Unikatowy, elegancki, dom w stanie surowym NOWY DUNINÓW ul. Parcelowa

Opublikowano 23.09.2022 14:24. Ostatnia modyfikacja 23.09.2022 14:26
Do sprzedaży unikatowy, elegancki, komfortowy dom zlokalizowany na ogrodzonej, zielonej działce o nr ewid. 319/7 w miejscowości NOWY DUNINÓW przy ul. Parcelowej.
Działka o pow. 1177m2, dom mieszkalny jednorodzinny o pow. zabudowy 186 m2 oraz pow. użytkowej 237 m2.
Kupujący nie ponosi kosztów agencji nieruchomości przy zakupie domu!
Budowa rozpoczęta w 2018 r., budynek stawiany metodą gospodarczą, w stanie surowym otwartym, pod dachem przykrytym papą.
Do posesji dojazd drogą asfaltową, lokalizacja … cóż tu pisać … bajkowa! z każdego miejsca wspaniałe widoki, głównie na lasy.
Teraz kilka słów o budynku :
Efektowny dom z kolekcji „Małych rezydencji”, który zwraca uwagę swoim reprezentacyjnym wyglądem oraz wyróżnia się bardzo funkcjonalną organizacją przestrzeni wewnętrznej. Jest to budynek o interesującej formie architektonicznej, rozłożysta bryła przykryta została czterospadowym dachem, a przed linię elewacji frontowej wysunięto dwustanowiskowy garaż.
PARTER:
We frontowej części budynku zaprojektowano wygodną, ustawną kuchnię z ciekawym narożnym oknem oraz znajdującą się obok spiżarnią. Obok słonecznej kuchni znajduje się przytulna jadalnia, usytuowana została w jasnym wykuszu z trzema oknami.
Z otwartej przestrzeni jadalni wchodzimy do przestronnego salonu z miejscem na klimatyczny kominek i przeszklonym wyjściem na taras. Usytuowany na parterze dodatkowy pokój, może spełniać funkcję pokoju gościnnego lub gabinetu. W jego pobliżu znajduje się pokój kąpielowy gdzie przewidziana została wolnostojąca wanna, narożna kabina prysznicowa, oraz blat z dwoma umywalkami i w.c. Na parterze zaprojektowano również kompaktowe w.c. z umywalką dla gości. Z wiatrołapu przechodzimy do dwustanowiskowego, niebagatelnego garażu połączonego z kotłownią.
PODDASZE:
Na poddaszu zaprojektowano komfortową strefę prywatną, w której znajduje się okazały apartament rodziców z własną garderobą, dwie wygodne sypialnie, niezależną garderobę oraz estetyczną łazienkę. Z każdej sypialni dostępny jest prywatny balkon. Wszystkie te pomieszczenia są wyjątkowo ustawne i dobrze doświetlone.
Czwarty pokój usytuowano nad garażem i w zależności od potrzeb mieszkańców może pełnić funkcję kolejnej sypialni lub strefy rekreacyjnej dla wszystkich domowników. Pokój ten także może pełnić funkcję strychu.
MEDIA: woda, prąd w drodze.
Cena: 279.000zł do rozsądnych negocjacji
W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu z opiekunem oferty:
Sylwia Bednarska tel. 600772077
Dla osób będących przejazdem podaję współrzędne geograficzne – wystarczy wkleić w google – nawigacja w telefonie doprowadzi do nieruchomości 52.573772, 19.488598
Cena: 279 000zł Ogłoszeniodawca: DomoStrefa Telefon: 798 70… E-mail: sylwia_bednarska@…