Zatrudnimy ślusarzy

Opublikowano 13.02.2018 15:41. Ostatnia modyfikacja 13.02.2018 15:41. Data odświeżenia: 13.02.2018 15:41
REVICO S.A. jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjno-inwestycyjnym działającym w branży elektroenergetycznej i budownictwie - zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy producentem bezpiecznych i niezawodnych urządzeń przeznaczonych zarówno dla przemysłu, jak też dla energetyki zawodowej
Obecnie poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:
ŚLUSARZ
Miejsce pracy: Płock i województwo mazowieckie
Wymagania:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
- - mile widziane doświadczenie przy naprawie i konserwacji silników elektrycznych,
- umiejętność pracy w zespole.
Planowany zakres obowiązków:
- przegląd i naprawa silników elektrycznych na warsztacie,
- montaż i demontaż silników na obiektach,
- realizacja zleceń produkcyjnych i serwisowych zgodnie z procedurami,
- dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny narzędzi oraz urządzeń.
Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie elektroenergetycznej,
- szkolenia,
- możliwości osobistego rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
- kontakt z najnowszymi technologiami w elektroenergetyce.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy:
rekrutacja(małpa)revico.pl
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926,z późn. zm.)”.
Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w REVICO S.A. z siedzibą w Mirosławiu 39 C, 09-472 Słupno uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.
Nadesłane dokumenty nie będą zwracane.
REVICO S.A. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
E-mail: rekrutacja@…