Praca - dam

  (1382 og這szenia)

Liczba og這sze: 23087
Os鏏 on-line: 119

Temat:
30-06-2015 07:01:09

Tre嗆:

IDEAL PFLEGE jest pr篹nie dzia豉j帷 na rynku europejskim firm, 鈍iadcz帷 us逝gi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebuj帷ymi pomocy. Oferujemy prac w charakterze Opiekun闚 os鏏 starszych w Niemczech. IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpiecze雟two, gwarancja legalno軼i oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Poszukujemy Opiekunki dla 86-letniej Pani Liane, kt鏎a mierzy 150 cm wzrostu i wa篡 70 kg. Podopieczna posiada Pflegestufe II, cierpi na demencje, nietrzymanie moczu, ma problemy z poruszaniem si. Pani Liane potrzebuje pomocy przy codziennych czynno軼iach. Nie wymaga opieki nocnej. Pacjentka mieszka razem z synem w domku na wsi.

Rozpocz璚ie pracy: od zaraz
Miejsce: Münchsteinach

ZADANIA:
- opieka nad podopiecznym
- podstawowa piel璕nacja osoby podopiecznej
- wsparcie przy czynno軼iach dnia codziennego
- przygotowanie i podawanie posi趾闚
- organizacja czasu dla podopiecznego
- pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
- do鈍iadczenie w opiece nad osobami starszymi
- mi貫 usposobienie oraz cierpliwo嗆
- osoba niepal帷a

OFERUJEMY:
- sk豉dki ZUS od pe軟ego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zani穎nych sk豉dek ZUS)
- legaln prac w Niemczech
- atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opieku鎍zego
- pomoc w organizacji wyjazdu
- opiek koordynatora oraz sta陰 pomoc ze strony zespo逝 IDEAL PFLEGE

ZGΜ SI:
- wy郵ij wiadomo嗆 na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl
- zadzwo pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366
- odwied nasz stron internetow: www.idealpflege.com.pl

NIE ZWLEKAJ! DOㄐCZ DO NAS!

Prosimy o zamieszczenie o鈍iadczenia:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezb璠nych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883). Wyra瘸m zgod na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przysz造ch rekrutacji.

Og這szeniodawca: Ideal Pflege
Adres e-mail.: rekrutacja@idealpflege.com.pl

Temat:
30-06-2015 00:47:27

Tre嗆:

Zajazd Mazowsze w S逝pnie zatrudni na stanowisko kelner/ kelnerka osoby na okres wakacyjny i osoby na d逝gi okres pracy.
Zainteresowane osoby prosz o kontakt pod numerem 733 997 503 w godzinach 13:00-19:00.

Temat:
29-06-2015 23:07:44

Tre嗆:

Przyjm na sta na stanowisko pomoc kuchenna kobiet zarejestrowan w MIEJSKIM URZ犵ZIE PRACY,kt鏎a uko鎍zy豉 50 lat ,posiada maximum wykszta販enie zawodowe lub jest d逝gotrwale bezrobotn.Wi璚ej informacji pod tel.660-968-774

Og這szeniodawca: Szyma雟ka Maria
Telefon: 660 968 774
Adres e-mail.: marylasz1952@wp.pl

Temat:
29-06-2015 22:21:57

Tre嗆:

Przyjm na stanowisko kierowca magazynier na okres wakacji (umowa zlecenie). CV na ad.bud@op.pl
Adres e-mail.: ad.bud@op.pl

Temat:
29-06-2015 21:41:01

Tre嗆:

Witam poszukuj osoby kt鏎a dobrze po這篡 p造tki pod這gowe na 16 metrach kwadratowych .
Adres e-mail.: olaa_-s@wp.pl

Temat:
29-06-2015 21:39:15

Tre嗆:

Zatrudni pracownika do sk豉dania mebli na wymiar . Pomiary i monta u klienta .Osoby z do鈍iadczeniem w bran篡 meblarskiej.

Og這szeniodawca: Grzegorz
Telefon: 510 949 410
Adres e-mail.: gregory363@wp.pl

Temat:
29-06-2015 20:55:39

Tre嗆:

Firma finansowa, zatrudni Doradc Klienta na teren miasta P這cka (preferowane zamieszkanie na danym terenie). Zatrudniona osoba b璠zie odpowiedzialna za kompleksow obs逝g klient闚 detalicznych. Umowa zlecenie. Nienormowany czas pracy do w豉snego ustalenia. Co tygodniowe wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosz o przes豉nie CV na podany adres.
Adres e-mail.: goral84@o2.pl

Temat:
29-06-2015 20:37:43

Tre嗆:

FIRMA Z BRAN玆 USΣGI ROLNICZE SZUKA PRZEDSTAWICIELA DO SPRZEDA玆 USΣG.
OCZEKIWANIA:
-MIx APARYCJA
-MILE WIDZIANE DO名IADCZENIE JAKO PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (NIE KONIECZNIE W BRAN玆)
-PRAWO JAZDY KAT. B
- SILNA MOTYWACJA DO PRACY
OFERUJEMY:
-STABILNE WYNAGRODZENIE (PODSTAWA+PREMIE SPRZEDA烙WE)
- UMOW O PRAC W PEΛYM WYMIARZE CZASU PRACY
-SAMOCH笈, TEL. SΣ浮OWY
CV ZE ZDJ犴IEM PRZE印IJ NA ADRES JANUSZBRENDA.01@GMAIL.COM

Cena: 111 z

Og這szeniodawca: JANUSZ
Adres e-mail.: januszbrenda.01@gmail.com

Temat:
29-06-2015 19:46:46

Tre嗆:

Zatrudni kierowc kat C+E w transporcie krajowym .
Weekendy wolne.
Telefon: 512 921 190

Temat:
29-06-2015 19:29:02

Tre嗆:

Opis stanowiska:

reprezentowanie presti穎wej Kancelarii Odszkodowawczej Solace
pozyskiwanie Klient闚 (poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w gospodarstwach rolnych itp.)
podpisywanie um闚 z Klientami oraz dostarczenie do centrali niezb璠nej dokumentacji w sprawie
wdra瘸nie i realizacja cel闚 sprzeda穎wych

Od kandydat闚 oczekujemy:

minimum 鈔edniego wykszta販enia
nastawienia na rezultat
wysokiej motywacji do dzia豉nia
rozwini皻ych zdolno軼i interpersonalnych
wysokiej kultury osobistej
entuzjazmu i zaanga穎wania w wykonywan prac
prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

do鈍iadczenie w sprzeda篡, w obs逝dze Klienta, ubezpieczeniach, finansach, OFE, w systemach MLM, B2B, B2C
do鈍iadczenie lub dost瘼 do os鏏 dzia豉j帷ych w nast瘼uj帷ych bran瘸ch:
- motoryzacyjna (lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa)
- medyczna (piel璕niarki, lekarze, rehabilitanci, sklepy ortopedyczne, przedstawiciele medyczni)
- bhp
- us逝gowa (przedstawiciele handlowi)
- punkty kredytowe
- multiagencje ubezpieczeniowe
- emeryci s逝瘺 mundurowych
ju dzia豉sz na rynku odszkodowa? przy陰cz si do najlepszych i uzyskaj specjalne warunki

Oferujemy:

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne powi您ane z osi庵anymi wynikami (ju w pierwszym miesi帷u 2-5 tys. z)
profesjonalny system szkole
mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego i jasno okre郵on 軼ie磬 kariery
liczne konkursy
refundacj biura
mo磧iwo嗆 uzyskania samochodu do warto軼i 250 tys. z
telefon bez limit闚, laptop
merytoryczne wsparcie profesjonalist闚 w dziedzinie odszkodowa (radc闚 prawnych, adwokat闚)
wsp馧prac w oparciu o umow zlecenie/agencyjn z renomowan Kancelari
24-godzinny dost瘼 do internetowej platformy umo磧iwiaj帷ej monitoring spraw zleconych przez siebie kancelarii

Zyskaj bezcenne zadowolenie i wdzi璚zno嗆 tych, kt鏎ym pomo瞠sz w uzyskaniu

maksymalnego odszkodowania oraz zarabiaj przy tym prawdziwe pieni康ze!

Og這szeniodawca: Kancelaria Odszkodowawcza
Adres e-mail.: c.gapinski@solace.pl

[<<] [<]     [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl