Praca - dam

  (1850 og這sze)

Liczba og這sze: 17315
Os鏏 on-line: 123

Temat:
29-03-2017 14:14:54

Tre嗆:

zatrudni w firmie budowlanej pracownika z umiej皻no軼i wykonywania prac wyko鎍zeniowych.

Og這szeniodawca: MISTMAR - P這ck
Telefon: 607 437 453

Temat:
29-03-2017 14:12:26

Tre嗆:

Zakres prac:
• Naprawa i konfiguracja sprz皻u komputerowego w systemach CCTV,
• Instalacja system闚 operacyjnych i aplikacji,
• Prace konserwacyjno -eksploatacyjne,
• Raportowanie o wynikach napraw.
Kwalifikacje:
• Umiej皻no嗆 diagnozowania usterek sprz皻owych,
• Znajomo嗆 budowy i dzia豉nia sprz皻u komputerowego,
• Znajomo嗆 鈔odowisk z rodziny MS Windows,
• Odpowiedzialno嗆 i samodzielno嗆 w wykonywaniu powierzonych zada.

Praca w delegacji. Wymagane prawo jazdy kat. B

Oferty prosz przesy豉 na adres e-mail: aneta.s@infocam.com.pl, michal.r@infocam.com.pl
W tytule wiadomo軼i prosz wpisa has這 „REKRUTACJA”.
Zg這szenia bez tego has豉 nie b璠 rozpatrywane.

Do aplikacji prosz do陰czy nast瘼uj帷 klauzul: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Temat:
29-03-2017 14:11:50

Tre嗆:

Przychodnia Zdrowia spod P這cka poszukuje firmy zajmuj帷ej si sprawami bhp.

Osoby zainteresowane nawi您aniem wsp馧pracy prosimy o przesy豉nie swoich ofert droga email na adres: elwira-mioduska@wp.pl
Cena: 1 z

Og這szeniodawca: prywatny
Adres e-mail.: elwira-mioduska@wp.pl

Temat:
29-03-2017 13:58:55

Tre嗆:

Klub JATOMI Fitness Galeria Mazovia w P這cku poszukuje pracownika na stanowisko: ➡ Konsultant ds. sprzeda篡. WYSOKIE ZAROBKI! CV prosimy wysy豉 na e-mail: plock_mazovia_sm@jatomi.com
Adres e-mail.: plock_mazovia_sm@jatomi.com

Temat:
29-03-2017 13:46:52

Tre嗆:

Firma zatrudni pracownik闚 og鏊nobudowlanych.
Telefon: 507 963 778
Adres e-mail.: marro491@wp.pl

Temat:
29-03-2017 13:34:42

Tre嗆:

Przyjm do pracy kierowc w Jad這dajni.
Praca od poniedzia趾u do pi徠ku od 10-18.
najch皻niej studenci zaoczni mieszka鎍y P這cka.
wymagania
wiek do 30 lat
znajomo嗆 topografii miasta P這cka

Cena: 1 z
Telefon: 697 108 804
Adres e-mail.: phujork@wp.pl

Temat:
29-03-2017 13:15:55

Tre嗆:

Pr篹nie rozwijaj帷a si firma niemiecka AWG Bau potrzebuje pracownik闚 lub brygady w nast瘼uj帷ych zawodach: zbrojarzy, operator闚 簑rawi wie穎wych, cie郵i szalunkowych oraz majstr闚 z komunikatywnym j瞛ykiem niemieckim. Praca na terenie Niemiec, bardzo dobre warunki pracy.
Pracodawca zapewnia:
umowa o prac(na warunkach niemieckich)
zakwaterowanie(op豉ca pracodawca).
Gotowo嗆 szybkiego wyjazdu. Po wi璚ej informacji zapraszamy pod numer: 729-388-138

Temat:
29-03-2017 13:14:20

Tre嗆:

Poszukujemy pani w 鈔ednim wieku z do鈍iadczeniem zawodowym w sprz徠aniu. Praca od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach 8.00-12.00. Prosimy o przysy豉nie CV na poni窺zy adres mailowy. Zg這szenia bez CV nie b璠 rozpatrywane.
Adres e-mail.: agnieszka.nowakowska@al-m.pl

Temat:
29-03-2017 13:12:07

Tre嗆:

Zlec wykonanie 軼ian dzia這wych w blokach.

Og這szeniodawca: Micha
Telefon: 603 392 915

Temat:
29-03-2017 12:49:15

Tre嗆:

Og鏊ny opis stanowiska pracy: - tworzenie bukiet闚, kompozycji z kwiat闚, -czuwanie nad czysto軼i i estetyk miejsca pracy -obs逝ga klienta( "z u鄉iechem" i cierpliwo軼i) -przygotowywanie towaru do sprzeda篡, -dbanie o atrakcyjn ekspozycj towaru w sklepie WYMAGANE cechy, umiej皻no軼i i kwalifikacje: - wyczucie plastyczne/estetyczne, - zami這wanie do pracy z kwiatami, -dyspozycyjno嗆 ( praca r闚nie w weekendy) - odpowiedzialno嗆, dynamiczno嗆, kreatywno嗆 i samodzielno嗆 Osoby zainteresowane podj璚iem pracy prosimy o przes豉nie swojego CV ze zdj璚iem na nasz adres e-mail.
Adres e-mail.: kwiaciarnia.praca38@gmail.com

[<<] [<]     [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]     [>] [>>]

newser24.pl