Praca - dam

  (1316 og這sze)

Liczba og這sze: 22938
Os鏏 on-line: 25

Temat:
23-05-2015 11:41:38

Tre嗆:

Dam prac monta篡軼ie stolarki budowlanej .Poszukuj pracownika z do鈍iadczeniem , Kt鏎y z pomocnikiem zamontuje samodzielnie okna , drzwi , Rolety zewn皻rzne , bramy itp. Przyuczanie do zawodu WYKLUCZONE !!! Wymagane prawo jazdy kat. B . Kontakt tel. 505-721-995 prosz dzwoni od pon-pt w godz. 10.00- 17.00
Telefon: 505 721 995

Temat:
23-05-2015 11:29:59

Tre嗆:

Zajazd Bia造 Dom w Grabinie przyjm na sta osob w wieku do 29 lat na stanowisko Pomoc Kuchenna.

Og這szeniodawca: El瘺ieta
Telefon: 502 674 064
Adres e-mail.: info@zajazdbialydom.pl

Temat:
23-05-2015 10:14:14

Tre嗆:

Agencja Pracy Tymczasowej Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydat闚 na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - KOMPLETOWANIE TOWARU
Miejsce pracy: NIEMCY

OPIS STANOWISKA:
• obs逝ga w霩ka wid這wego niskiego unoszenia
• kompletowanie towaru na palety zgodnie z zam闚ieniem
• praca ze skanerem b康 w systemie s逝chawkowym pbv

WYMAGANIA:
• mile widziana komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
• uprawnienia na w霩ki jezdniowe z nap璠em silnikowym
• do鈍iadczenie przy kompletacji towaru w systemie norm magazynowych min. 6 m-cy
• du瘸 sprawno嗆 oraz t篹yzna fizyczna
• dynamika pracy
• mile widziana aktualna ksi捫eczka sanitarno-epidemiologiczna
• mile widziane aktualne orzeczenie psychologiczne na stanowisko: operator w霩ka wid這wego
• mile widziany w豉sny samoch鏚

OFERUJEMY:
• prac dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o prac
• premi motywacyjn uzale積ion od wydajno軼i
• zakwaterowanie na terenie Niemiec
• opiek polskiego koordynatora w Niemczech

Zainteresowane osoby proszone s o wysy豉nie CV na adres: bydgoszcz@personnel-international.pl

Og這szeniodawca: Personnel International
Adres e-mail.: bydgoszcz@personnel-international.pl

Temat:
23-05-2015 08:11:42

Tre嗆:

Zatrudnimy pracownik闚 og鏊nobudowlanych, brukarzy i pomocnik闚 - tylko osoby do鈍iadczone, kt鏎e pracowa造 na budowach. Mile widziane prawo jazdy kat B, uprawnienia na w霩ki itp. Praca P這ck i okolice. E-mail: budownictwo.plock@vp.pl

Og這szeniodawca: budownictwo.plock@vp.pl
Adres e-mail.: budownictwo.plock@vp.pl

Temat:
23-05-2015 08:02:36

Tre嗆:

Przyjm do pracy m這d energiczn kobiet bez na這g闚 z pe軟ym zaanga穎waniem i mi造m podej軼iem do klienta w sklepie spo篡wczym w P這cku Wskazana praktyka w sklepie spo篡wczym i umiej皻no嗆 pracy na samodzielnym stanowisku Praca dwuzmianowa 5-13 12-20 C.V. prosz na @

Adres e-mail.: praca091010@wp.pl

Temat:
23-05-2015 06:58:23

Tre嗆:

Firma M-PACK s.c.
poszukuje osoby na stanowisko pracownika biurowego
Wymagania:
- umiej皻no嗆 obs逝gi komputera - programy Microsoft Office, Word, Excel.
- wiek do 30 lat
- miejsce zamieszkania w rejonie podlegaj帷ym pod Urz康 Pracy w Gostyninie.

Miejsce pracy Lw闚ek, gm. Sanniki.
Zg這szenia do dnia 27.05.2015r.
Prosz o przesy豉nie CV oraz listu motywacyjnego poczt elektroniczn.

Og這szeniodawca: M-PACK s.c.
Telefon: 509 659 952
Adres e-mail.: biuro@m-pack.pl

Temat:
23-05-2015 06:45:40

Tre嗆:

Przyjme do pracy montazyste okien oraz drzwi. Praca na terenie plocka. Wiecej informacji pod numerem telefonu 511790911
Adres e-mail.: niklas_k@op.pl

Temat:
23-05-2015 00:04:26

Tre嗆:

Restauracja Wie瘸 Cisnie w P這cku poszukuje kandydat闚 na stanowisko: BARMAN / - KA
Od kandydat闚 oczekujemy:
• wysokiej kultury osobistej,
• dyspozycyjno軼i,
• zaanga穎wania w wykonywane obowi您ki,
• dobrej znajomo嗆 j瞛yka angielskiego,
• samodzielno軼i na stanowisku pracy oraz do鈍iadczenia w gastronomii. Proponujemy sta陰 prac oraz mo磧iwo嗆 podnoszenia kwalifikacji i umiej皻no軼i barma雟kich.
Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV ze zdj璚iem na adres: wieza.cisnien@op.p
Adres e-mail.: wieza.cisnien@op.pl

Temat:
22-05-2015 23:21:48

Tre嗆:

Poszukuj ch皻nych do roznoszenia ulotek na ternie p這cka. od osoby oczekujemy: sumienno軼i i odpowiedzialno軼i. oferujemy sta貫 zlecenia. Bli窺ze informacje pod numerem tel.
Telefon: 694 471 954

Temat:
22-05-2015 20:27:26

Tre嗆:

Poszukuj opiekunki do 3letniej dziewczynki na okres trzech miesi璚y . Praca od poniedzia趾u do pi徠ku. Cena jak mog zaoferowa to kwota 500z
Cena: 500 z

Og這szeniodawca: Beata
Telefon: 881 642 822

[<<] [<]     [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl