Praca - dam

  (1039 og這sze)

Liczba og這sze: 27228
Os鏏 on-line: 38

Temat:
16-04-2014 14:22:59

Tre嗆:

Firma Stalmech poszukuje spawaczy met 135 - spawanie "pachwinowe".
Mog by pocz徠kuj帷y - oferujemy przeszkolenie.
CV prosz przes豉 na adres email:
rekrutacja.stalmech@stalmech.com.pl
W tytule wiadomo軼i nale篡 wpisa "SPAWACZ"
Adres e-mail.: rekrutacja.stalmech@stalmech.com.pl

Temat:
16-04-2014 14:09:49

Tre嗆:

Aktualne oferty pracy: www.pgra.pl

Dla naszego klienta w bran篡 logistycznej w Neutraubling (w Niemczech) poszukujemy pakowaczy czesci smaochodowych oraz operatorow wozkow widlwoych. Oferta dotyczy kandydatow z okolic Regensburga.

Wymagania:
• dobra znajomo嗆 j. niemieckiego
• doswiadczenie w zawodzie
• mile widziane uprawnienia na wozki widlowe
• mile widziane zaswiadczenie zdrowotne niemeickie G25
• doswiadczenie w magazynowaniu
• dyspozycyjnosc

Oferujemy: - 8,50 euro brutto / godz. + 6 euro netto dziennie.

Zainteresowanych prosimy o przes豉nie nam bezpo鈔ednio CV w j瞛yku niemieckim, nie zapominaj帷 o podaniu danych kontaktowych. Po otrzymaniu Pa雟twa CV skontaktujemy si z Pa雟twem telefonicznie. Nie pobieramy 瘸dnych op豉t. Informacji udzielamy rowniez w jezyku polskim.

mc@europeanstaffing.eu

0049 35165698500

Kontakt: European Staffing GmbH 035165698500

European Staffing Poland Branch Office
UI. Zwyciestwa 14
44-100 Gliwice
Tel + 48 (0) 326304872
Fax + 48 (0) 323326451
E-mail polska@europeanstaffing.eu

Cena: 1 z

Temat:
16-04-2014 13:20:31

Tre嗆:

Pilnie zatrudnimy osoby z grup inwalidzk do pracy w supermarketach Lewiatan na stanowisko kasjer sprzedawca.

CV wraz ze zdj璚iem prosz o przes豉nie na adres e-mail market14@sp-partner.eu b康 o dostarczenie osobi軼ie do Supermarketu Lewiatan w P這cku przy ulicy Rembieli雟kiego 10b

Og這szeniodawca: Lewiatan
Adres e-mail.: market14@sp-partner.eu

Temat:
16-04-2014 13:08:57

Tre嗆:

Zapraszamy do kontaktu osoby rekrutuj帷e na stanowisko Praca w sklepie- Obs逝ga klienta , PILNE!!

Zarobki dla pracownik闚 do uzgodnienia

KONTAKT TELEFONICZNY: 708908364

Kandydaci na pracownik闚 spe軟i nast瘼uj帷e wymagania:

-umiej皻no嗆 pracy w zespole,
-dyspozycyjno嗆,
-rzetelno嗆,
- kultura osobista,
-sumienno嗆,
-umiej皻no軼i organizacji pracy,
-inne: w zale積o軼i od wymaga

Oferuj帷y zatrudnienie:

-stabilne zatrudnienie,
-mo磧iwo嗆 rozwoju, awansu.
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-ewentualne premie,

Aplikacje prosimy zg豉sza telefonicznie.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania si wy陰cznie z wybranymi osobami.

Zg這szenie telefoniczne jest jednoznaczne z akceptacj regulaminu firmy.

Zapraszamy do kontaktu osoby, kt鏎e rekrutuj r闚nie na inne stanowiska.

Ka盥e przes豉ne CV, b璠zie zawiera odpowiedni klauzul : ,,Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883”. Og這szenie skierowane jest do os鏏 szukaj帷ych pracownik闚.Ca趾owity koszt po陰czenia wynosi 8,12 z netto ( 9,99z brutto) , og這szeniodawc jest pion JobCall dzia豉j帷y przy Akademickich Inkubatorach Przedsi瑿iorczo軼i ul. Pi瘯na 68, 00-672 Warszawa. Regulamin dost瘼ny pod adresem: jobcallnow.wix.com/index

Zapraszamy do kontaktu !

Cena: 10 z
Telefon: 708 908 364

Temat:
16-04-2014 12:45:07

Tre嗆:

Opis Stanowiska:
-Organizacja, koordynacja i nadz鏎 nad prawid這wym funkcjonowaniem Sekretariatu
-Przygotowywanie dokument闚, raport闚, prezentacji na spotkania organizowane w ramach spotka Zarz康u
-Wsparcie Zarz康u w sprawach bie膨cych
-Zapewnienie przep造wu i zarz康zanie informacj pomi璠zy Zarz康em a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie
-Obs逝ga centrali telefonicznej i korespondencji
-wspomaganie pracy Zarz康u

Wymagamy:
-Wykszta販enia min. 鈔edniego
-Do鈍iadczenia z zakresu organizacji i zarz康zania pracy sekretariatu
-Bardzo dobrej, praktycznej znajomo嗆 pakietu MS Office
-Samodzielno軼i, dyspozycyjno軼i, asertywno軼i, zdecydowania
-Mile widziane prawa jazdy kat. B
-Umiej皻no軼i pracy pod presj czasu
-Prac na umow o prac w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Je郵i zainteresuje Ci nasza oferta czekamy na Twoj aplikacj pod - regonix.pl@gmail.com
Cena: 3 000 z
Adres e-mail.: regonix.pl@gmail.com

Temat:
16-04-2014 12:26:35

Tre嗆:

Firma ATA- 安iat Modeli zatrudni osob na stanowisko - Sprzedawca. Aplikacje prosimy wysy豉 mailowo na adres: plock@zabawki-modele.pl Skontaktujemy si wy陰cznie z wybranymi osobami.

Og這szeniodawca: ATA-安iat Modeli
Adres e-mail.: plock@zabawki-modele.pl

Temat:
16-04-2014 12:24:03

Tre嗆:

Przyjm do pracy w charakterze konsultanki /konsultanta.
Wymagania: Wykszta販enie 鈔ednie,obs逝ga komputera,豉two嗆 w nawi您ywaniu kontakt闚,wysoka kultura osobista

Og這szeniodawca: Pracodawca
Telefon: 508 818 475
Adres e-mail.: wiola272@onet.pl

Temat:
16-04-2014 11:54:14

Tre嗆:

• Nasza firma liczy ponad 900 doradc闚.
• Mamy ponad 70 plac闚ek w ca貫j Polsce. obs逝gujemy ponad 10 000 klient闚
• Gwarantujemy baz klient闚, z kt鏎ymi b璠ziesz pracowa.

Zadania:
• rozpoznawanie potrzeb Klienta i opracowywanie pakiet闚 rozwi您a finansowych
• budowanie i utrzymywanie d逝gofalowych relacji z Klientami.

Warto軼i firmy s ludzie, dlatego wybranym oferujemy:
• kompleksowy pakiet szkole przygotowuj帷ych do pracy,
• wsparcie marketingowe w pozyskaniu Klient闚,
• szkolenia rozwijaj帷e kompetencje i pog喚biaj帷e wiedz,
• dogodne narz璠zia (telefon, laptop) oraz przyjazne 鈔odowisko pracy,
• bardzo atrakcyjne warunki finansowe,

Od kandydat闚 oczekujemy:
• Wysokich zdolno軼i interpersonalnych
• Umiej皻no軼i budowania relacji z klientami
• Wykszta販enia min 鈔edniego,wy窺zego lub 4-5 rok studi闚 w trybie niestacjonarnym
• Analitycznego my郵enia, Przedsi瑿iorczo軼i, ambicji
• Do鈍iadczenia i zami這wania do sprzeda篡
• Do鈍iadczenie w doradztwie finansowym b璠zie dodatkowym atutem

Adres e-mail.: doradca.bankowy@biznespoczta.pl

Temat:
16-04-2014 11:46:17

Tre嗆:

Dam prac Murarzowi, Pomocnikowi, i Szalunkowcowi. Wi璚ej informacji pod tel.

Og這szeniodawca: Andrzej
Telefon: 608 630 083

Temat:
16-04-2014 11:39:14

Tre嗆:

Firma STANPOL Export-Import P這ck ul. Graniczna 53 poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawca art. metalowych. Wymagania:
- wykszta販enie minimum 鈔ednie,
- obs逝ga komputera,
- prawo jazdy,
- mile widziane do鈍iadczenie w podobnej bran篡.
Zainteresowane osoby prosimy o przybycie w godz. 13.30 - 14.30 - P這ck ul. Graniczna 53 od dnia 17.04.2014.
Adres e-mail.: biuro@stanpol.net.pl

[<<] [<]     [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl