Do samotnej

Opublikowano 05.02.2019 08:16. Ostatnia modyfikacja 20.02.2019 18:51
Grzeczny, spokojny, podobno empatyczny (co przy moich cechach charakteru podobno nie jest dobre ale cóż taki jestem i tego nie zmienię), czasem wesoły i ogarnięty życiowo (praca, mieszkanie, samochód, hobby), chciałbym poznać kobietę ok.40ki, wzrost do 165cm o otwartym umyśle, mocno stąpającą po ziemi i wiedzącą czego chce od życia. Chciałabym cię adorować, rozpieszczać, czasem podać rano kawę do łóżka. W pakiecie jest też zaangażowanie emocjonalne, czułość, troskliwość, oddanie i przyjaźń - po prostu chciałbym się zakochać i być kochany. Spędzać wspólnie czas. Raczej domator. Ale czasem lubię się też nieraz i gdzieś przejść, ale... samemu nie zawsze ma się wystarczającą ku temu motywację. Kogoś z kim można wychodzić do kina, może do teatru, na pizze, na siłownię, na rower. Mieć do kogo wysłać SMS z pracy i przytulić się wieczorem w łóżku.
Nie szukam przygody a kogoś zdecydowanego stabilnego emocjonalnie :) kogoś kto chce zbudować związek a nie pobawić się i zabawić.
Lubiące kobiecy styl ubierania.
dla której sukienki, spódnice, pończochy, szpilki i inne buty na obcasie nie są czymś dziwnym.
Nie palącej !!!
Z zakończoną definitywnie przeszłością.
Może być wdowa.
Z Płocka, bo związki na odległość są do niczego, bez przyszłości i prędzej czy później się rozpadają. Najlepiej z Podolszyc będzie blisko na spotkania.
Ja 40lat, 168cm. Z Płocka. Bez dzieci.
jesteś zainteresowana to daj znać. czekam na odpowiedzi. z realnym foto, potem wysyłam swoje. Jak się wstydzisz to trudno, nie pisz!. Nie zostawiajcie mi nr bo ja do nikogo nie dzwonię !!!
Więcej na emaila.
Pozdrawiam
PS czytamy ze zrozumieniem....
Ogłoszeniodawca: Samotny E-mail: c152mza@…