Praca - dam

  (1625 og這sze)

Liczba og這sze: 15134
Os鏏 on-line: 68

Temat:
28-04-2017 13:16:47

Tre嗆:

Zatrudnimy 郵usarzy oraz monter闚 w stabilnej firmie na terenie P這cka. CV prosimy przesy豉 na e-mila. Wybrani kandydaci zostan zaproszeni na rozmow kwalifikacyjn .
Cena: 2 500 z
Adres e-mail.: wir.mechanika@wp.pl

Temat:
28-04-2017 13:14:37

Tre嗆:

PTU ARTUS zatrudni pracownik闚 na stanowisko:

* MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH I RUROCI:紟

Praca na terenie ORLENU

Wymagania:

- DO名IADCZENIE NA WW. STANOWISKU 2 LATA
- brak przeciwwskaza do prac na wysoko軼iach powy瞠j 3m
- skrupulatno嗆
- dok豉dno嗆
- systematyczno嗆
- umiej皻no嗆 pracy w zespole

Oferujemy:

- terminowe wynagrodzenie
- mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego oraz d逝gofalowej wsp馧pracy
- mo磧iwo嗆 skorzystania z ubezpiecze NNW dla pracownika i jego rodziny
- zapewniamy odzie robocz

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV wraz z certyfikatami na adres email:

rekrutacja@ptuartus.pl

Informujemy, i skontaktujemy si z wybranymi osobami.

Og這szeniodawca: PTU ARTUS
Telefon: 577 365 127
Adres e-mail.: rekrutacja@ptuartus.pl

Temat:
28-04-2017 13:04:01

Tre嗆:

HOTEL D牞OWA G紑A Active & Spa

w Nowych Rumunkach (10 km od PΜCKA) poszukuje kandydatki / kandydata na stanowisko:

KELNER / KELNERKA

Opis stanowiska:
 profesjonalna obs逝ga Go軼i w restauracji i w dziale konferencyjno-bankietowym
 przygotowywanie sal do konferencji i bankiet闚
 wsp馧praca z kuchni
 dbanie o dobry wizerunek restauracji

Wymagania:
• bardzo dobra organizacja pracy i umiej皻no嗆 pracy w zespole
• otwarto嗆 na ludzi i 豉two嗆 nawi您ywania kontakt闚
• mi豉 aparycja i wysoka kultura osobista
• gotowo軼i do pracy zmianowej
• dyspozycyjno嗆

Oferujemy:
• dobre warunki p豉cowe
• prac w m這dym i dynamicznym zespole

Oferty CV wraz ze ZDJ犴IEM prosz przesy豉 na adres: rekrutacja@hoteldebowagora.pl

Osoby zainteresowane prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Og這szeniodawca: Hotel D瑿owa G鏎a Active&Spa

Temat:
28-04-2017 12:30:07

Tre嗆:

RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA

 Wykonywanie czynno軼i zwi您anych z bezpo鈔edni obs逝g go軼i hotelowych
 przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie go軼i
 dba這嗆 o pozytywny wizerunek Hotelu
 naliczanie nale積o軼i oraz wystawianie dokument闚 sprzeda篡
 przyjmowania rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
 dba這嗆 o wysoki standard obs逝gi go軼i

Wymagania:
• wysokie umiej皻no軼i interpersonalne oraz kultura osobista
• znajomo嗆 j瞛yka angielskiego

Oferujemy:

Temat:
28-04-2017 12:23:49

Tre嗆:

Zesp馧 Szk馧 Ponadgimnazjalnych "PASCAL" w P這cku zatrudni nauczycieli przedmiot闚 zawodowych na kierunkach:
- Technik sterylizacji medycznej,
- Terapeuta zaj璚iowy,
- Technik ortopeda,
- Technik archiwista,
- Technik geodeta,
- Technik optyk.

CV prosimy przesy豉 na adres e-mail: plock@pascal.edu.pl

Og這szeniodawca: PASCAL P這ck
Telefon: 243 627 372
Adres e-mail.: plock@pascal.edu.pl

Temat:
28-04-2017 12:09:56

Tre嗆:

Skupuj帷y byd這 rze幡e
W zwi您ku z pr篹nym rozwojem dzia逝 PH KONRAD zatrudni osoby do skupu byd豉 rze幡ego w podleg造m regionie. Oferujemy prac w firmie o stabilnej pozycji na rynku oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagamy wiedzy b康 do鈍iadczenia w skupie byd豉 b康 hodowli byd豉. Wy郵ij swoje CV z dopiskiem (skup byd豉- nazwa regionu)
Cena: 1 z

Og這szeniodawca: Phkonrad
Telefon: 2 151 115
Adres e-mail.: rekrutacja@phkonrad.pl

Temat:
28-04-2017 11:57:53

Tre嗆:

KIEROWCA C+E(NIEMCY 3/1) POLSKI SPEDYTOR

Poszukujemy KIEROWC紟 C+E do pracy w NIEMCZECH.

POLSKI SPEDYTOR.

Wymagane do鈍iadczenie i karta kierowcy.

Niemiecka umowa o prac.

2000 EURO + dodatki

CV prosz przesy豉 na adres: aniabwc@gmail.com

TEL +48 508-250-297
+48 666-874-851

Adres e-mail.: aniabwc@gmail.com

Temat:
28-04-2017 11:55:37

Tre嗆:

NIEWYKRZACZENIE(HOLANDIA)

Poszukujemy RZEZNIK紟-WYKRAWACZY do pracy w HOLANDII.
Wymagane do鈍iadczenie.
Zakwaterowanie zapewnione.
Holenderska umowa o prac.
Znajomo嗆 j瞛yka obcego nie jest wymagana.
Wynagrodzenie 2000 EURO.
CV na adres:aniabwc@gmail.com
tel.508250297

Temat:
28-04-2017 11:53:30

Tre嗆:

Kieroca KAT C,C+E ( wywrotki) operator koparki ko這wej mile widziane po陰czone uprawnienia . Wy陰cznie z do鈍iadzczeniem
Telefon: 605 689 985

Temat:
28-04-2017 11:49:06

Tre嗆:

PASSAT-STAL S.A. - Stalowe Centrum Serwisowe z siedzib w Bia豉 k/P這cka w zwi您ku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
MAGAZYNIER
- przyjmowanie i wydawanie towar闚 na magazyn,
- za豉dunek i roz豉dunek wyrob闚 stalowych ze 鈔odk闚 transportu,
- obs逝ga suwnicy i w霩ka wid這wego,
- praca dwuzmianowa,

Wymagania:
- wykszta販enie min. zawodowe,
- do鈍iadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- uprawnienia na w霩ki wid這we i suwnice,
- komunikatywno嗆 i 豉two嗆 w nawi您ywaniu kontakt闚,
- umiej皻no嗆 pracy w zespole.

Oferujemy
- ciekaw prac w stabilnej firmie,
- odpowiednie narz璠zia pracy,
- mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego i zdobywania nowych do鈍iadcze.

Zainteresowane osoby prosimy o przes豉nie aplikacji ( CV) na adres: kadry@passatstal.pl do dnia 10.05.2017r.

Prosimy i zamieszczenie klauzuli „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z dnia 28.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”.

Zastrzegany sobie mo磧iwo嗆 skontaktowania si z wybranymi osobami.

Og這szeniodawca: PASSAT-STAL S.A.
Adres e-mail.: kadry@passatstal.pl

[<<] [<]     [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]     [>] [>>]

newser24.pl