Praca dla księgowej - umowa o pracę

Opublikowano 16.09.2022 13:16. Ostatnia modyfikacja 11.10.2022 14:50
Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Płocku zatrudni na stanowisku:
Inspektor ds. księgowości
Miejsce pracy: Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6a
Zakres obowiązków
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych
• Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami
Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy w dziale księgowości
• Preferowane wykształcenie kierunkowe.
• Ogólna znajomość zasad księgowości, znajomość najważniejszych zasad CIT i VAT.
• Dokładność, sumienność, terminowość oraz przywiązywanie uwagi do szczegółów.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Dobra organizacja pracy również pod presją czasu.
• Mile widziana znajomość programów księgowych.
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
• Miłą atmosferę pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tematem wiadomości „Podanie o pracę”:
biuro(małpa)psmlw.pl
Prosimy dołączenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Ogłoszeniodawca: PSML-W E-mail: biuro@…