci zostan poddani testom kompetencji wiedzy i umiej皻no軼i w bran篡 elektrycznej podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Kierownikiem Projektu / Budowy .

Zach璚amy absolwent闚 Technikum elektrycznego do zdobywania do鈍iadczenia w zawodzie w naszym przedsi瑿iorstwie.
( Posiadamy dwa wakaty na stanowisku: Pomocnik Elektromontera)

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli :
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)

Telefon: 242 629 856
Adres e-mail.: biuro@mercomp.eu

Temat:
16-01-2017 10:00:55

Tre嗆:

Zatrudni kierowc闚 c+e, kraj, firanka,
4000-4400zl
790789030
Kamil
Cena: 4 000 z

Og這szeniodawca: Kamil
Telefon: 790 789 030
Adres e-mail.: biuro.gte@gmail.com

Temat:
16-01-2017 09:59:37

Tre嗆:

Firma Glaz-Bud System zatrudni osob znaj帷 j瞛yk niemiecki na poziomie komunikatywnym do pracy biurowej. Zatrudnienie mo瞠 odby na pe貫n etat b康 cz窷 etatu. Osoby zainteresowane prosz o kontakt poprzez e-mail: glaz.bud.system@gmail.com lub numer telefonu: 516-822-709

Og這szeniodawca: Maciek
Telefon: 516 822 709
Adres e-mail.: glaz.bud.system@gmail.com

Temat:
16-01-2017 09:55:02

Tre嗆:

Firma GM Bautech GmbH Pilnie poszukuje monter闚 wind znaj帷ych technologi monta簑 firmy Kone. Praca w Szwajcarii, wysokie zarobki. Zapewniamy mieszkanie, transport, i wszelkie wsparcie na miejscu w Szwajcarii. Praca na d逝gi okres. Zainteresowane osoby prosz przes豉 dokumnety aplikacyjne na adres e-mail adres poni瞠j www.gmbautech.ch

Adres e-mail.: gmbautech@gmail.com

Temat:
16-01-2017 09:46:27

Tre嗆:

Na chwil obecn szukamy opiekunki do 95-letniej Pani z miejscowo軼i Greven.
Zlecenie od 30.01. na 2 msc. Podopieczna posiada 1 stopie niepe軟osprawo軼i, ma problemy z chodzeniem oraz parkinsona, ma problemy ze s逝chem, potrzebuje wsparcia podczas chodzenia (do dyspozycji jest te rollator, laska, uchwyt 豉zienkowy, krzese趾o prysznicowe, specjalistyczne 堯磬o, aparat s逝chowy).
Codziennie przychodzi opieka medyczna, kt鏎a zajmuje si przygotowaniem lek闚 dla podopiecznej. Starszej pani nale篡 pom鏂 przy ubieraniu i rozbieraniu si, przy k徙ielach oraz raz w tyg. podczas prysznica, ponadto do zada opiekunki nale篡 sprz徠anie, gotowanie, pranie, prasowanie oraz robienie zakup闚, z toalety korzysta samodzielnie. Podopieczna lubi gra w karty, ogl康a TV i rozmawia, dawniej ch皻nie gotowa豉 i piek豉, ch皻nie zajmowa豉 si ogrodem, jest osob przyjacielsk i otwart.
Odleg這嗆 od przystank闚 autobusowych i sklep闚 5 min. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym.
Do dyspozycji opiekunki jest pok鎩 ze standardowym wyposa瞠niem, jest telewizor oraz telefon.

Opiekunko, je瞠li jeste zainteresowana powy窺zym lub innym zleceniem opieki serdecznie zapraszamy do wsp馧pracy z PmH24.
Kontakt: 508624683, anna.kwiecinska@pmh.info.pl

Og這szeniodawca: Pfege mit Herzen 24 sp.z o.o. Sp.k.
Telefon: 508 624 683
Adres e-mail.: anna.kwiecinska@pmh.info.pl

Temat:
16-01-2017 09:43:54

Tre嗆:

APS Sp. z o.o. – sp馧ka o profilu us逝gowym, 鈍iadczy us逝gi w zakresie obs逝gi proces闚 klient闚 zewn皻rznych.
Sp馧ka obs逝guje procesy z zakresu m. in.: telefonicznej obs逝gi klienta, back office, pakowania, us逝g magazynowych.
Poszukujemy os鏏 na stanowisko: Telefoniczny Doradca Sta造ch Klient闚 sieci PLAY

Oferujemy:
- sta陰 stawk godzinow 13 z brutto oraz prowizj od sprzeda篡
- wsp馧prac w oparciu o umow zlecenie na czas nieoznaczony, odprowadzamy wszystkie sk豉dki
- 4-dniowe szkolenie wdra瘸j帷e
- dogodne godziny wsp馧pracy: pon. - pt. w godz. 9-21 (9/15,15/21) oraz wybrana sob. 9-17
- lokalizacj w COTEX Office Center

Zakres zada: / Do Twoich obowi您k闚 b璠zie nale瘸這:
- kontakt telefoniczny z klientami, kt鏎ym ko鎍zy si umowa
- badanie potrzeb klienta
- przed逝瞠nie umowy na dogodnych dla klienta warunkach

Wymagania:
- komunikatywno嗆
- nastawienie proklienckie
- nastawienie na realizacj cel闚
- dobra obs逝ga komputera

Je郵i zainteresowa豉 Ci nasza oferta, wy郵ij aplikacj na adres: rekrutacja.plock@apservices.pl lub przejd I etap rekrutacji w domu - wejd na stron https://aps.harver.com/ref/outbound zarejestruj si i zagraj w gr rekrutacyjn.

W aplikacji prosimy o wpisanie klauzuli:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez firm Administration Personnel Services Sp. z o.o., al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przyjmuj do wiadomo軼i, 瞠 przys逝guje mi prawo wgl康u do tre軼i moich danych oraz ich poprawiania.

Og這szeniodawca: APS
Telefon: 616 678 580
Adres e-mail.: rekrutacja.plock@apservices.pl

Temat:
16-01-2017 09:02:50

Tre嗆:

COMPLEX WORK poszukuje od ko鎍a stycznia do pracy w wojew鏚ztwie 鈍i皻okrzyskim pracownik闚 monta穎wych.

Wymagania wobec kandydat闚:
- minimum roczne do鈍iadczenie w zawodzie
- du穎 ch璚i do pracy
- aktualne badania lekarskie wysoko軼iowe ( pow. 3 m )
- mile widziane uprawnienia na obs逝g w霩ka wid這wego

Pracodawca zapewnia:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiej皻no軼i
- zakwaterowanie
- transport
- odzie robocz
- mo磧iwo嗆 wsp馧pracy na innych projektach

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@complexwork.pl w tytule wpisuj帷 " PRACOWNIK MONTA烙WY "

Og這szeniodawca: COMPLEX WORK
Telefon: 721 249 666
Adres e-mail.: phu.fux@vp.pl

[<<] [<]     [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36]     [>] [>>]

newser24.pl