Praca - dam

  (930 og這sze)

Liczba og這sze: 24575
Os鏏 on-line: 72

Temat:
26-11-2014 15:38:28

Tre嗆:

Praca w domu przy komputerze –
promocja portalu internetowego, rozsy豉nie reklam.
Wymagany komputer oraz sta造 dost瘼 do internetu.
Zarobki od 600 z do nawet 3200 z miesi璚znie i wi璚ej.
Nie musisz posiada specjalistycznej wiedzy i do鈍iadczenia.
S逝篡my sta造m doradztwem i fachow pomoc.
Napisz do nas i zacznij zarabia w domu.

Adres e-mail.: bizness_online@wp.pl

Temat:
26-11-2014 14:24:03

Tre嗆:

Temat:
25-11-2014 14:10:44

Tre嗆:

Gabinet kosmetyczny w P這cku o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni kosmetyczk , kosmetologa . Wymagania: - wykszta販enie kierunkowe, - minimum 2 lata do鈍iadczenia w gabinecie kosmetycznym, Cechy idealnej kandydatki: - umiej皻no嗆 nawi您ywania relacji z klientem, - umiej皻no嗆 aktywnej i efektywnej sprzeda篡 produkt闚 i us逝g, - samodzielno嗆 i kreatywno嗆, - gotowo嗆 do nieustannego zwi瘯szania swoich kwalifikacji, - „ciekawo嗆 鈍iata”, elastyczno嗆, otwarto嗆. -znajomo嗆 zasad obs逝gi komputera Zakres obowi您k闚: - wykonywanie zabieg闚 kosmetycznych na twarz i cia這, manicure i pedicure, obs逝ga aparatury kosmetycznej - aktywna sprzeda zabieg闚 i kosmetyk闚, - tworzenie ofert, poszukiwanie i wdra瘸nie nowych zabieg闚, Osoby zainteresowane prac w naszym gabinecie prosimy o przesy豉nie aplikacji na adres x. Prosimy o przesy豉nie jednego pliku tekstowego, w kt鏎ym znajdzie si zar闚no CV, jak i list motywacyjny. W li軼ie motywacyjnym prosimy odnie嗆 si do informacji zawartych w og這szeniu. Odpowiemy ka盥emu kandydatowi, kt鏎y prze郵e merytoryczne CV.

Og這szeniodawca: pryw
Adres e-mail.: biuro.salonurody@poczta.fm

Temat:
28-11-2014 07:31:17

Tre嗆:

Promocyjna cena na przed逝瘸nie rz瘰 metod 1:1, 2:1, metoda expressowa!!!! Pi瘯ne rz瘰y bez malowania, rozmazywania si- idealne na Andrzejki, 安i皻a, czy Sylwestra.

Telefon: 515 947 263

Temat:
28-11-2014 01:07:34

Tre嗆:

ALTEN CARE24 agencja zatrudnienia wpisana do Krajowego Rejestru pod nr 10005 oferuje
legaln prac jako opiekunka os鏏 starszych w Niemczech. Atrakcyjne wynagrodzenie od 1000
euro, bezp豉tny wyjazd, ubezpieczenie w NFZ oraz prywatn polis, wy篡wienie i
zakwaterowanie na koszt zleceniodawcy. Obowi您ki: opieka, proste prace domowe. Wymagania:
podstawowa znajomo嗆 j.niemieckiego. Osoby zainteresowane ofert prosimy o przes豉nie
swojego CV na adres: aga.altencare24@gmail.com. Prosz do陰czy klauzul o ochronie danych
osobowych: wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grup Alten Care 24 oraz jej konsultant闚 w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy.
Adres e-mail.: aga.altencare24@gmail.com

Temat:
27-11-2014 23:58:17

Tre嗆:

Poszukuj wsp鏊nika do prowadzenia jad這dajni,baru. Posiadam odpowiedni lokal.
Telefon: 508 057 231
Adres e-mail.: henzo@gazeta.pl

Temat:
27-11-2014 23:39:55

Tre嗆:

Zatrudnie odpowiedzialn osobe na stanowisko sprzedawcy do sklepu odzie穎wego. Zatrudnienie na podstawie umowy o prace. Oferuje prace w pe軟ym wymiarze etatu.Praca od zaraz.
Zainteresowanych kandydat闚 prosz o przes豉nie swojego CV na adres e-mail : martynamierzwa@o2.pl
Cena: 3 000 z

Og這szeniodawca: Martyna
Telefon: 790 665 443
Adres e-mail.: martynamierzwa@o2.pl

Temat:
27-11-2014 22:27:36

Tre嗆:

Zadania: sprzeda produkt闚 finansowych Klientom indywidualnym oraz z sektora ma造ch i 鈔ednich przedsi瑿iorstw, dbanie o rozw鎩 portfela Klient闚, dopasowanie produkt闚 do potrzeb i oczekiwa Klient闚, profesjonalna obs逝ga Klient闚, Oczekiwania: preferowane do鈍iadczenie w kontaktach z Klientami, komunikatywno嗆 i 豉two嗆 nawi您ywania kontakt闚 interpersonalnych, wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny, bardzo dobrej znajomo軼i technik negocjacji i sprzeda篡, silne nastawienie na rozw鎩 zawodowy, do鈍iadczenie w sprzeda篡 i/lub obs逝dze Klienta (mile widziane) min. 鈔ednie wykszta販enie, niekaralno嗆 Oferujemy: atrakcyjny system wynagrodzenia (element sta造 i wysokie prowizje), program szkoleniowy przygotowuj帷y do zawodu, szkolenie sprzeda穎we podnosz帷e kwalifikacje zawodowe.

Adres e-mail.: metlifepraca@gmail.com

Temat:
27-11-2014 22:17:45

Tre嗆:

Metrohouse S.A. ju od kilku lat z sukcesem rozwija swoj sie nowoczesnych biur nieruchomo軼i tworz帷 nowy standard w obs逝dze klient闚. W oparciu o najlepsze wzorce oraz wykorzystuj帷 najnowsze technologie przygotowali鄉y struktur i 鈔odowisko do realizacji naszego zamierzenia.

Naszym kapita貫m s ludzie. To oni tworz warto嗆 naszej firmy.

Oferta:
-reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji
-odpowiednie wynagrodzenie
-niezb璠ne narz璠zia pracy: laptop, telefon kom鏎kowy, aparat cyfrowy
-autorski program komputerowy, idealnie dopasowany do pracy po鈔ednika
-udzia w cotygodniowych szkoleniach
-mo磧iwo嗆 podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Obowi您ki:
-pozyskiwanie ofert kupna/sprzeda篡/najmu nieruchomo軼i
-profesjonalna obs逝ga klient闚 w zakresie obrotu nieruchomo軼iami
-kompletowanie dokument闚 i zawieranie um闚
-kontrola stanu prawnego nieruchomo軼i
-monitorowanie rynku nieruchomo軼i

Gwarantujemy:
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-wyposa瞠nie: laptop, telefon kom鏎kowy, aparat cyfrowy
autorski program komputerowy, idealnie dopasowany do pracy po鈔ednika
-stacjonarne miejsce pracy w centrali firmy z pe軟ym wyposa瞠niem biurowym
-mo磧iwo嗆 rozwoju i awansu zawodowego
-cotygodniowe szkolenia

Wymagania:

-dyspozycyjno嗆

-umiej皻no嗆 negocjacji

-豉two嗆 nawi您ywania kontakt闚

-umiej皻no嗆 pracy pod presj czasu

-systematyczno嗆, samodzielno嗆, dobra organizacja pracy

Og這szeniodawca: Metrohouse
Adres e-mail.: adobrosielska@metrohouse.pl

Temat:
27-11-2014 21:33:04

Tre嗆:

Dam prac 3 osobom na stanowiska biurowe. Do obowi您k闚 b璠zie nale瞠 obs逝giwanie korespondencji, przyjecie i wy這瞠nie towaru ( towar papierniczy - lekki), wydanie zamowionego towaru klientowi, obs逝ga systemu zamowie brakuj帷ego towaru, inne prace biurowe.

2 stanowiska podleg貫 i jedno kierownicze.

Wymagania
Minimum 鈔ednie wykszta販enie dla stanowiska kierowniczego, zasadnicze dla biurowego

Mi豉 aparycja

Schludno嗆

Brak do鈍iadczenia bedzie oznacza konieczno嗆 przyuczenia.

Oferujemy:

Stale wynagrodzenie na umow o prac
Telefon s逝瘺owy
Premie zale積e od wynik闚 pracy
Mi陰 atmosfer pracy
Mile szefostwo

Bardzo prosz o wyslanie Cv na adres email.

Prosze dodac w cv not o zgodzie na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji.

Odpowiemy tylko na wybrane ofert

Og這szeniodawca: Invest
Adres e-mail.: rekrutacjainvest@wp.pl

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl