Praca - dam

  (1403 og這szenia)

Liczba og這sze: 23561
Os鏏 on-line: 27

Temat:
27-05-2015 12:23:40

Tre嗆:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku b璠zie odpowiada豉 za przygotowanie materia堯w graficznych na potrzeby firmy. W aplikacji prosimy o przesy豉nie portfolio dotychczas wykonywanych prac.
przygotowywanie grafik / materia堯w na stron, na potrzeby komunikacji w kana豉ch social media, publikacji papierowych i elektronicznych, folder闚 reklamowych, w szczeg鏊no軼i:

tworzenie nowych szablon闚 i packshoty oraz retusz
projektowanie folder闚 promocyjnych
projektowanie wzor闚 dokument闚
projektowanie infografik
znajomo嗆 zagadnie digital marketingu

Wymagania:

bardzo dobra znajomo嗆 oprogramowania graficznego Adobe / Corel
do鈍iadczenie w projektowaniu i sk豉dzie materia堯w reklamowych
komunikatywno嗆 i umiej皻no嗆 pracy w zespole
zaanga穎wanie, kreatywno嗆, entuzjazm
bardzo dobra organizacja pracy w豉snej
odpowiedzialno嗆 i samodzielno嗆 w dzia豉niu
umiej皻no嗆 pracy pod presj czasu
zdolno嗆 szybkiego uczenia si
znajomo嗆 j瞛yka angielskiego, b康 niemieckiego b璠zie dodatkowym atutem

Oferujemy:

umow o prac
prac w stabilnej i rozwijaj帷ej si firmie z 12 letnim do鈍iadczeniem
przyjazn atmosfer pracy

CV wraz ze zdj璚iem prosimy wysy豉 na adres praca@genway.pl wraz z dopiskiem:
,,Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z p騧n. zm.).”

Informujemy, ze skontaktujemy si tylko z wybranymi osobami.

Adres e-mail.: praca@genway.pl

Temat:
30-05-2015 05:25:02

Tre嗆:

Dam prace od zaraz na prywatnych flatach zdecydowanym dziewczynom w wieku 18 do 35lat. Oferuje jasne warunki, zapewniam wszystkie 鈔odki do pracy potrzebne ci do codziennego u篡tku, kwestia zakwaterowania jest calkiem bezplatna, zapewniam ci obszerna reklame nie ponosisz 瘸dnych koszt闚. Zapewnie ci te sekretarke wiec j.angielski jest ci wogole nie potrzebny, nie musisz si martwi o klient闚.

Ze swojej strony wymagam uczciego podej軼ia do pracy i klieenta. Je瞠li chodzi o zarobki s zr騜nicowane zale篡 to od podej軼ia, dziewczyny zarabiaja mniej wiecej ok. 350/450funtow na czysto dla ciebie. Pomagamy te w zakupie biletu z Polski i dowozimy na terenie UK. Zadzwon szczegolowe informacje przedstawie w kontakcie PW.
Cena: 20 000 z

Og這szeniodawca: Patryk
Telefon: 7 585 414 457
Adres e-mail.: patryk136rg@onet.eu

Temat:
30-05-2015 01:25:59

Tre嗆:

Firma ELGO Lighting Industries S.A. w Gostyninie poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego w regionach: woj. lubuskiego, dolno郵御kiego, opolskiego

Wymagania :
• wykszta販enie wy窺ze techniczne (preferowane z zakresu o鈍ietlenia lub elektryki)
• mile widziane do鈍iadczenie w sprzeda篡 system闚 o鈍ietleniowych lub w sprzeda篡 produkt闚 inwestycyjnych w podobnych kana豉ch dystrybucji
• znajomo嗆 MS Office (Word, Excel)
• prawo jazdy kat. B

Zakres obowi您k闚:
• promowanie system闚 o鈍ietleniowych w鈔鏚 architekt闚 i projektant闚
• wsp馧praca z firmami wykonawczymi
• kontakty z inwestorami i rynkiem hurtowym
• pozyskiwanie nowych projekt闚

Oferty prosimy sk豉da na adres:
rekrutacja@elgo-li.pl

Og這szeniodawca: ELGO Lighting Industries S.A. w Gostyninie
Telefon: 242 360 503
Adres e-mail.: rekrutacja@elgo-li.pl

Temat:
30-05-2015 01:23:25

Tre嗆:

Specjalisty ds. eksportu

Wymagania :
• znajomo嗆 j瞛yka angielskiego i niemieckiego
• znajomo嗆 zagadnie zwi您anych z eksportem
• znajomo嗆 bran篡 o鈍ietleniowej b璠zie dodatkowym atutem
• znajomo嗆 MS Office, szczeg鏊nie Excel

• wzmacnianie i budowanie trwa造ch relacji z klientami zagranicznymi
• bie膨ca obs逝ga i rozw鎩 podleg造ch rynk闚
• przygotowywanie ofert handlowych negocjowanie warunk闚 wsp馧pracy i pozyskiwanie nowych
klient闚 w powierzonym regionie
• doradztwo handlowe i techniczne w zakresie o鈍ietlenia
• sporz康zanie analiz i raport闚 dotycz帷ych powierzonego rynku

Miejsce pracy: Gostynin

Aplikacje: CV + LM, prosimy przesy豉 na adres:

Temat:
30-05-2015 01:18:52

Tre嗆:

Firma ELGO Lighting Industries S.A. w Gostyninie zatrudni
lub podejmie wsp馧prac z konstruktorem elektronikiem.

Wymagania :
 umiej皻no嗆 projektowania urz康ze elektronicznych
i obwod闚 drukowanych dla przemys逝 o鈍ietleniowego.

Temat:
29-05-2015 23:14:13

Tre嗆:

Zatrudni Panie na stanowisko hostessy przy otwarciu jednego z nowych bar闚 w P這cku. Szukam mi造ch, otwartych i dyspozycyjnych dziewczyn do pracy od 6 czerwca . Oferuj wynagrodzenie od 15 z na godzin. Istnieje mo磧iwo嗆 podj璚ia dalszej wsp馧pracy, a nawet pracy na sta貫.
Zainteresowane Panie prosz o wiadomo嗆 na e-mail : pim.agencja@gmail.com
1. Imi i nazwisko
2. Rok urodzenia
3. Aktualne zdj璚ia.
4. Adres e-mail.
Postaram si odpowiedzie na wszystkie zg這szenia w jak najszybszym czasie (nie
d逝窺zym ni 48 godzin).
Cena: 15 z

Og這szeniodawca: Piotr Krawiec
Adres e-mail.: pim.agencja@gmail.com

Temat:
29-05-2015 23:01:35

Tre嗆:

Przyjm do pracy na p馧etatu do sklepu oosiedlowego.wymagania:aktualna ksi捫eczka sanepidu,obs逝ga kasy.tel
Telefon: 504 043 520
Adres e-mail.: pina899@wp.pl

Temat:
29-05-2015 22:18:52

Tre嗆:

Poszukuj od zaraz sprzedawcy do samodzielnego prowadzenia sklepu.
Wymagania mile widziane do鈍iadczenie w handlu, operatywno嗆, umiej皻no嗆 organizacji czasu pracy, umiej皻no嗆 komunikacji z klientem, mi豉 aparycja, wrodzony optymizm, 豉two嗆 radzenia sobie ze stresem, ksi捫eczka sanepidu.
Praca wtorek-sobota.
CV ze zdj璚iem prosz przes豉 na meila wojciech.slowikowski@wp.pl

Temat:
29-05-2015 21:48:47

Tre嗆:

Serdecznie zapraszamy do salonu Fryzjersko-kosmetycznego
konkurencyjne ceny!!!
疾l akryl hybryda manicure pedicure henna Rzesy 1:1 2:1 3:1 makija瞠
Szczeg馧y pod podanym numerem telefonu
Cena: 30 z

Og這szeniodawca: fryzjer
Telefon: 782 467 514
Adres e-mail.: sysia880@vp.pl

Temat:
29-05-2015 21:20:41

Tre嗆:

Witam.
Poszukuj os鏏 ch皻nych do wsp馧pracy i wsp馧tworzenia portalu sportowego o sporcie w P這cku i okolicach.
Je瞠li chcia豚y/chcia豉by pisa artyku造 sportowe, pozna sportowc闚 i trener闚, mie wej軼ie do budynk闚 klubowych i bezproblemowy wst瘼 na mecze i imprezy sportowe to skontaktuj si ze mn. Portal w tym momencie tworzy ekip os鏏 m這dych, z zapa貫m do pracy, kt鏎zy chcieliby spe軟ia swoje marzenia i pisa o dyscyplinie sportowej, kt鏎a was interesuje.

Poszukujemy r闚nie os鏏, kt鏎e chcia造by robi zdj璚ia na imprezach sportowych. Je瞠li kto ma smyka趾 do fotografii, b康 ma sprz皻 i chcia豚y popracowa nad swoim warsztatem r闚nie zapraszamy do wsp馧pracy.

Nie zamykamy si na 瘸dn dyscyplin sportow. Na naszym portalu b璠zie mo積a pisa na temat:
-pi趾i r璚znej
-pi趾i no積ej
-wio郵arstwa
-sport闚 walki
-p造wania
-frisbee
-Lekkoatletyki
-koszyk闚ki
-siatk闚ki
-lotnictwa
-futbolu ameryka雟kiego

Wsp馧praca z nami pozwala wam:
- rozwin望 si
- pozna swoje mo磧iwo軼i
- poprawi sw鎩 warsztat
- da mo磧iwo嗆 wyp造ni璚ia na szersze wody
- pozna zawodnik闚 i trener闚, kt鏎ym b璠ziecie robi zdj璚ia lub z kt鏎ymi b璠ziecie przeprowadza wywiady.

Osoby ch皻ne zapraszam do kontaktu!

Og這szeniodawca: Kamil Lubi雟ki
Telefon: 514 631 771
Adres e-mail.: luba1100@o2.pl

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]     [>] [>>]
Okazje P這ck

newser24.pl