Praca dla informatyka

Opublikowano 16.09.2022 13:09. Ostatnia modyfikacja 11.10.2022 14:50
Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Płocku zatrudni na stanowisku:
Inspektor ds. informatyki
Miejsce pracy: Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6a
Zakres obowiązków
• Praca w zespole wsparcia użytkowników
• Realizacja bieżących zgłoszeń, pomoc zdalna wraz z dojazdem do poszczególnych administracji
• Utrzymanie i opieka nad infrastrukturą serwerową (Windows, Linux)
• Prowadzenie na bieżąco dokumentacji
• Znajomość obsługi dysków Synology i NAS
• Wyznaczanie i wdrażanie standardów bezpieczeństwa dla całej Spółdzielni
• Ewidencja sprzętu komputerowego
• Obsługa infrastruktury informatycznej oraz zapewnienie ciągłości pracy systemów IT
• Zarządzanie systemami wydruku
Oczekiwania:
• Wykształcenie średnie informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie w pracy w zespole wsparcia
• Bardzo dobra znajomość systemu Windows (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
• Bardzo dobra znajomość MS Office (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)
• Bardzo dobra wiedza z zakresu sieci LAN / WLAN
• Zaawansowana znajomość budowy komputera
• Zdolność analitycznego myślenia i proaktywna postawa w poszukiwaniu rozwiązań
• Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
• Miłą atmosferę pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tematem wiadomości „Podanie o pracę”:
Biuro(małpa)psmlw.pl
Prosimy dołączenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Ogłoszeniodawca: PSML-W E-mail: biuro@…