Specjalista ds. Kontroli Finansowej

Opublikowano 21.01.2019 12:09. Ostatnia modyfikacja 18.02.2019 13:33
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:
Nr ref.: SKF/01/2019/PLO
Miejsce pracy: Płock
Zadania:
• Analiza finansowa i weryfikacja projektów,
• Planowanie oszczędności,
Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe na kierunku: finanse, zarządzanie projektami lub pokrewne,
• Doświadczenie w księgowości,
• Biegła znajomość j. angielskiego- warunek konieczny,
• Biegła znajomość programu Excel- warunek konieczny,
• Znajomość Lean Management- mile widziana,
• Pasja i chęć rozwoju w dziedzinie finansów,
• Wysoka kultura osobista,
• Samodzielność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania dłuższej współpracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
• Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.
• Realne szanse rozwoju.
Aplikację proszę przesyłać za pomocą odnośnika:
Ogłoszeniodawca: Adecco Poland Sp. z o.o. Telefon: 695 06… E-mail: anna.zoltowska@…