Praca - dam

  (903 og這szenia)

Liczba og這sze: 24365
Os鏏 on-line: 40

Temat:
25-11-2014 11:34:56

Tre嗆:

Firma z bran篡 przemys這wej poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU

Miejsce pracy: P這ck.

Zadania:

- Prowadzenie ma造ch realizacji "pod klucz" w bran篡 przemys這wej,
- Nadz鏎 nad terminowo軼i i jako軼i realizowanego zadania,
- Koordynacja zada produkcyjnych na hali produkcyjnej oraz w terenie podczas monta簑,
- Kierowanie grup min. 5 os鏏,
- Opracowywanie i nadzorowanie harmonogramu projektu,
- Wsp馧praca z klientami/u篡tkownikami, podwykonawcami, projektantami.
- Udzia w spotkaniach, naradach, odbiorach,
- Raportowanie o post瘼ach,
- Odpowiedzialno嗆 za czasowe wykonanie zada.

Wymagania:

- Do鈍iadczenie minimum 5 lat w bran篡 przemys這wej, z czego 3 lata w kierowaniu grup pracownik闚,
- Wykszta販enie wy窺ze,
- Samodzielno嗆 i umiej皻no嗆 organizacji pracy w豉snej,
- Prawo jazdy kat. B,
- Umiej皻no嗆 pracy pod presj zada terminowych,
- Znajomo嗆 j瞛yka angielskiego b璠zie dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie swoich CV wy陰cznie na adres e-mail: a.gliniecka@vpg.com.pl oraz j.cichocki@vpg.com.pl

W temacie emaila prosimy wpisywa: Rekrutacja Vakpol

Aplikacje nie zawieraj帷e w temacie emaila sformu這wania "Rekrutacja Vakpol" b璠 automatycznie pomijane.
Prosimy o podpisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie mo磧iwo嗆 odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Adres e-mail.: a.gliniecka@vpg.com.pl

Temat:
25-11-2014 11:31:57

Tre嗆:

ASYSTENT DYREKTORA HANDLOWEGO

Miejsce pracy: P這ck

Zadania:

- Samodzielna korespondencja handlowa w zakresie wycen oraz pozyskiwania zapyta,
- Przygotowywanie ofert techniczno–handlowych,
- Negocjacje warunk闚 handlowych, analiza rynku, monitoring przetarg闚 oraz akcji ofertowych,
- Budowanie dobrego wizerunku firmy poprzez utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
- Dba這嗆 o promocj sp馧ki, organizowanie spotka promocyjnych i marketingowych,
- Bie膨ce raportowanie przebiegu i wynik闚 pracy.

Wymagania:

- Do鈍iadczenie minimum 5 lat pracy na podobnym stanowisku w bran篡 przemys這wej,
- Znajomo嗆 j瞛yka angielskiego na poziomie min. 鈔ednio-zaawansowanym,
- Uko鎍zone studia lub ostatnie lata studi闚 technicznych,
- Umiej皻no嗆 pracy pod presj zada terminowych.

Temat:
25-11-2014 11:28:25

Tre嗆:

PROJEKTANT KONSTRUKCJI STALOWYCH LUB ORUROWANIA

Zadania:

- Projektowanie konstrukcji stalowych, prostych uk豉d闚 ruroci庵闚 i zbiornik闚 w AutoCAD,
- Wprowadzanie modyfikacji i korekt do istniej帷ych projekt闚,
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby Dozoru Technicznego,
- Wsp馧praca z dzia豉mi sprzeda篡 i produkcyjnym,
- Odpowiedzialno嗆 za terminowe wykonanie prac projektowych.

Wymagania:

- Wykszta販enie wy窺ze techniczne,
- Do鈍iadczenie minimum 5 lat na stanowisku projektanta,
- Preferowana mo磧iwo嗆 projektowania w 3D,
- Do鈍iadczenie w przygotowywaniu dokumentacji na potrzeby Dozoru Technicznego lub dokumentacji wykonawczych,
- Umiej皻no嗆 pracy zespo這wej oraz pod presj zada terminowych,
- Podstawowa znajomo嗆 j瞛yka angielskiego.

Temat:
25-11-2014 11:16:34

Tre嗆:

Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), PanPol sp. z o.o.,  poszukuje na r騜ne projekty do pracy w Holandii:

SPAWACZY o r騜nych specjalizacjach i umiej皻no軼iach:
1. 141.111, stal czarna lub nierdzewna, rury,
2. 141, stal czarna lub nierdzewna, rury,
3. 135.136, rury lub blachy,

WYMAGANIA:
1. stosowne certyfikaty zawodowe (aktualne),
2. certyfikat VCA lub SCC,
3. SOFI numer,
4. kilkuletnie udokumentowane do鈍iadczenie.

Znajomo嗆 j瞛yka angielskiego lub holenderskiego

Prosimy przys豉 aktualne CV+ skan certyfikat闚 spawacza + skan VCA lub SCC na cv@euroworker.pl
Adres e-mail.: cv@euroworker.pl

Temat:
25-11-2014 11:09:48

Tre嗆:

Zatrudni elektryka z uprawnieniami elektrycznymi do 1kV (SEP)

Og這szeniodawca: Data Net P這ck
Adres e-mail.: tomek.rychlinski@data-net.com.pl

Temat:
25-11-2014 11:00:52

Tre嗆:

Szukasz ciekawego zaj璚ia, kontaktu z lud幟i , nie wiesz co ze sob zrobi , ka盥y tw鎩 dzie wygl康a tak samo , nie masz do鈍iadczenia , przyjd ,zadzwo, nie wymagam do鈍iadczenia , prawa jazdy , jedyne czego oczekuje to bezpo鈔edniego podej軼ia do ludzi , lu幡ej rozmowy i pewno軼i siebie, w zamian oferuj komputer , telefon, prac w fajnym zespole , lu幡e godziny pracy, szkolenia na koszt biura, oferty wsp馧pracy prosz kierowa na adres email.
Telefon: 605 767 966
Adres e-mail.: duch000@op.pl

Temat:
25-11-2014 10:36:28

Tre嗆:

CIE印A-ZBROJARZ
Firma budowlana zatrudni cie郵i, zbrojarzy do pracy w delegacji.
Mile widziane do鈍iadczenie przy budowie dr鏬 i most闚.
Zakwaterowanie zapewnione.
Praca d逝goterminowa.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosz przes豉 CV na adres: biuro@bwc.home.pl
Tel. 508250297

Og這szeniodawca: Robert
Telefon: 508 250 297
Adres e-mail.: biuro@bwc.home.pl

Temat:
25-11-2014 10:33:24

Tre嗆:

Mont-Chem poszukuje kandydat闚 na stanowisko spawacz 136. Praca na hali w Sochaczewie.

WYMAGANIA:
- aktualny certyfikat TUV, UDT lub DNV
- do鈍iadczenie umiej皻no軼i spawania w danej metodzie - konieczno嗆 zdania pr鏏ki spawalniczej.

OFERUJEMY:
- umow zlecenia na okres 3 miesi璚y (okres pr鏏ny) z mo磧iwo軼i przed逝瞠nia w postaci umowy o prac,
- zakwaterowanie lub codzienny transport,
- stawka 23 z/h

Zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie swoich CV na podany adres e-mail: rekrutacja@mont-chem.pl, w tytule wpisuj帷 "136?Sochaczew". Prosimy o dodanie na CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla cel闚 rekrutacji. Informujemy, 瞠 skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.

Og這szeniodawca: Mont-Chem Sp. z o.o.
Telefon: 242 664 825
Adres e-mail.: rekrutacja@mont-chem.pl

Temat:
25-11-2014 10:33:19

Tre嗆:

Zlec przew霩 ziemi- P這ck.
w k馧ku 20 km, ok. 8 kurs闚 dziennie, praca 2-3 dni

Tel. 793- 037- 177

Temat:
25-11-2014 10:26:42

Tre嗆:

KIEROWCA C+E W RUCHU MI犵ZYNARODOWYM W K茛KA POLSKA-WΜCHY-POLSKA/LITWA
CI:NIK SIODΜWY DAF XF105 SSC 2010r+ NACZEPA FIRANKA

WYMAGAMY:
- Karta kierowcy
- do鈍iadczenie w transporcie mi璠zynarodowym
- Jazda zgodnie z czasem pracy
- Dbanie o powierzone mienie

OFERUJEMY:
- Terminowo wyp豉cane pensje
- Zatrudnienie na umow o prac

Wiecej informacji pod tel. 501 312 580 lub mail: jpdtransport@gmail.com

Osoby zainteresowane podj璚iem pracy prosimy o kontakt telefoniczny lub wys豉nie CV.

Cena: 1 z

Og這szeniodawca: JPD Transport
Telefon: 501 312 580
Komunikator GG: 1
Komunikator Skype: 11
Adres e-mail.: jpdtransport@gmail.com

[<<] [<]     [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl