Hurt. Mot. Gordon praca kierowca-magazynier

Opublikowano 07.05.2021 18:33. Ostatnia modyfikacja 07.05.2021 18:39
Hurtownia Motoryzacyjna GORDON Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko kierowca-magazynier na Oddział w Płocku
Wymagane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• samodzielną i rozwojową pracę w gronie ambitnych młodych ludzi,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
Zakres obowiązków:
• obsługa magazynu
• załadunek i rozładunek towaru
• dostawy towarów do klienta
• dbałość o dobry wizerunek firmy
Wymagania:
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
• orientacja w zagadnieniach związanych z obrotem częściami samochodowymi
• umiejętność pracy w grupie
• ambicja i chęć ciągłego rozwoju
• prawo jazdy kat. B
Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość rynku motoryzacyjnego
E-mail: plock@…