Pracownik ds. kadr i płac

Opublikowano 17.03.2020 08:06. Ostatnia modyfikacja 30.03.2020 09:21
PŁOCKA ORKIESTRA SYMFONICZNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO

poszukuje osób na stanowisko
PRACOWNIK DS. KADR I PŁAC
Główne obowiązki:
• prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej ze stosunku pracy – prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem: umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy i innych,
• ewidencja i rozliczanie czasu pracy i absencji,
• ustalanie uprawnień pracowniczych wynikających z przepisów prawa pracy - nagrody jubileuszowe, itp.
• administrowanie danymi personalnymi w systemie kadrowo-płacowym,
• prowadzenie spraw związanych z obsługą Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
• naliczanie i weryfikacja list płac,
• sporządzanie rozliczeń, deklaracji i raportów do ZUS, US i GUS.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomia, finanse, rachunkowość, administracja, zarządzanie lub pokrewne;
• 1-2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji obsługi kadrowej, płacowej i ubezpieczeniowej;
• Znajomość przepisów prawa ubezpieczeń społecznych, ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania;
• Znajomość pakietu MS Office;
• Znajomość programów płacowo – kadrowych (znajomość programu Symfonia Kadry i Płace oraz programu Płatnik będzie dodatkowym atutem);
• Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania;
• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji, nastawienie na efektywną współpracę oraz wymianę informacji.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pakiet świadczeń socjalnych;
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Płocką Orkiestrę Symfoniczną im. Witolda Lutosławskiego na aplikowane przeze mnie stanowisko.” Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a uczestnictwem w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie w CV również klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Płocką Orkiestrę Symfoniczną im. Witolda Lutosławskiego również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
Miejsce i termin składania CV: do dnia 31 marca 2020 roku w formie elektronicznej.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
E-mail: sekretariat@…