Projektowanie architektoniczne

Opublikowano 01.02.2022 04:36. Ostatnia modyfikacja 31.10.2022 17:40
We współpracy z doświadczonym zespołem zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych i usługowych oraz aranżacją i wystrojem wnętrz.
Łącząc sugestie Inwestora i nasze pomysły poparte długoletnim doświadczeniem tworzymy projekty, które będą w pełni satysfakcjonowały klienta, którego zadowolenie jest dla nas najlepszą rekomendacją. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście bo każdy nowy projekt traktujemy jako nowe wyzwanie. Powierzając nam zlecenie na wykonanie projektu gwarantujemy, że dane nam zaufanie zaprocentuje udaną współpracą. Uznanie naszych klientów jest wartością, którą się szczycimy a czego wyrazem są liczne realizacje. Już na etapie koncepcji wyróżniamy się tym, że wykonujemy je w 3D i nie ograniczamy się do jednego stylu lecz potrafimy dopasować się do indywidualnych oczekiwań przy wcześniejszym poznaniu potrzeb klienta.
Co oferujemy:
• Projekty domów mieszkalnych jednorodzinnych/wielorodzinnych - projekty koncepcyjne / projekty budowlane / fotorealistyczne wizualizacje 3D
• Projekty modernizacji i przebudowy istniejących obiektów,
• Projekty wnętrz mieszkalnych i usługowych: doradztwo, nieograniczona ilość koncepcji, dobór materiałów wykończeniowych / fotorealistyczne wizualizacje 3D
• Darmową konsultacje, która obejmuje: wstępną analizę nieruchomości w przypadku nowej inwestycji / wstępny zarys układu pomieszczeń na podstawie wytycznych klienta / wstępną ocenę planowanych zmian kiedy mamy do czynienia z rozbudową / wycenę za wykonanie usługi.
mgr inż. arch. Krzysztof Stefański
www.bkprojekt.com
Ogłoszeniodawca: BK Projekt Telefon: 606 26… E-mail: biuro@…