Praca dla Inspektora ds. Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

Opublikowano 20.09.2022 10:28. Ostatnia modyfikacja 12.10.2022 11:06
Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Płocku zatrudni na stanowisku:
Inspektor ds. Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi
Miejsce pracy: Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6a

Zakres obowiązków
· Przygotowywanie i uruchamianie postępowań przetargowych na wykonawstwo robót
· Prowadzenie spraw związanych z przygotowywaniem budowy bądź robót budowlanych do wykonawstwa zgodnie z wymogami wynikającymi z obowiązujących przepisów
· Prowadzenie umów na roboty konserwacyjno – naprawcze w zasobach Spółdzielni
· Prowadzenie umów z firmami dokonującymi rozliczeń energii cieplnej w budynkach wyposażonych w podzielniki kosztów
· Prowadzenie całokształtu zagadnień w zakresie zasobów Spółdzielni

Oczekiwania:
· Preferowane wykształcenie wyższe techniczne.
· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
· Dokładność, sumienność, terminowość.
· Umiejętność pracy w zespole.
· Dobra organizacja pracy również pod presją czasu.
· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
· Mile widziane uprawnienia budowalne.
· Mile widziana umiejętność sporządzania kosztorysów inwestorskich na roboty budowlane

Oferujemy:
· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
· Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
· Miłą atmosferę pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tematem wiadomości „Podanie o pracę”.
biuro(małpa)psmlw.pl
Prosimy dołączenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Ogłoszeniodawca: PSML-W E-mail: biuro@…