Ślusarz Płock

Opublikowano 20.05.2019 09:44. Ostatnia modyfikacja 20.05.2019 09:44
Aktualnie do naszego zespołu w Płocku poszukujemy osób na stanowisko:
ŚLUSARZ
Oferujemy:
1. ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie
produkcyjnym, dbającym o bezpieczne warunki pracy, budującym
przyjazną atmosferę,
2. stabilność zatrudnienia, to jest umowę o pracę bez pośrednictwa
Agencji Pracy Tymczasowej, ponieważ chcemy żebyś został z nami
na dłużej,
3. wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom oraz
uzależnioną od wyników premię roczną, ponieważ doceniamy
Twoją wiedzę, umiejętności i osiągnięcia,
4. możliwość zdobywania nowych uprawnień i szkolenia, ponieważ
dbamy o Twój rozwój,
5. prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW, ponieważ
dbamy o Twoje zdrowie i poczucie bezpieczeństwa,
6. dodatkowe benefity, takie jak: karty sportowe, wyjazdy na narty,
żagle, spotkania integracyjne, również dla Twojej rodziny, a także
świadczenia pieniężne na święta, ponieważ odpowiadamy na Twoje
pozazawodowe potrzeby,
7. całoroczne posiłki profilaktyczne, ponieważ wiemy, że przerwa i
dobry posiłek pozwolą Ci odpocząć i zregenerować siły.
Zakres obowiązków:
1. wykonywanie prac ślusarskich w zakresie napraw wagonów-
cystern,
2. kontrola stanu technicznego wagonu.
Oczekujemy:
1. wykształcenia min. zawodowego technicznego,
2. doświadczenia na podobnym stanowisku,
3. umiejętności obsługi maszyn, urządzeń oraz narzędzi
elektrotechnicznych,
4. mile widziane będą uprawnienia do obsługi urządzeń transportu
bliskiego, np. suwnic, wózków widłowych,
5. mile widziane uprawnienia manewrowego lub ustawiacza,
6. wysokiego poziomu odpowiedzialności w działaniu,
7. motywacji do pracy,
8. sumienności i dokładności.
Ogłoszeniodawca: Wagon Service Ostróda E-mail: rekrutacjaplock@…