Praca - dam

  (1383 og這szenia)

Liczba og這sze: 23493
Os鏏 on-line: 120

Temat:
21-05-2015 06:59:14

Tre嗆:

Poszukuj pracownika przy monta簑 mebli na wymiar. Wymagane do鈍iadczenie, prawo jazdy kat B.

Og這szeniodawca: BPmeble na wymiar
Telefon: 790 666 655
Adres e-mail.: bpmeble@onet.pl

Temat:
20-05-2015 23:12:50

Tre嗆:

Szukam osoby do sortowania i wyceny duzej ilosc odziezy uzywanej.Oczekuje osoby energicznej i dokladnej ,wykazujaca checi do pracy!cv ze zdjeciem na e-mail
Adres e-mail.: stefanbatory101@wp.pl

Temat:
20-05-2015 22:53:18

Tre嗆:

Zatrudnie dziewczyn do przeprowadzenia bada ankietowych stawka 10 z do r瘯i za godz pracy.

Czas pracy 21 i 22 maja w godz 16-21
P豉tne od razu po pracy.

PILNE !!!

KONTAKT 888 187 567
Adres e-mail.: t28@poczta.onet.pl

Temat:
20-05-2015 22:10:35

Tre嗆:

Przyjm do pracy do sklepu spo篡wczego pani na p馧 etatu.wymagania:dyspozycyjno嗆,ksi捫eczk pracy-sanepidowska,obs逝ga kasy fiskalnej itp.Tel :504043520
Telefon: 504 043 520
Adres e-mail.: pina899@wp.pl

Temat:
20-05-2015 20:54:46

Tre嗆:

Przyjm do pracy osob przy budowie domu jednorodzinnego.

Og這szeniodawca: prywatny
Telefon: 725 018 112

Temat:
20-05-2015 20:53:32

Tre嗆:

FONMIX s.c., firma zajmuj帷a si sprzeda膨 telefon闚 kom鏎kowych i akcesori闚 zatrudni osob niestudiuj帷 na stanowisko SPRZEDAWCA - SERWISANT - DORADCA KLIENTA TELEFON紟 KOM紑KOWYCH w Galeria Wis豉 P這ck w P這cku. Prosimy o przes豉nie CV na e-maila praca@fonmix.pl z dopiskiem P這ck (mile widziane zdj璚ie). WYMAGANIA: komunikatywno嗆, odpowiedzialno嗆, zaanga穎wanie, wykszta販enie min. 鈔ednie, dobra znajomo嗆 obs逝gi komputera i internetu, umiej皻no嗆 nawi您ywania kontakt闚 i obs逝gi klienta.
Telefon: 506 000 982
Adres e-mail.: praca@fonmix.pl

Temat:
20-05-2015 20:11:52

Tre嗆:

Moose Centrum J瞛yk闚 Obcych to najwi瘯sza w Polsce szko豉 nauczania indywidualnego, od 20 lat zajmuj帷a si organizacj zbiorowych i indywidualnych kurs闚 j瞛ykowych.

Obecnie do oddzia逝 w P這cku poszukujemy lektor闚 j瞛yk闚 angielskiego, niemieckiego, francuskiego, w這skiego, hiszpa雟kiego i rosyjskiego do nauczania na terenie P這cka lub/i powiatu p這ckiego.

Wymagania:
- 鈍ietna znajomo嗆 j瞛yka, potwierdzona odpowiednim dyplomem lub certyfikatem
- zdolno軼i pedagogiczne
- kreatywno嗆 i ch耩 rozwoju
- pozytywne nastawienie

Oferujemy:
- przejrzyst umow i terminowe wyp豉canie wynagrodze
- prac w wybranym przez siebie rejonie
- elastyczny czas pracy, kt鏎y mo積a pogodzi inn z prac lub nauk
- sta陰 liczb godzin w ka盥ym miesi帷u = sta貫 wynagrodzenie
- opiek metodyczn

CV prosz wysy豉 na adres: plock@moose.pl lub przez stron internetow moose.pl - zak豉dka "praca".

Adres e-mail.: plock@moose.pl

Temat:
20-05-2015 19:30:15

Tre嗆:

New Yorker nale篡 do najwi瘯szych w bran篡 odzie穎wej. Swoj kolekcj firma adresuje do m這dych i dynamicznych ludzi w wieku 12 - 39 lat. Obecnie posiadamy ponad 960 filii w 39 krajach i 83 filii na terenie Polski.

Do naszego sklepu w P這cku (C.H. MAZOVIA) poszukujemy Kandydat闚 na stanowisko:
SPRZEDAWCA (1/2 etatu- umowa zlecenie)

Zadania:
•obs逝ga klienta i sprzeda
•przeprowadzanie czynno軼i kasjerskich
•dbanie o towar przeznaczony do sprzeda篡 i jego prezentacj
•wspieranie kierownictwa filii

Profil kandydata:
•zorientowanie na klienta
•zaanga穎wanie
•umiej皻no嗆 pracy w zespole
•wyczucie trend闚 w modzie i identyfikacja ze stylem New Yorker
•znajomo嗆 bran篡 odzie穎wej b璠zie atutem

Jeste zainteresowana/y ?
Dostarcz swoje CV osobi軼ie do salonu.

Cena: 10 z

Temat:
20-05-2015 18:59:25

Tre嗆:

dam prace na okolo miesiaca bystrej kobiecie z prawem jazdy i dyspozycyjnej
Telefon: 539 287 561
Adres e-mail.: wolf-w@wp.pl

Temat:
20-05-2015 18:28:10

Tre嗆:

Specjalista ds. Sprzeda篡 - Handlowiec
obowi您ki
nawi您ywanie i utrzymywanie kontakt闚 handlowych oraz trwa造ch relacji biznesowych;
analiz rynkow pod k徠em potencjalnych odbiorc闚 us逝g oraz ich identyfikacj i rozw鎩;
przygotowywanie i prezentowanie oferty firmy, prowadzenie negocjacji cenowych.

Oczekujemy uczciwo軼i i zaanga穎wania w wykonan prac. Gwarantujemy mi陰 atmosfer i wyp豉t na czas w firmie z ustabilizowan pozycj rynku.
wi璚ej informacji oraz Cv na adresie mailowym.

Og這szeniodawca: marta.kaplinska
Telefon: 0
Komunikator Skype: 0
Adres e-mail.: marta.kaplinska@o2.pl

[<<] [<]     [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl