Pracownicy Fabryczni

Opublikowano 04.01.2019 15:52. Ostatnia modyfikacja 29.05.2019 11:15
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta w Płocku aktualnie poszukujemy Kandydatów/-tek na stanowiska:
Miejsce pracy: Płock
Spawacz 135/136:
• Wymagane aktualne uprawnienia oraz doświadczenie w pracy na tym stanowisku,
Monter:
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, uprawnienia na suwnice są dodatkowym atutem,
Operator wózka widłowego:
• Wymagane aktualne uprawnienia UDT II WJO do obsługi wózków widłowych, doświadczenie w pracy na tym stanowisku mile widziane
Operator Wind:
• Mile widziane doświadczenie oraz znajomość obsługi komputera oraz uprawnienia UDT II WJO,
Zadania: Prace przy produkcji maszyn rolniczych.
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o PRACĘ tymczasową- możliwością podjęcia dłuższej współpracy,WYNAGRODZENIE zawsze na czas + dodatki (nadgodziny, dodatki nocne itp.)
Link do aplikacji:
Ogłoszeniodawca: Adecco Telefon: 723 19… E-mail: sylwia.dabrowska2@…