Spawacze # Monterzy # Praca w Płocku #

Opublikowano 13.06.2019 10:16. Ostatnia modyfikacja 13.06.2019 10:18
B&S Sp. z o.o. zatrudni spawaczy i monterów z Płocka lub okolic, do pracy przy konstrukcjach stalowych i rurociągach w Płocku i na wyjazdach.
Opis stanowiska:
1.Spawacze:
- spawanie 135/136;
- spawanie 141.
2. Monterzy:
- monter konstrukcji rurociągowych.
Wymagania:
Spawacz:
- doświadczenie w spawaniu w/w metodami,
- umiejętność spawania potwierdzona certyfikatem,
- dokładność i precyzja,
- brak nałogów alkoholowych i środków odurzających.
Monter:
- umiejętność czytania rysunku izometrycznego, technicznego (w stopniu min. podstawowym),
- duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych robót,
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- zakwaterowanie
CV prosimy przesyłać na maila, w temacie proszę podać nazwę stanowiska na jakie Państwo aplikujecie. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Administratorem danych jest B&S Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Kościuszki 1 lok. 203.
Ogłoszeniodawca: B&S Sp. z o.o. Telefon: 690 08… E-mail: biuro@…