Praca - dam

  (1104 og這szenia)

Liczba og這sze: 23474
Os鏏 on-line: 100

Temat:
01-04-2015 08:59:15

Tre嗆:

IDEAL PFLEGE jest pr篹nie dzia豉j帷 na rynku europejskim firm, 鈍iadcz帷 us逝gi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebuj帷ymi pomocy. Oferujemy prac w charakterze Opiekun闚 os鏏 starszych w Niemczech.

IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpiecze雟two, gwarancja legalno軼i oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Poszukujemy Opiekunki dla 75-letniej Pani Inge, kt鏎a mierzy 156 cm wzrostu i wa篡 55 kg. Podopieczna cierpi na nadci郾ienie, depresj i ma stomi, porusza si samodzielnie lub przy pomocy rollatora, sporadycznie budzi si w nocy. Pacjentka mieszka sama w domku jednorodzinnym w mniejszym mie軼ie.

Rozpocz璚ie pracy: od zaraz
Miejsce: Verl

ZADANIA:
- opieka nad podopiecznym
- podstawowa piel璕nacja osoby podopiecznej
- wsparcie przy czynno軼iach dnia codziennego
- przygotowanie i podawanie posi趾闚
- organizacja czasu dla podopiecznego
- pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
- do鈍iadczenie w opiece nad osobami starszymi
- mi貫 usposobienie oraz cierpliwo嗆
- osoba niepal帷a

OFERUJEMY:
- sk豉dki ZUS od pe軟ego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zani穎nych sk豉dek ZUS)
- legaln prac w Niemczech
- atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opieku鎍zego
- pomoc w organizacji wyjazdu
- opiek koordynatora oraz sta陰 pomoc ze strony zespo逝 IDEAL PFLEGE

ZGΜ SI:
- wy郵ij wiadomo嗆 na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl
- zadzwo pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366
- odwied nasz stron internetow: www.idealpflege.com.pl

NIE ZWLEKAJ! DOㄐCZ DO NAS!

Prosimy o zamieszczenie o鈍iadczenia:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezb璠nych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883). Wyra瘸m zgod na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przysz造ch rekrutacji.

Og這szeniodawca: Ideal Pflege
Adres e-mail.: rekrutacja@idealpflege.com.pl

Temat:
01-04-2015 08:51:36

Tre嗆:

Firma ConsTechnik zatrudni elektromonter闚. Praca w P這cku. Wymagane do鈍iadczenie oraz 鈍iadectwa kwalifikacyjne gr 1. Zainteresowanych prosz o przes豉nie Cv na adres rekrutacja@constechnik.pl w tytule elektromonter

Og這szeniodawca: Constechnik
Telefon: 530 711 676
Adres e-mail.: rekrutacja@constechnik.pl

Temat:
01-04-2015 07:04:30

Tre嗆:

Agencja Ochrony "DES" poszukuje os鏏 - na stanowisko - PRACOWNIK OCHRONY
WYMAGANIA:
- niekaralno嗆,
- wpis na list kwalifikowanych pracownik闚 ochrony,
- pozwolenie na bro,
- do鈍iadczenie na podobnym stanowisku pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie CV (wraz z klauzul dot. przetwarzania danych osobowych) na adres mailowy: sekretariat@des.plock.pl Kontakt telefoniczny: 24 3672992 wew. 28

Og這szeniodawca: Agencja Ochrony DES
Telefon: 243 672 992
Adres e-mail.: sekretariat@des.plock.pl

Temat:
01-04-2015 05:49:23

Tre嗆:

Firma zleci wykonanie prac remontowo-budowlanych wewn徠rz budynku na bazie naszych
materia堯w. Rodzaj prac : demonta starych i wyklejenie nowych p造tek schodowych w
klatkach schodowych, malowanie 軼ian pomieszcze,wymiana p造t sufitu podwieszanego. W razie zainteresowania prac – prze郵 przedmiar rob鏒 z pro軸 o wycen.
Termin wykonania prac : 01.07.2015 r. - 31.07.2015r.
Miejsce pracy : P這ck.
Po膨dana ilo嗆 pracownik闚 : minimum 4 osoby.
Wymagane :
ubezpieczenie O.C. od wykonywanej dzia豉lno軼i,
wystawienie gwarancji jako軼i na 36 m-cy,
faktura VAT.
Praca : pon.-pi徠ek w godz. do uzgodnienia .
Zako鎍zenie zbierania ch皻nych : 05.05.2015r.
Kontakt : j.pawlak1@poczta.onet.pl

Og這szeniodawca: Firma
Adres e-mail.: j.pawlak1@poczta.onet.pl

Temat:
31-03-2015 22:01:27

Tre嗆:

Restauracja kuchni europejskiej w Irlandii pilnie poszukuje samodzielnego kucharza do pracy na pe軟y etat od ju. J瞛yk angielski nie jest wymagany. Wi璚ej informacji mo積a uzyska pod emailem kristinalimited@gmail.com lub pod telefonem 00353 894 559 508 ( prosz zadzwoni lub napisa sms a my oddzwonimy).
Cena: 4 000 z
Adres e-mail.: kristinalimited@gmail.com

Temat:
31-03-2015 20:08:47

Tre嗆:

NZOZ PRZYCHODNIA LEKARSKO-REHABILITACYJNA "ROKA-MED" poszukuje kandydat闚 na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Wymagania:
• wykszta販enie wy窺ze fizjoterapeutyczne
• orzeczony stopie niepe軟osprawno軼i
• do鈍iadczenie na stanowisku fizjoterapeuty
• rzetelno嗆 i sumienno嗆 w wykonywaniu powierzonych obowi您k闚
• cierpliwo嗆 oraz poczucie odpowiedzialno軼i
• komunikatywno嗆, empatia
• umiej皻no嗆 pracy w zespole

Zakres obowi您k闚:
• wykonywanie zabieg闚 fizykoterapeutycznych (magnetoterapia, laseroterapia, terapia ultrad德i瘯owa, elektroterapia
• prowadzenie zabieg闚 kinezyterapeutycznych
• wykonywanie masa簑 leczniczego
• sta貫 podnoszenie kwalifikacji
• dba這嗆 o stanowisko pracy, odpowiedzialno嗆 za sprz皻 b璠帷y na wyposa瞠niu przychodni

Oferujemy:
• umow o prac
• mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego
• prac w m這dym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o nadsy豉nie aplikacji na adres e-mail: rokamed.rekrutacja@gmail.com

Og這szeniodawca: Roka-Med
Adres e-mail.: rokamed.rekrutacja@gmail.com

Temat:
31-03-2015 18:42:12

Tre嗆:

Firma InPost zatrudni pracownik闚 na stanowisko dor璚zyciel. Praca na terenie miasta P這cka.

Wymagania w豉sne auto, niekaralno嗆, dyspozycyjno嗆 oraz znajomo嗆 topografii P這cka.

Osoby zainteresowane prosimy o wysy豉nie CV na adres mailowy jjankowska@inpost.pl

Po wp造ni璚iu CV skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.

Og這szeniodawca: InPost

Temat:
31-03-2015 18:20:40

Tre嗆:

Referent ds. biurowych :Oczekiwania wobec kandydat闚:
do鈍iadczenie na podobnym stanowisku,
znajomo嗆 zagadnie dotycz帷ych um闚 handlowych,
bardzo dobra obs逝ga komputera (MS Office – przede wszystkim Excel),
samodzielno嗆,
dynamizm w dzia豉niu,
umiej皻no嗆 pracy w zespole.

Adres e-mail.: sekretariat@atlantis-sa.pl

Temat:
31-03-2015 17:46:16

Tre嗆:

Przyjm do pracy fryzjerk z do鈍iadczeniem praca w P這cku ,umowa-zlecenie wynagrodzenie podstawa+% ,prosz o CV na maila + zdjecie

Og這szeniodawca: adi
Adres e-mail.: artex8304@onet.pl

Temat:
31-03-2015 17:32:57

Tre嗆:

Szukam pracownika mechanika lub lakiernika samochodowego lub kogo bystrego praca w okolicach G帳ina
Telefon: 603 270 097
Adres e-mail.: ewelina.domzalowicz@op.pl

[<<] [<]     [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl